Goniec.pl
Dagmara Kaźmierska

www.instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska o swoim stanie zdrowia. Cierpi z powodu ogromnego bólu

2 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Od tego czasu gwiazda "Królowych życia" zmaga się z problemami zdrowotnymi. W Nowy Rok celebrytka złożyła fanom noworoczne życzenia i przyznała, że codziennie zmaga się z ogromnym bólem. Cierpi tak bardzo, że nie ma siły nawet wstawać z łóżka, jednak nie chce się poddawać.

- Kochami w Nowy Rok wchodzimy z uśmiechem, nową energią i nowymi postanowieniami. Robimy to, co lubimy i chcemy. Więcej czasu poświęcamy sobie! I troszkę luzu do życia. Ono naprawdę może być piękne, tylko czy my je pięknym uczynimy, zależy w największej mierze od nas samych - zaczęła swój noworoczny wpis na Instagramie Dagmara Kaźmierska.

miley cyrus sylwester 2021

Miley Cyrus wystąpiła podczas koncertu sylwestrowego. Gwiazda zgubiła biustonosz

CZYTAJ DALEJ

Dagmara Kaźmierska codziennie walczy z ogromnym bólem

Kaźmierska to jedna z ulubionych bohaterek widzów "Królowych życia", a jej przygody w programie od lat śledzi ogromna rzesza wiernych fanów. Gwiazda regularnie utrzymuje kontakt ze swoimi wielbicielami również za pomocą mediów społecznościowych.

Z okazji Nowego Roku gwiazda postanowiła złożyć życzenia swoim fanom, a jednocześnie dodać im otuchy i pokazać, że trzeba być silnym, gdy nie wszystko idzie po naszej myśli. Dagmara Kaźmierska przyznała w swoim wpisie, że sama ciężko pracuje na swój sukces i mimo wielu "wybojów życiowych" nie ma zamiaru się poddawać i "prze do przodu jak taran".

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazda stacji TTV wspomniała również o swoim wypadku samochodowym, który przeżyła w 2022 roku. W wyniku zdarzenia celebrytka doznała poważnego urazu nóg i przez jakiś czas poruszała się na wózku inwalidzkim. Choć po kilku operacjach i rehabilitacji udało jej się stanąć na nogi, to wciąż zmaga się z codziennym bólem, który uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie.

- Nie poddaję się nawet na chwilę! I prawie codziennie umieram z bólu, jeśli mam nawet wstać z łóżka, tak bolą mnie te kopyta. Ale zaraz jak je rozruszam bolą mniej i zapier… am mimo bólu, bo wiem, że jak zostanę w łóżku to po mnie! I składam ręce do Boga, że w ogóle chodzę - wyznała Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska czerpię siłę z miłości do syna

Celebrytka nie ukrywa, że wielką siłę czerpie od swojego jedynego syna, Conana. 20-latek jest oczkiem w głowie mamy, która dla niego codziennie staje do walki z bólem i stara się zachować sprawność.

dagmara kazmierska

Dagmara Kaźmierska pokazała ukochaną syna

CZYTAJ DALEJ

- Moją siłą jest mój Conan. Najlepszy chłopczyk na Świecie, który, choć nieraz wkur….a mnie do łez, to jest moim życiem i moją siłą i wiem, że dla niego nawet bez nóg będę się czołgać - byle do przodu - napisała gwiazda "Królowych życia".

BLAWICKI PIOTR/East News / www.instagram.com/zorakorolyov / EAST NEWS / pixabay.com/pixel2013

Aż trudno uwierzyć, że ich z nami nie ma. Gwiazdy, które odeszły w 2021 roku

W 2021 roku Polacy opłakiwali śmierć wielu wybitnych postaci, a w szczególności artystów, którzy na zawsze zapisali się w historii kultury kraju i pamięci swoich fanów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy pożegnaliśmy m.in. piosenkarza Krzysztofa Krawczyka, a także dziennikarza Kamila Durczoka i aktora Wiesława Gołasa. Oto galeria gwiazd, które odeszły w tym roku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

źródło: Goniec.pl

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Jarosław Bieniuk na premierze filmu "Ania"

Gwiazdy

"Ania". Jarosław Bieniuk szczerze o filmie i emocjach podczas premiery. "Czas leczy rany"

Czytaj więcej >
Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska zachwyciła fanów na niepublikowanym do tej pory zdjęciu. Wielu ogarnęło wzruszenie

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube @De'Longhi TV

Gwiazdy

Anna Dymna w przerażającej charakteryzacji. W nowym serialu zaszokuje widzów

Czytaj więcej >
MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał niespodziewane wsparcie. Jego kariera muzyczna w końcu ruszy z kopyta?

Czytaj więcej >
Jurek Owsiak obchodzi dziś 69 urodziny. Kim jest założyciel WOŚP-u?

Gwiazdy

Jurek Owsiak obchodzi dziś urodziny. Kim jest założyciel WOŚP?

Czytaj więcej >
W "Love Island 6" zostało 5 par i według zapowiedzi szykują się zaręczyny. Która para zdecyduje się na ten krok? Wiki i Sebastian, Wero i Kuba, Roksana i Paweł, Angelina i Sasha czy Sara i Kamil?
(fot. instagram.com/loveislandwyspamiliosci)

Gwiazdy

"Love Island 6". Zaręczyny w programie. Kto oświadczy się na oczach milionów widzów? Internauci mają swoje typy

Czytaj więcej >