Goniec.pl
Krzysztof Cugowski

Piotr Molecki/East News

Córka Wojciecha Cugowskiego pójdzie w ślady ojca i dziadka? Krzysztof Cugowski może pękać z dumy

6 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Córka Wojciecha Cugowskiego najwyraźniej planuje iść w ślady rodziców. Wrzuciła niedawno do sieci nagranie ze swoim coverem popularnej piosenki. Internauci nie kryją zachwytu.

Rodzina Cugowskich - nadchodzi kolejne pokolenie muzyków?

Wojciech Cugowski to jeden z tych muzyków, którzy sporo zawdzięczają swoim rodzicom. Jego ojciec, Krzyszof Cugowski, jest wokalistą zespołu "Budka Suflera" i z pewnością to właśnie przez podpatrywanie ojca-muzyka, Wojciech nabrał ochoty na muzyczną karierę. Dziś wraz z bratem, Piotrem, śpiewają w zespole "Bracia", niedawno między innymi wystąpili na festiwalu muzycznym w Opolu.

dawid-podsiadlo-opener-2022

Przykre sceny na koncercie Dawida Podsiadły. Wiele osób zaczęło wychodzić, inni głośno skandowali jedno słowo

CZYTAJ DALEJ

Choć to nietypowe w branży artystycznej, muzyk od lat pozostaje w stałym związku. Niedawno wraz z żoną, Krystyną, obchodzili 14. rocznicę ślubu. Wspólnie wychowują córkę. Rodzina raczej trzyma się z daleka od świata mediów i show-biznesu, co z pewnością może być tajemnicą ich sukcesu.

Co ciekawe, jego partnerka również ma coś do powiedzenia w świecie muzyki. Prowadzi studio nagraniowe Bluelife, w którym wyszukuje młode gwiazdy i pomaga dzieciom i nastolatkom uczyć się śpiewu. Na jej profilu instagramowym aż roi się od zdjęć kolejnych kandydatów na nowe gwiazdy muzyki.

Teraz w ślady rodziców ma iść też córka - Weronika Cugowska. Nastolatka również postanowiła zacząć śpiewać, co udokumentowała nagraniem wrzuconym do Internetu. Okazuje się, że ma talent - użytkownicy YouTube'a są zachwyceni.

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski podzielił się ponurą wizją. Ma się spełnić w ciągu następnych miesięcy

CZYTAJ DALEJ

Weronika Cugowska debiutuje w internecie

Dziewczyna niedawno zdecydowała się wykorzystać moc internetu i umieścić w serwisie YouTube swój pierwszy cover. Wykonała na nim popularną piosenkę Eltona Johna "Can you feel the love tonight". Weronika dała z siebie wszystko i trzeba przyznać, że jej wykonanie wyszło naprawdę dobrze.

W komentarzach internauci nie kryją zachwytu nad występem, w stronę Weroniki lecą słowa pochwały. Nie da się ukryć, że nastolatka ma naturalne predyspozycje do zostania wielką gwiazdą. Dobry głos, młody wiek, a do tego, jak zauważają internauci, jest także ładną dziewczyną.

Z pewnością jednak zaplecze w postaci rodziny w branży co najmniej nie przeszkadza. Sam cover powstał z pomocą rodziców, bowiem dziewczyna nagrała go w studiu nagraniowym swojej matki, przy jej wsparciu. Jeśli chciałaby kontynuować publikacje w internecie, z pewnością może liczyć na pomoc matki, podobnie jak na pomoc ojca, jeśli będzie chciała wejść w świat show-biznesu.

Dziewczyna jest już nastolatką, zatem możliwe, że pójdzie śladem polskich młodocianych gwiazd, takich jak Roxie Węgiel czy Viki Gabor i już wkrótce doczekamy się pierwszego singla. Myślicie, że Weronika Cugowska zrobi wielką karierę?

Uczestnicy 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto weźmie udział w nowej odsłonie "Dancing with the stars"?
(fot. Piotr Molecki/East News)

"Taniec z gwiazdami". Oto uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars"

"Taniec z gwiazdami" powraca z 13. edycją wraz z jesienną ramówką. Polsat potwierdził już oficjalnie dwoje uczestników - to Krzysztof Rutkowski i Ilona Krawczyńska. O niektórych gwiazdach spekulują media, a inne nazwiska są nieoficjalnymi doniesieniami osób związanych z "Dancing with the stars". W naszej galerii możecie zobaczyć, kto pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Lista będzie aktualizowana. Warto dodać, że zmiany zajdą także w składzie jurorskim. W jury ma pozostać Iwona Pavlović, która jest związana z programem od początku. Na razie nie wiadomo, kto będzie jej towarzyszył. "Taniec z gwiazdami", podobnie jak przy poprzedniej edycji, ma być pokazywany w poniedziałki o godz. 20:00 w Polsacie oczywiście.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >
Danuta Holecka / TVP

Gwiazdy

Danuta Holecka w TVP dziękowała Owsiakowi za uratowanie synka. Nagranie zadziwiło wielu

Czytaj więcej >
Małgorzata Zajączowska wyjechała do Ameryki za miłością. Skończylo się rozwodem. Fot. Kapif

Gwiazdy

Małgorzata Zajączkowska wyjechała do Ameryki za ukochanym. Została tam sama z dzieckiem

Czytaj więcej >