Goniec.pl
Katarzyna Dowbor

Pawel Wodzynski/East News

Córka Katarzyny Dowbor wraca na studia

8 Października 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor ma powody do radości. Jej córka Maria, po drobnych zawirowaniach, powróciła na stałe do kraju i zamieszkała ze swoim chłopakiem. Teraz dziennikarce marzy się, by jej latorośl skończyła studia i wkrótce stanęła na ślubnym kobiercu.

Katarzyna Dowbor to znana i lubiana dziennikarka. Od lat z powodzeniem prowadzi program "Nasz nowy dom", w którym zmienia losy najbiedniejszych rodzin. Powodzenie w życiu zawodowym idzie w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Prezenterka dzięki swojemu synowi Maciejowi jest już babcią, a wkrótce może wydać za mąż swoją młodszą pociechę, Marię.

ryszard terlecki rzad

Ryszard Terlecki: Rząd bierze pod uwagę możliwość wcześniejszych wyborów

CZYTAJ DALEJ

Zaskakująca decyzja córki

Ostatni czas przysporzył Katarzynie Dowbor wielu nerwów. Dziennikarka była dumna ze swojej córki, gdy ta dostała się na studia w Wielkiej Brytanii, jednak pandemia sprawiła, że gwiazda zadrżała o przyszłość Marysi. Dziewczyna postanowiła bowiem dokonać w swoim życiu rewolucyjnej zmiany i porzucić uczelnię, o dostanie na którą tak bardzo jej wcześniej zależało.

Maria powróciła do Polski i uczyła się zdalnie, co nie do końca ją satysfakcjonowało. Tymczasem obostrzenia przeciwepidemiczne uniemożliwiały jej powrót do Anglii. Troska o przyszłość spędzała dziewczynie sen z powiek, co zaniepokoiło poważnie jej rodziców.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Dziennikarka widziała, jak negatywnie odbija się na niej niepewność jutra. Wspólnie z jej ojcem, Jerzym Baczyńskim, robili co mogli, by córka nie załamała się i wybrała dla siebie drogę najlepszą z możliwych - można przeczytać na łamach "Na Żywo". 

Znana ze swojej roztropności Marysia rozważyła wszystkie dostępne opcje i podjęła ostateczną decyzję, którą postanowiła ogłosić matce. Pani Katarzyna bardzo obawiała się tej rozmowy i tego, co oznajmi jej córka. Gdy usłyszała, że latorośl rezygnuje ze studiów, była w szoku.

Jak zdradziła tygodnikowi "Na Żywo", postanowienie Marysi sprawiło jej wiele zmartwień, jednak wkrótce okazało się, że dziewczyna ma rozsądny plan na przyszłość, który przypadł do gustu jej rodzicom. Finalnie Maria przeniosła się na jedną z warszawskich uczelni, gdzie studiuje socjologię i antropologię z elementami politologii.

- Marysia świetnie pisze i nie ukrywa, że chciałaby być jak Oriana Fallaci. Znakomicie odnajduje się w reportażu. Idzie w ślady ojca - zdradza gwiazda Polsatu i dodaje, że tak rewolucyjna zmiana wiele kosztowała zakochaną w Anglii Marię.

Katarzyna Dowbor marzy o ślubie

Los okazał się być jednak przewrotny i wszystko wskazuje na to, że początkowo bolesna decyzja może być najlepszą, jaką mogła podjąć córka Dowbor. Marysia powoli zaczynać układać sobie życie w Polsce, a pomaga jej w tym tajemniczy chłopak.

- Maria jest zakochana i to w chłopaku, który także studiował w Anglii. Przedstawiła go rodzicom. Poznali się po powrocie do Polski, Krystian studiuje prawo - donosi tygodnik.

Młodzi podobno tak się w sobie zatracili, że postanowili nie czekać i od razu ze sobą zamieszkać. Było to możliwe dzięki temu, że rodzice Marysi zatroszczyli się dla niej o dobre warunki lokalowe. Znana prezenterka i ceniony dziennikarz nie mieli problemu z wyłożeniem gotówki na nowe gniazdko dla dziewczyny i jej wybranka i zapewnili im duże, przestronne i bardzo ładne mieszkanie na Mokotowie.

Teraz, gdy wszystko zaczyna się układać, Katarzyna Dowbor może zacząć snuć kolejne plany dotyczące Marysi. Prezenterka bardzo cieszy się, że córka odnalazła miłość i nie miałaby nic przeciwko temu, by wkrótce zatańczyć na jej weselu.


Najłatwiejsze siedem pytań z "Milionerów", na których polegli uczestnicy. Na piątym można się wyłożyć

Pytanie 1 z 7

Mistrzami jakiej broni są Atos, Portos i Aramis z książki Aleksandra Dumasa?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zakończono śledztwo ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski uczęszcza do lekarzy przez udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma problem ze skórą

Czytaj więcej >
Stan zdrowia Bogumiły Wander nie uległ polepszeniu

Gwiazdy

Bogumiła Wander choruje na Alzheimera. Nie pamięta już, że była gwiazdą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edward Dymek został pochowany w kwaterze dla bezdomnych. Jego grób może przestać istnieć

Czytaj więcej >
Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

Gwiazdy

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

Czytaj więcej >
Roman Płatek

Gwiazdy

Nie żyje aktor Roman Płatek

Czytaj więcej >