Goniec.pl
zrzut ekranu, Youtube, SerialeTVP

zrzut ekranu, Youtube, SerialeTVP

Bożenka z „Klanu” chce zagrać „zdzi*ę”. Agnieszka Kaczorowska zmienia branżę

2 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Agnieszka Kaczorowska to prawdziwa kobieta renesansu. Żadnej pracy się nie boi i jest nie tylko tancerką, ale i aktorką. Chociaż, szczerze mówiąc, nie może przyznać, że w którymś z tych zawodów osiągnęła już wszystko. Cały czas kojarzona jest jedynie z rolą Bożenki w „Klanie” i wygibasami w „Tańcu z gwiazdami”. Jaki pomysł na siebie ma szczęśliwa matka i żona i dlaczego chce zostać… „zdzirą”?

Agnieszka Kaczorowska swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła wcześnie – już jako dziecko – w wieku 7 lat. Zagrała w telenoweli „Klan”, na oczach widzów dorastała i stawała się kobietą. Oprócz przygody z aktorstwem Kaczorowska spełniała się w tańcu. Może pochwalić się taneczną klasą „S”, czyli najwyższego, międzynarodowego poziomu tańców latynoamerykańskich.

Michał Żebrowski

Zapytali Michała Żebrowskiego, jak nazwie córeczkę. Genialna odpowiedź

CZYTAJ DALEJ

Oprócz długoletniej roli w serialu o Lubiczach, Kaczorowska nie może pochwalić się bogatą filmografią. Widnieje w niej jedynie inny serial produkcji krajowej – „Na dobre i na złe”, gdzie aktorka zagrała jedynie epizodycznie. Co zatem wydarzyło się w nieznanych meandrach jej wyobraźni, że ni stąd ni zowąd zapragnęła dostać rolę „zdziry”?

To pytanie z pewnością zadaje sobie jej mąż. Mamy nadzieję, że odpowiedź nie będzie dla niego szokująca. Agnieszka Kaczorowska o graniu „zdziry” opowiedziała w podcaście „Jak mi dobrze w show-biznesie”.

- Tak, chciałabym zagrać zdzirę, oczywiście, że tak. To jest wyzwanie aktorskie i osobowościowe. To było przez długi czas moim marzeniem, żeby zagrać złą osobę, czarny charakter. To byłoby mega, nie miałabym z tym żadnego problemu. Ja byłam na wielu warsztatach aktorskich, gdzie podejmowałam różne role. O tym nie jest w mediach głośno – opowiedziała.

Marika, prowadząca wywiad, spytała Kaczorowską o sceny nago. Czy aktorka jest na nie gotowa?

Bracia Golec

Tajemnica braci Golec wyszła na jaw. Mają dość swojego towarzystwa?

CZYTAJ DALEJ

- Odważne sceny i nagość? Wiele zależy. Nie ma co uogólniać. Zależy od tego, ile by było widać, kto by reżyserował, bo widziałam polskie filmy, gdzie sceny erotyczne są po prostu złe. Na wysokim poziomie wszystko można zrobić pięknie – odpowiedziała rezolutnie, a mąż chyba odetchnął z ulgą.

Agnieszka Kaczorowska wymagania względem nowych produkcji ma całkiem spore. Jeśli jednak spojrzymy na jej dotychczasowe doświadczenie w scenach łóżkowych – nie jest dobrze. Jeśli przyszli pracodawcy obejrzą intymne kadry z „Klanu”, mogą nie być zbyt skorzy do zaangażowania Kaczorowskiej w nowych filmach. Na nic mogą się zdać kolejne kursy i szkolenia.

agnieszka kaczorowska jako bożenka

zrzut ekranu, Youtube, SerialeTVP

Aktorka chyba też zdaje sobie sprawę ze swoich marnych szans i wychodzi z założenia, że marzenia nic nie kosztują. Gratulujemy marzeń (?) i odpowiedzialnego podejścia. Serialowa Bożenka raz jeszcze wykazała się zdrowym rozsądkiem i – jak poinformowała w swoim najnowszym wpisie – postanowiła z impetem wejść na nieznany dotąd rynek.

Niedoszła gwiazda filmowa uzyskała certyfikat Akademii Trenerów Mentalnych. W swoim wpisie pochwaliła się zdanym egzaminem. Kaczorowska napisała, że zdobyła umiejętności, mnóstwo wiedzy i wiele praktyki. Czy było trudno?

- To był również wymagający czas. Bez ukochanego i mojej mamy, którzy podczas zjazdów zajmowali się dziewczynkami, nie mogłabym sięgnąć po kolejne swoje marzenie. Bez mojej determinacji i organizacji (np. w każdej przerwie obiadowej rundka do domu na karmienie Gabi) to też by się nie wydarzyło. Cieszę się. Bardzo. Teraz mam wiele nowych planów, marzeń i zawodowych ścieżek. Idę po swoje. Zawsze. W zgodzie ze swoim sercem. Zawsze – zarzeka się na Instagramie.Cieszymy się, że informacja o zdobyciu wykształcenia spotkała się z gratulacjami ze strony fanów swojej idolki. „Pięknie jest spełniać marzenia”, „Gratulacje Pani Trener”, „Jesteś dowodem na to, że jak się chce, to można” – takie słowa padały w sekcji komentarzy. To budujące, ze aktorka spotkała się z takim wsparciem w sieci.

Czy trenerka Kaczorowska na stałe porzuci aktorstwo, jeśli nie dostanie wymarzonej roli „zdziry”? Czy spełni się w nowym zawodzie i – co najważniejsze – czy znajdzie osoby chętne na mentalny trening z jej pomocą? Na rozwój wydarzeń czekamy z (nie)cierpliwością. I proponujemy, by jako weteranka „Klanu”, Kaczorowska zajęła się również warsztatami z kultury mycia rąk. To byłoby coś!

fot. Instagram @agakaczor

Królewskie rozpasanie na 3. urodzinach córki Agnieszki Kaczorowskiej. Bożenka z "Klanu" ma gest

Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma już 3 lata. Szczęśliwi rodzice zorganizowali dla niej niezapomnianą imprezę z mnóstwem atrakcji.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Fatalne informacje ws. emerytur. Seniorzy mogą czuć się oszukani przez rząd

  • Zacznie się już w poniedziałek rano. Klienci będą walić do Biedronki drzwiami i oknami

  • Dostali fortunę z dotacji od państwa. Łukasz Golec wraz z żoną mieszkają w ogromnej, góralskiej willi

Źródło: Jastrząb Post

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Sara James miała problemy. Przez rówieśników musiała zmienić szkołę

Gwiazdy

Sara James u Kuby Wojewódzkiego o problemach przez kolor skóry. "Zmieniłam szkołę" - szczere wyznanie wokalistki

Czytaj więcej >
EAST NEWS / TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewiele osób zna szczegóły tej historii

Czytaj więcej >
fot. Instagram @s_rozenek / Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o 16-letnim synu. Różni się od pozostałych członków rodziny

Czytaj więcej >
Netflix

Gwiazdy

Dziś w TV sportowe emocje i "Ojciec chrzestny". Co obejrzeć w środę?

Czytaj więcej >
Marianna Schreiber Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Marianna Schreiber rapuje na blokowisku o problemach polskiego społeczeństwa. Internauci byli bezlitośni

Czytaj więcej >
Adam Małysz ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Adam Małysz ma nowe zajęcie. O tym talencie słynnego skoczka niemal nikt nie wiedział

Czytaj więcej >