Goniec.pl
Rossmann

Arkadiusz Ziolek/East News

Black Friday. Rossmann obniża ceny uwielbianych perfum

26 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2021)

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Z okazji Black Friday sieć sklepów Rossmann przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe promocje. Obniżone ceny perfum sięgają nawet 70% ceny podstawowej. Warto się pospieszyć, ponieważ okazja potrwa tylko kilka dni.

Z okazji Black Friday do polskich sklepów ruszyły miliony Polek i Polaków. Podczas zakupów warto zajrzeć również do Rossmanna.

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan wróciła do mediów społecznościowych

CZYTAJ DALEJ

Black Friday rusza pełną parą

Black Friday to międzynarodowe zakupowe święto. Na miesiąc przed Bożym Narodzeniem, w sklepach organizowane są wyjątkowe promocje, przyciągające ogrom żądnych okazji klientów.

Nie inaczej jest również w Polsce, gdzie sieci handlowe prześcigają się w zachęcaniu łowców promocji do odwiedzania ich placówek. Przyglądając się tegorocznym okazjom, w oczy rzuca się zaskakująca oferta Rossmanna.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideoW tym roku sklep postawił na perfumy, których ceny obniżone zostały nawet o.... 70%! Oznacza to, że niektóre z nich klienci będą mogli nabyć nawet za 250 zł mniej niż podczas normalnych zakupów.

Co więcej, oferta nie dotyczy jedynie sklepów stacjonarnych, ale również strony internetowej Rossmann.pl, gdzie produkty promocyjne nabędziemy dokładnie w tej samej cenie.

Kolejki przed Rossmannem

Promocja na perfumy dotyczy ok. 1,5 tys. egzemplarzy i rozpoczęła się już 25 listopada. Nie ma jednak powodów do obaw - na zakupy w korzystnych cenach Rossmann dał swoim klientom aż pięć dni.

Oferta dotyczy perfum damskich i męskich. Przykładowo, woda perfumowana Elizabeth Arden Splendor została przeceniona aż o 100 zł - obecnie nabyć ją można za zaledwie 59,99 zł.

Cena wody toaletowej Gucci Rush z 259,99 zł spadła do 159,99 zł. To samo dotyczy również wielu innych cenionych marek, chociażby Hugo Boss XX, za które zapłacimy jedynie 99,99 zł (cena przed promocją to 219,99 zł).

Oczywiście również i panowie znajdą coś dla siebie. Woda toaletowa Versace L'Homme kosztuje obecnie 99,99 zł, podczas gdy jeszcze kilka dni temu zapłacić musieliśmy za nią 209,99 zł. LACOSTE Pour Homme natomiast to koszt zaledwie 109,99 zł (cena przed promocją 294,99 zł).

Wymienione produkty to oczywiście zaledwie ułamek z tego, co do zaoferowania ma Black Friday w Rossmannie. Warto wybrać się do sklepów i przekonać się na własne oczy, nos, a przede wszystkim portfel.

Zadziwiające ustalenia, właśnie się okazało. Po śmierci Durczoka TVN będzie miał kłopoty?

Slajd 1 z 6

Do KRRiT wpłynęła skarga dotycząca materiału wyemitowanego w "Faktach" TVN w dniu śmierci Kamila Durczoka. Chodzi o reportaż na temat dziennikarza, który przygotował program informacyjny. / fot. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

KRRiT przyjmuje skargę

Jak donosi portal Wirtualne Media, do KRRiT wpłynęła skarga dotycząca materiału wyemitowanego w "Faktach" TVN w dniu śmierci Kamila Durczoka. Chodzi o reportaż na temat dziennikarza, który przygotował program informacyjny. / fot. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Oficer wywiadu ocenia dalsze działania Aleksandra Łukaszenki

  • Angela Merkel oskarżona przez Beatę Szydło o łamanie zasad UE

  • Prezydent Duda rozmawiał z prezydentem Niemiec. "Jesteśmy suwerennym państwem"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: rossmann.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. byłem redaktorem portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Jestem też miłośnikiem kina - tego dobrego i tego złego również, dlatego stale współpracuje z magazynem "Netfilm". Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Lifestyle

"Miałam 15 lat, a on 25, gdy pierwszy raz mnie pocałował". Wykorzystywanie nastolatek przez dorosłych to poważny problem

Czytaj więcej >
Film

Lifestyle

Polsat wyemituje film "Deadpool 2". Widzowie z niecierpliwością czekają na wieczór

Czytaj więcej >
Victoria Arlen

Lifestyle

Nastolatka była w śpiączce przez cztery lata. Nagle się obudziła się i powiedziała niebywałe słowa

Czytaj więcej >

Lifestyle

„14-latki wyglądają jak dorosłe kobiety". To przykład obwiniania dziecka za przemoc

Czytaj więcej >

Lifestyle

"Siedzenie w ciasnym mieszkaniu z czterema osobami nie było łatwe". Jak przeżywamy koniec kwarantanny?

Czytaj więcej >
Ślub

Lifestyle

W czasie ślubu doszło do ogromnej wpadki. Świadkowa omal nie przewróciła panny młodej

Czytaj więcej >