Goniec.pl
Świeczka 
fot. Pixabay/Artem_Aapukhtin

Iberion.pl

"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa. Bohaterka reality show przegrała walkę z chorobą

21 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Nie żyje Karolina Sztafa - uczestniczka drugiej edycji programu "Big Brother" w TVN7. Kobieta miała zaledwie 35 lat. Informację o jej śmierci przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych jej przyjaciółka z programu, Anna Klimpel.

"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa. Osierociła dwójkę dzieci

Jak przekazano w komunikacie, Karolina Sztafa zmarła po przegranej walce z chorobą.
Karolina Sztafa popularność zyskała w 2019 roku, występując w drugiej edycji reality-show "Big Brother", którą emitowano na TVN7. Absolwentka studiów pedagogicznych na kierunku resocjalizacji zarabiała na życie jako selekcjonerka w klubie.

Kasia i Tomasz K. - "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony". Afera po najnowszym odcinku, widzowie są oburzeni. Mówią o "ustawce"

CZYTAJ DALEJ

Dała się poznać jako osoba energiczna i pełna siebie - prawdziwa góralka. W wolnym czasie lubiła jeździć na rowerze i spędzać czas z bliskimi. W samym programie wspominała, że jej rodzina przeszła długą drogę, gdyż zmagała się z alkoholizmem ojca.

Gdy Karolina Sztafa odpadła z programu, dostała dużo wsparcia od męża. To właśnie partner pomógł jej przetrwać ogromną falę hejtu, jaka uderzyła w nią po opuszczeniu domu "Wielkiego brata". Sam jej pobyt był dość burzliwy. W krótkim czasie wywołała kilkanaście konfliktów, co bardzo nie podobało się pozostałym mieszkańcom. Przy pierwszej okazji nominowali ją do opuszczenia programu, a widzowie w głosowaniu podzielili zdanie uczestników.

- Faktycznie jest tak w moim życiu, że albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Jest mi z tym dobrze - mówiła Karolina Sztafa w wywiadzie dla Pomponika. Celebrytka zdradziła, że jej mąż specjalnie zmniejszył sobie etat pracy, aby zająć się córkami w trakcie, gdy przebywała w programie "Big Brother".

- Jest wspaniałym ojcem, nie martwiłam się o to, wchodząc do programu. Moje dzieci odziedziczył charakter po mnie. Radzą sobie w tym świecie doskonale - powiedziała w rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich.

"Big Brother". O śmierci Karoliny Sztafy poinformowała jej koleżanka z programu, Anna Klimpel

- Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe życie, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. [...] Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę. [...] Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi proszę pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę - napisała na Instagramie przyjaciółka zmarłej Karoliny.

Karolina Sztafa pochodziła z Czechowic-Dziedzic. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja, pracuje natomiast jako selekcjonerka w klubie. Z pochodzenia jest góralką, co daje się wyczuć w jej temperamencie. Nie znosi sprzeciwu. Jej ulubionym sportem jest jazda na rowerze. Uwielbia kontakt z naturą - przedstawiano uczestniczkę show w TVN7. Karolina Sztafa zostawiła męża Łukasza i dwie córki - 9-letnią Wiktorię i 12-letnią Weronikę.

"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa

"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa/Instagram: @annaklimpel

"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa

"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa/Instagram: @annaklimpel

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >