Goniec.pl
Beata Kozidrak przeżyła dramat

Instagram/Beata Kozidrak

Beata Kozidrak zmagała się z alkoholizmem męża

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Beata Kozidrak od niemal czterech dekad święci tryumfy na polskiej scenie muzycznej. Kariera wokalistki zespołu Bajm to pasmo sukcesów. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o jej życiu prywatnym. Niedawno postanowiła zdradzić prawdę o niszczą

Beata Kozidrak zapowiedziała niedawno premierę autobiografii, która będzie nosiła tytuł „Beata. Gorąca krew”. Zdaniem wokalistki książka zrewolucjonizuje rynek wydawniczy i zaskoczy nawet najbardziej oddanych fanów. Pierwsze fragmenty, które trafiły już do sieci, zdają się potwierdzać tę tezę.

Beata Kozidrak przeżyła dramat

Beata Kozidrak przez lata skrzętnie ukrywała przed opinią publiczną wydarzenia ze swojego życia osobistego. Nie było to łatwe - wiadomość o rozwodzie gwiazdy z Andrzejem Pietrasem była prawdziwym szokiem. Gwiazda Bajmu przyznała, że wszystkie ballady miłosne pisała pod wpływem emocji po awanturach z mężem.

- Gdyby zebrać moje teksty w jeden tom, stworzyłyby być może najwierniejszą biografię moich myśli i emocji. [] Stanie się na swój sposób świadkiem moich euforii, ale też trosk i problemów - wyznała Beata Kozidrak.

Okazuje się, że piosenkarka długo ukrywała dramat, który rozgrywał się za zamkniętymi drzwiami. W autobiografii napisała o początkach kryzysu, który ostatecznie zniszczył jej rodzinę. Główną przyczyną problemów był niszczący nałóg, z którym borykał się Andrzej Pietras.

- Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie, wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile. Trudno do nich wracać, lecz jedno na pewno chcę zapamiętać: pełnoletnia córka stała się w tym czasie moją przyjaciółką i wielkim wsparciem - zwierzyła się Beata Kozidrak.

Piosenkarka i Andrzej Pietras rozwiedli się po 37 latach wspólnego życia. Ich relacje po rozstaniu opierały się głównie na stopie zawodowej. Były mąż długo pełnił funkcję menadżera artystki. Przez moment wydawało się, że ich relacje uległy ociepleniu.

Podczas trasy koncertowej z okazji 30-lecia istnienia Bajmu Andrzej Pietras często nocował u Beaty Kozidrak. Tabloidy donosiły, że małżonkowie jadali razem obiady i kolacje. Jedna ze znajomych pary twierdziła, że rozwód pozwolił na odbudowanie ich relacji.

Na początku ubiegłego roku okazało się, że na powrót nie można już liczyć. Piosenkarka przyznała, że od niedawna pozostaje w związku z innym mężczyzną, ale nie zamierza opowiadać o swojej relacji publicznie. Wspólnie z ukochanym ustalili, że pozostawią swoje uczucie wyłącznie dla siebie.

Andrzej Pietras nie chce komentować problemów, o których donosi Beata Kozidrak. W rozmowie z Faktem stwierdził, że ten temat zupełnie go nie interesuje i nie zamierza odnosić się do żadnych plotek i doniesień medialnych. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Irmina JachAutor

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Karolina Małysz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest zainteresowana sławą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ola Kwaśniewska czuła się samotna. Kiepsko znosiła prezydenturę ojca

Czytaj więcej >
Teresa Lipowska

Gwiazdy

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marta Manowska popłakała się, czytając list do rolnika od jednej z kandydatek

Czytaj więcej >