Basia Kurdej-Szatan Żródło: Insatgram.com kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan wróci do „M jak miłość”

27 Kwiecień 2021 Bartłomiej CieślakBartłomiej Cieślak

Basia Kurdej-Szatan od 2014 roku wciela się w Joannę Tarnowską w serialu TVP „M jak miłość”. Chociaż z różnych powodów aktorka zniknęła z serialu, a fani zastanawiali się, czy jej wątek będzie kontynuowany, dziennikarze dotarli do informacji, które zachwycą widzów. Okazuje się, że już w maju uwielbiana postać wróci.

Basia Kurdej-Szatan zniknęła z ekranów telewizorów, gdy zaszła w ciążę. Nie był to jednak jedyny powód, bowiem wiele mówiło się o jej konflikcie z prezesem TVP, Jackiem Kurskim. Jego źródłem były poglądy, które aktorka głosiła w swoich mediach społecznościowych, a które są nie po drodze z włodarzami telewizji publicznej.

Basia Kurdej-Szatan zniknęła z telewizji

Chodziło przede wszystkim o wspieranie Strajku Kobiet i głośne krytykowanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Już w 2019 roku Kurdej-Szatan została odsunięta od programów „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”.

Gdy wątek jej postaci w uwielbianym przez Polaków serialu „M jak miłość” również został pominięty w kolejnych odcinkach produkcji, fani zaczęli obawiać się, że aktorka definitywnie zakończyła pracę na planie i już więcej nie pojawi się na ekranach.

Okazuje się jednak, że widzowie mogą mieć powody do radości, bowiem portal Plotek dotarł do informacji, z których jasno wynika, że Basia Kurdej-Szatan ponownie wcieli się w Joannę Tarnowską.

Byliśmy na grobie Jana Lityńskiego, mamy zdjęciaByliśmy na grobie Jana Lityńskiego, mamy zdjęciaCzytaj dalej

Świetne informacje dla fanów „M jak miłość”

Nie są to jeszcze oficjalnie potwierdzone informacje, natomiast według informatora Plotka, Kurdej-Szatan prosiła producenta serialu, Tadeusza Lampkę, o szansę powrotu i ten wyraził zgodę. Zgodnie z doniesieniami aktorka w maju ma się pojawić na planie zdjęciowym dwa dni.

Nieco inaczej komentuje cała sprawę osoba związana z TVP. Zapytana o powrót Basi Kurdej-Szatan do „M jak miłość”, ma jeszcze lepsze informacje dla fanów seriali i aktorki.

- W odcinkach serialu jej postać wraca od maja, natomiast jeśli chodzi o powrót aktorki na plan po urodzeniu dziecka, to już się to wydarzyło dużo wcześniej- poinformowała osoba związana z produkcją cytowana przez Plotka.

Wygląda więc na to, że już niebawem uwielbiana aktorka i równie kochana postać, którą gra, wróci na ekrany TVP2. Wiele osób na pewno liczy, że jej wątek będzie kontynuowany w dużym stopniu i przez długi czas. Musimy jeszcze jednak poczekać, żeby zobaczyć, w którą stronę rozwinie się cała sytuacja.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Plotek

Następny artykuł