Goniec.pl
Play

Play

Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z reklam Play. Sieć wydała oświadczenie

28 Maja 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z reklam Play już na stałe. Z ekranów zniknął jednak również Michał Łagodziński, reklamowy towarzysz znanej aktorki. Sieć wydała oświadczenie i wyjaśniła, dlaczego duet został wycofany ze strategii marketingowej.

Warto zaznaczyć, że Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z reklam marki Play już przed kilkoma miesiącami ze względu na aferę wokół krytyki Straży Granicznej.

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał niespodziewany cios od losu. Nikt nie potrafi pomóc

CZYTAJ DALEJ

Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z reklam Play. Sieć wydała oświadczenie

Barbara Kurdej-Szatan zaczynała grać w reklamach Play, gdy była jeszcze bardziej znana jako "sympatyczna blondynka" niż pod swoim nazwiskiem. W tamtym czasie zyskała ogromną popularność również dzięki występom w reklamach sieci.

W ostatnim czasie jednak Kurdej-Szatan nie jest najchętniej widzianą osobowością w mediach. Niektóre programy nie zdecydowały się na skorzystanie z jej usług, zmniejszyły się również oferowane jej wynagrodzenia. Przez sytuację ze Strażą Graniczną umowę wypowiedziało jej TVP.

Ostatecznie jednak gwiazda powoli wraca do dawnej medialnej widoczności i na razie korzysta przede wszystkim z mediów społecznościowych - planuje również kilka projektów teatralnych i walczy o swoją karierę.

Sieć Play oficjalnie postanowiła zrezygnować ze współpracy z duetem reklamującym ich produkty. Pracę stracił również Michał Łagodziński, który w ostatnim czasie sam pojawiał się na ekranie.

Operator wydał w tej sprawie oświadczenie, wyjaśniając, dlaczego nie widział już miejsca dla obu osobowości, które reklamowały wcześniej jego produkty.

- Pierwsza wspólna oferta Play i UPC, w której obecni i nowi klienci mogą zyskać nawet 2 lata abonamentu za darmo to bardzo ważna i wyjątkowa okazja, dlatego wymaga nowego podejścia i formatu naszej komunikacji z klientami - przekazał komunikat sieci Play portal Wirtualne Media.

Czy strategia związana z reklamami Play zmieni się już na stałe? To bardzo możliwe. Charakterystyczny duet zniknął już z ekranów i prawdopodobnie nie pojawi się już nigdy w tej odsłonie.

/fot. PIOTR LISZKIEWICZ/East News

Niebywałe, jak wygląda grób Marka Perepeczki 16 lat po śmierci. Ciężko powstrzymać łzy

63-letni Marek Perepeczko odszedł nagle w nocy z 16 na 17 listopada 2005 roku. Przyczyną zgonu aktora był rozległy zawał serca, a niespodziewana śmierć niezapomnianego "Janosika" wstrząsnęła zarówno bliskimi artysty, jak i jego fanami oraz kolegami i koleżankami po fachu. Gwiazdor został pochowany w rodzinnym grobie na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Wdowa po aktorze, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, poprosiła o mowę pożegnalną aktora Stefana Friedmanna. – Agnieszka prosiła mnie, żebym powiedział coś lekkiego. To niełatwe. Niech mu ziemia lekką będzie – mówił przyjaciel nad grobem Marka Perepeczko. Wśród żałobników na pogrzebie Marka Perepeczki dostrzec można było wiele znanych twarzy. Na cmentarzu gwiazdora żegnali m.in. Teresa Lipowska, Daniel Olbrychski oraz Zbigniew Wodecki. Po latach odwiedziliśmy grób aktora na warszawskim cmentarzu, niezwykle wzruszający widok. /fot. PIOTR LISZKIEWICZ/East News

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Wirtualne Media

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >
"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz zdradzili swoje plany

Gwiazdy

"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślub

Czytaj więcej >