Goniec.pl
Katarzyna Dowbor została zaatakowana

Jan BIELECKI/East News

Awantura na planie programie "Nasz nowy dom". Sąsiadka zaatakowała Katarzynę Dowbor

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Podczas kręcenia jednego z ostatnich odcinków programu "Nasz nowy dom" na planie rozegrały się dantejskie sceny. Katarzyna Dowbor wdała się w awanturę z sąsiadką, która wyraźnie zazdrościła uczestnikom metamorfozy domu. Członkowie ekipy nie mogli uwierzyć, nieomal doszło do rękoczynów.

Program „Nasz nowy dom” jest często ostatnią deską ratunku dla rodzin, które zmagają się ze skrajnym ubóstwem. Niestety, obok słów zachwytów nierzadko pojawia się także ostra krytyka, skierowana zarówno w stronę członków ekipy, jak i rodzin, które odważyły się prosić o pomoc.

Katarzyna Dowbor została zaatakowana

Najczęściej do przykrych incydentów dochodzi w momencie, w którym rodzina może cieszyć się już pięknym, odmienionym domem. Przed kilkoma miesiącami media obiegły tragiczne informacje na temat rodziny z Antonina, która straciła cały dobytek na skutek zazdrości okolicznych mieszkańców.

Jeden z sąsiadów podpalił dom, który Katarzyna Dowbor wyremontowała z pomocą ekipy Polsatu. Podpalacz został zatrzymany i postawiono mu zarzuty. Kolejna przykrość spotkała bohaterów ze Szczytna. Ich domostwo było regularnie obrzucane kamieniami - znajomi uważali, że nie należał im się remont.

Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem Pomponik ujawniła kulisy przykrej i skandalicznej sytuacji, do której doszło podczas kręcenia jednego z ostatnich odcinków popularnego programu. Okazuje się, że na planie doszło do ogromnej awantury, której prowodyrką była sąsiadka.

Zazdrosna kobieta postanowiła wtargnąć do ogrodu przynależącego do posesji, by wdać się w gorącą dyskusję z prowadzącą program „Nasz nowy dom”. Niczego nieświadoma Katarzyna Dowbor nie kryła zaskoczenia, gdy rozzłoszczona sąsiadka rzuciła się na nią bez zapowiedzi.

- Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: „Pani Kasiu, co pani robi?”. Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: „Ale komu, tej…”. Popatrzyłam na nią i mówię do niej, że tak nie można. „Jest pani wierząca?” - zapytałam. To odparła, że tak. Powiedziałam jej: „I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone”. I ta pani spojrzała na mnie, weszła do mieszkania i zatrzasnęła drzwi - relacjonowała.

Prezenterka ujawniła także, że produkcja programu „Nasz nowy dom” regularnie otrzymuje donosy, z których wynika, że wybrani przez nich bohaterowie nie zasługują na pomoc. Anonimowi informatorzy informują, że bohaterom wciąż wiedzie się nie najlepiej i nalegają, by to ich domy zostały poddane metamorfozie.

- Czasami przynosili donosy papierowe na jakąś rodzinę, ale to nie jest fajne, bo w ten sposób osoby, które piszą te donosy, niczego sobie nie załatwią. A walczenie o to, żeby ktoś nie miał lepiej ode mnie, jest bardzo słabe. Zdarzają się takie sytuacje, ale na te 240 domów bardzo rzadko - zdradziła Katarzyna Dowbor.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Już dziś wchodzą w życie kolejne zmiany w obostrzeniach

  • Zadali Elżbiecie Witek pytanie o KRS. Ratowała się ucieczką

  • Katarzyna Dowbor doniosła na uczestników programu „Nasz nowy dom” służbom. Źle traktowali psa

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >