Goniec.pl
artur barcis

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Artur Barciś gorzko wspomina udział w "Tańcu z gwiazdami". "Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz"

18 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Artur Barciś zdobył się na szczere wyznanie. Aktor opowiedział o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami" sprzed jedenastu lat i gorzko podsumował uczestnictwo w show. Jak przyznał, zabawa okazała się być dla niego jednym wielkim stresem i upokorzeniem.

Artur Barciś to aktor serialowy znany najbardziej z roli Tadeusza Norka w "Miodowych latach". Wiosną 2010 roku wziął udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami", emitowanej jeszcze w stacji TVN. Jego partnerką była wówczas Paulina Biernat, z którą udało mu się dojść do 7. odcinka. Z walki o trofeum wycofał się sam ze względu na kontuzję nogi.

pozar dolny slask

Dolny Śląsk: Pożar nielegalnego składowiska odpadów. Ryzyko niebezpieczeństwa dla mieszkańców

CZYTAJ DALEJ

Artur Barciś krytycznie o "Tańcu z gwiazdami"

Niedawno Barciś udzielił wywiadu serwisowi wp.pl, w którym opowiedział o swojej przygodzie z "Tańcem z gwiazdami". Jak zdradził, wiązał duże nadzieje z show, myśląc, że będzie to fantastyczna przygoda. Jego oczekiwania nie spełniły się i dziś bardzo żałuje udziału w programie.

To była ciężka praca, po 7 godzin dziennie. Do tego ogromny wysiłek fizyczny, potworny stres i masa upokorzeń. Odzwyczaiłem się już od tego, żeby ktoś mi mówił, że jestem beznadziejny i stawiał mi trójkę. Oczywiście, to była też dla mnie lekcja pokory. Jednak czasami te oceny były mocno niesprawiedliwe – powiedział aktor.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Okazuje się więc, że to, co dla niektórych jest przygodą życia, dla innych może stać się prawdziwym koszmarem. Dla Barcisia występy w show oznaczały głównie stres i upokorzenia, związane ze srogimi ocenami jurorów. Do tego doszło niskie wynagrodzenie, które nie rekompensowało strat moralnych.

Aktor przywołał w rozmowie jedno wydarzenie, które szczególnie zapadło mu w pamięć. Podczas ostatniego tańca, tuż przed wycofaniem się z programu, pękła mu kość w stopie. Jak mówi, rumbę tańczył ze łzami w oczach, które wywoływał ogromny ból. Po występie starania Barcisia nie zostały jednak docenione, a znana z krytyki Iwona Pavlović nie szczędziła gorzkich słów pod adresem pary.

Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy, ani tej przygody - stwierdził gwiazdor.

Szczery wywiad Artura Barcisia

To niejedyne szczere słowa, jakie padły z ust Barcisia. W wywiadzie aktor wypowiedział się także na temat swojego wystąpienia z kościoła. Jego wypowiedź odbiła się szerokim echem w mediach. Aktor znany jest ze swojej bezkompromisowości i często zabiera głos w sprawach społecznie ważnych.

Gwiazdor nie ma także dobrego zdania o rządzących. Jego zdaniem politycy obozu władzy kłamią w żywe oczy i nie czują w tym niczego niestosownego. Barciś krytykuje także rozkradanie milionów w spółkach skarbu państwa przez rodziny najważniejszych parlamentarzystów oraz obłudę wszechobecną w polskiej polityce.

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zakończono śledztwo ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski uczęszcza do lekarzy przez udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma problem ze skórą

Czytaj więcej >
Stan zdrowia Bogumiły Wander nie uległ polepszeniu

Gwiazdy

Bogumiła Wander choruje na Alzheimera. Nie pamięta już, że była gwiazdą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edward Dymek został pochowany w kwaterze dla bezdomnych. Jego grób może przestać istnieć

Czytaj więcej >
Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

Gwiazdy

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

Czytaj więcej >
Roman Płatek

Gwiazdy

Nie żyje aktor Roman Płatek

Czytaj więcej >