Goniec.pl
Andrzej Piaseczny ma piękny dom

East News TRICOLORS

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcia domu

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny od wielu lat mieszka we wsi Oblęgór u podnóża Gór Świętokrzyskich, gdzie wybudował okazały dom. Towarzystwa dotrzymuje mu na co dzień ukochana mama. Wnętrza, które prezentuje na swoim Instagramie, robią ogromn

Andrzej Piaseczny należy do grona artystów, którzy chronią swoją prywatność. Gwiazdor unika rozmów na temat swojego życia osobistego i rzadko pokazuje się publicznie z bliskimi. Jest jednak aktywnym użytkownikiem mediów internetowych, dzięki czemu wielbiciele nierzadko mają okazję obejrzenia zakamarków jego posiadłości.

Andrzej Piaseczny ma piękny dom

Andrzej Piaseczny zawraca szczególną uwagę na oświetlenie. Z relacji tabloidów wynika, że wokalista jest przekonany, że odpowiednie światło potrafi zbudować nastrojową atmosferę i nadać pomieszczeniom wymarzonego klimatu bez konieczności zmiany wystroju. W jego domu nie brakuje licznych lamp i punktowych świateł.

Piosenkarz ceni sobie również połączenie tradycyjnych akcentów z nowoczesnymi rozwiązaniami. W jego kuchni proste, drewniane szafki bez uchwytów kontrastują z limonkowymi płytkami na ścianie. Szerokie, marmurowe blaty zapewniają z kolei wygodę przy przyrządzaniu nawet najbardziej wyszukanych dań.

Andrzej Piaseczny zadbał o to, by pomieszczenie było jasne - nie brakuje w nim ogromnych okien. Artysta chętnie inwestuje także w nowoczesne sprzęty. Na szafkach nie zabrakło ekspresu do kawy, suszarki do warzyw i owoców, blendera i stojaka kryjącego komplet profesjonalnych noży.

Piosenkarz podzielił swoją posiadłość na części prywatną i publiczną, które są oddzielone przesuwaną szybą. W ogólnodostępnych pomieszczeniach często gościł dziennikarzy i gospodarzy programów telewizyjnych. W strzeżonych częściach willi znalazło się miejsce między innymi na okazałą uprawę warzyw.

Z niemal każdego zakamarka domy można obserwować pola, lasy i park krajobrazowy. Nic dziwnego, że wieś Oblęgór jest dla piosenkarza miejscem, w którym może wypocząć i zrelaksować się z dala od zgiełku miasta, w którym mieszkał przez kilka lat.

Andrzej Piaseczny, który niegdyś marzył o ogromnym domu, z prywatnym pokojem o powierzchni stu metrów kwadratowych, ostatecznie zdecydował się na nieco mniejszy metraż. Ostatnio zainwestował w panele fotowoltaiczne, które nie tylko obniżają rachunki za prąd, ale są korzystne dla środowiska.

W programie „Uwaga! TVN - Kulisy sławy” fani mogli obejrzeć dom piosenkarza z lotu ptaka. Zadbany trawnik, wszechobecna zieleń i doskonałe zagospodarowanie terenu zrobiły duże wrażenie niemal na wszystkich widzach popularnej stacji.

Najciekawszym elementem domu Andrzeja Piasecznego jest elewacja. Piosenkarz, ku zaskoczeniu zarówno fanów, jak i - zapewne - sąsiadów, zdecydował się nadać swojej rezydencji kolor intensywnego różu. Trudno przegapić budynek, spacerując nieopodal. Podoba wam się?

Źródło zdjęcia: Screen z programu „Uwaga! TVN - Kulisy sławy” prod. TVN

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Irmina JachAutor

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Karolina Małysz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest zainteresowana sławą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ola Kwaśniewska czuła się samotna. Kiepsko znosiła prezydenturę ojca

Czytaj więcej >
Teresa Lipowska

Gwiazdy

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marta Manowska popłakała się, czytając list do rolnika od jednej z kandydatek

Czytaj więcej >