Goniec.pl
Andrzej Kosmala opublikował w sieci przejmujące nagranie

TRICOLORS/East News

Andrzej Kosmala opublikował nagranie. Zwraca się do Krawczyka i swojego nieżyjącego syna

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

To właśnie Andrzej Kosmala poinformował o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Obecnie były menadżer artysty oraz jego wieloletni przyjaciel wspiera bliskich zmarłego gwiazdora, a także sam przeżywa głęboką żałobę. W sieci zamieścił poruszające nagranie, w kt&oa

Andrzej Kosmala współpracował z Krzysztofem Krawczykiem przez 47 lat i był nie tylko menadżerem piosenkarza, ale również jego najbliższym przyjacielem. Śmierć artysty wstrząsnęła Kosmala, który niedawno zamieścił na swoim Facebooku wzruszające nagranie. W filmie mężczyzna zwrócił się również do swojego syna, który niedawno popełnił samobójstwo.

Andrzej Kosmala wspomniał zmarłego przyjaciela oraz syna

Krzysztof Krawczyk odszedł nagle 5 kwietnia 2021 roku, a jego śmierć wstrząsnęła niemal całą Polską. Wcześniej piosenkarz przebywał w szpitalu w związku z zakażeniem COVID-19, jednak zdołał pokonać infekcję. Gdy fani odetchnęli z ulgą, media obiegły tragiczne wiadomości.

O śmierci piosenkarza poinformował fanów jego menadżer. Andrzej Kosmala opublikował smutne wiadomości na swoim Facebooku, a od chwili odejścia Krzysztofa Krawczyka, na profilu facebookowym jego menadżera i przyjaciela pojawiło się wiele wspomnień związanych z artystą.

Wczoraj nad ranem Andrzej Kosmala zamieścił w sieci wyjątkowo poruszające nagranie. Na filmie menadżer gwiazdora uchwycił spokojny poranek i w akompaniamencie śpiewających ptaków poinformował, że rozmyśla o swoim zmarłym przyjacielu oraz synu.

- Wstaje nowy dzień, a ja dopiero idę spać. Myślę o was... Mój synu Robercie, mój przyjacielu Krzysztofie... niedługo do was dołączę - mówi na nagraniu Andrzej Kosmala.

Śmierć przyjaciela to kolejna tragedia, z którą w ostatnim czasie musi poradzić sobie Andrzej Kosmala. W czerwcu zeszłego roku mężczyzna stracił bowiem syna, który popełnił samobójstwo. Ojciec wyjawił, dlaczego 43-letni mężczyzna targnął się na swoje życie.

Monika Majko

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Gwiazda "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Wiemy, jak potoczyły się losy jej bliźniaków

Czytaj więcej >
Agnieszka Chylińska

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnika "Mam talent". Nie podobał jej się jego głos

Czytaj więcej >
Ewa Błaszczyk

Gwiazdy

Ewa Błaszczyk buduje klinikę "Budzik" dla dorosłych. Napotkała problemy finansowe

Czytaj więcej >
Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >
aktorka

Gwiazdy

Krystyna Kołodziejczyk zmarła dwa tygodnie po śmierci drugiego męża

Czytaj więcej >