Goniec.pl
Ameryka Express

TRICOLORS/East News

"Ameryka Express" wróci na antenę TVN. Znamy pierwszą gwiazdę, która wystąpi w programie

5 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Udostępnij:

"Ameryka Express" to program typu reality show, który cieszył się dużą oglądalnością. Dotychczas doczekaliśmy się dwóch edycji, ale jak jednak donoszą media - już niedługo będziemy mogli oglądać zmagania nowych uczestników. Do publicznej informacji wyciekło również pierwsze nazwisko gwiazdy, która weźmie udział w programie.

"Ameryka Express" (wcześniej pod nazwą "Azja Express") zniknęła z anteny TVN w 2020 r. Choć program cieszył się ogromną popularnością, produkcja nie zdecydowała się na jego kontynuację. Przeszkodą miała być przede wszystkim panująca pandemia koronawirusa, a tym samym utrudniona możliwość nagrywania kolejnego sezonu. Teraz ma się to zmienić i twórcy programu zbierają uczestników, którzy mają pojawić się w trzecim (a piątym po zmianie nazwy) sezonie.

Tamara Gonzalez Perea w "Sprawie dla reportera"

TVP o występie Tamary Gonzalez Perei w "Sprawie dla reportera": eksperckie, interesujące dopełnienie

CZYTAJ DALEJ

Ameryka Express - początki

Na antenie TVN w 2016 roku zadebiutował program "Azja Express". Pierwszą edycję wygrali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. W kolejnym sezonie na podium stanęli Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. W 2018 roku stacja zdecydowała się zmienić kierunek i tym samym oglądaliśmy zmagania uczestników w Ameryce Południowej. Pierwszy sezon (a trzeci po zmianie nazwy) "Ameryki Express" wygrali Aleksandra Domańska i Dawid Domański. Z kolei ostatnią, wyemitowaną edycję na antenie TVN wygrały Karolina Pisarek oraz Marta Gajewska-Komorowska. Dla przypomnienia: w programie bierze udział osiem par, w których skład wchodzą postacie polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele. Uczestnicy wyruszają w podróż za granicę, a w każdym z państw muszą przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara na dzień na osobę. Najszybsi otrzymują immunitet chroniący przed eliminacjami. W co drugim odcinku drużyna, która dociera jako ostatnia do wyznaczonego celu, jest eliminowana z dalszej rywalizacji.

Ameryka Express powróci na antenę

Jak donosi Pomponik, "Ameryka Express" ma wkrótce powrócić do ramówki TVN. Produkcja - zdaniem portalu - jest w trakcie kompletowania obsady uczestników. Zgodnie z zapowiedzią, program ma powrócić "w odświeżonej odsłonie", co ma oznaczać zupełnie nowe miejsce i konkurencje. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowym sezon "Ameryki Express" pojawi się na antenie TVN wiosną 2023 r. Pomponik dotarł również do informacji o pierwszym znanym nazwisku, które pojawi się w nowej edycji programu.

- Klaudia El Dursi bez większego zastanowienia podjęła rozmowy z producentem i szybko ustaliła satysfakcjonujące warunki. Nie była zbyt wymagająca, bo chciała przeżyć taką przygodę już dawno. Oglądała poprzednie edycje i pokątnie marzyła, aby wziąć w czymś takim udział - podaje informator portalu.

Prowadząca "Hotel Paradise" jeszcze nie wie, z kim wystartuje w parze, ale jak podaje Pomponik, "raczej nie będzie to jej partner, ponieważ on nie chce wchodzić za bardzo do świata telewizji".

Pawel Wodzynski/East News

Programy rozrywkowe jesiennej ramówki 2022. Co zobaczymy oprócz "Tańca z gwiazdami"?

Ta jesień zapowiada się bardzo gorąco! Stacje przygotowały różnorodne programy, które będą umilać nasze wieczory przez cały tydzień. Możemy spodziewać się nie tylko znanych i lubianych formatów, ale także kilka nowości. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kiedy nowa edycja "Mam talent", "The voice of Poland", "Rolnik szuka żony" czy "Love Island"? Przygotowaliśmy zestawienie 13. najlepszych programów, które niebawem pojawią się na szklanym ekranie. Kiedy będą premiery nowych sezonów? Sprawdźcie w naszej galerii poniżej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze swoim synem. Fani zauważyli wielką zmianę

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wspomina Jacka Kurskiego. Twierdzi, że spotkał go ostatnio na stacji benzynowej

Czytaj więcej >
Siedziba TVN SA na rogu Augustowki i Wiertniczej, logo TVN, fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

"Surowi rodzice" powracają. TVN wyemituje kontrowersyjne show, poszukiwani są rodzice i nastolatkowie

Czytaj więcej >
By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

Gwiazdy

Anne Heche nie żyje. Gwiazda "Donnie Brasco" i "Sześciu dni, siedmiu nocy" kilka dni temu miała wypadek

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko niedawno odwiedził Rosję, dziś korzysta z uroków Polski: "Uciekłem z Warszawy"

Czytaj więcej >
Pytanie na śniadanie

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Wpadka podczas programu. Prowadzący nie wytrzymali, ich miny mówiły wszystko

Czytaj więcej >