Goniec.pl
fot. Instagram @agnieszka.chylinska

fot. Instagram @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska odniosła się do plotek o wyjeździe z mężem do USA. „Nawet we Fromborku nie byliśmy”

28 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Agnieszka Chylińska razem z mężem wyjedzie na Florydę z okazji ślubnego jubileuszu – takie nagłówki jeszcze niedawno można było przeczytać w plotkarskich mediach. Piosenkarka postanowiła odnieść się do tych spekulacji. I zrobiła to, jak zwykle, w swoim stylu. W pełnym dowcipu wideo zamieszczonym na Instagramie znalazło się miejsce nie tylko na porównania Florydy z Fromborkiem, ale również przytyk w stronę małżonka. Mamy nadzieję, że ma dystans do siebie.

Agnieszka Chylińska od 20 lat w polskim show-biznesie

Agnieszka Chylińska od dwóch dekad występuje na scenach całej Polski. Na przestrzeni tych lat zmieniało się nie tylko jej muzyczne audytorium (na początku swojej kariery była wokalistą zespołu heavy metalowego), ale również sytuacja matrymonialna.

Od wielu lat piosenkarka prowadzi udane życie rodzinne. Niestety, nie dzieli się nim zbyt wylewnie. O jej mężu również nie wiadomo zbyt wiele. To jednak, co udało nam się ustalić, zawarliśmy w artykule poniżej. Szczegółowo opisaliśmy, w jakich okolicznościach serce mrocznej niegdyś liderki zespołu O.N.A. zostało zawładnięte przez tajemniczego mężczyznę.

chylińska

Agnieszka Chylińska chroni swoje życie prywatne od lat. Co o jej mężu wiadomo do tej pory?

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka Chylińska wyśmiewa plotki o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych

Jak to zwykle bywa, miłosna sielanka nie może trwać wiecznie. Agnieszka Chylińska niemal za każdym razem, gdy wydawała nową płytę, trafiała na pierwsze strony tabloidów. Interpretując teksty jej piosenek, można było odnieść wrażenie, że życie małżeńskie nie układa się jej najlepiej. Za każdym razem artystka dementowała te doniesienia.

Zdementować postanowiła również plotkę, która z prędkością światła obiegła kolorową prasę. Wieść stanowiła o tym, że Chylińska wyjedzie w romantyczną podróż do amerykańskiej Florydy, a na ten wyjazd zaprosił ją mąż z okazji rocznicy ślubu.

Agnieszka Chylińska zaskoczona niesamowitą niespodzianką. Mąż przygotował ją na 12. rocznicę

Agnieszka Chylińska świętuje 12. rocznicę ślubu. Mąż przygotował dla niej niespodziankę

CZYTAJ DALEJ

To, co jurorka „Mam talent” miała na ten temat do powiedzenia, można obejrzeć w opublikowanym na Instagramie wideo. Poniżej przytaczamy transkrypcję dyskusji, jaką odbyła ze swoją menedżerką – oczywiście świadomie, że obejrzą ją dziesiątki internautów.

Podobno mąż mi zafundował wycieczkę, wiesz? – spytała, będąc ubraną w prostą koszulę w ulubionym kolorze Ryszarda Rynkowskiego – brązie.

Myślę, że on ci nigdy nic nie zafundował. (śmieje się) To się wytnie – odpowiedziała agentka.

Ale to jest prawda. Nawet we Fromborku nie byliśmy razem. Ja bym chciała, żeby mąż mnie zaprosił do Fromborka – drwiła rozmarzona Chylińska.

Autorka przeboju „Winna” ze smutkiem i jednoczesnym rozbawieniem zdementowała rzekome plany jej męża o wycieczce do Stanów Zjednoczonych. Dywagowała na temat tego, że media podają niesprawdzone i „wyssane z palca” informacje. Dla wokalistki śmieszny jest również fakt, że tabloidy były przekonane o tym, że w USA ma ona rodzinę.Na łamach udostępnionego filmiku Agnieszka Chylińska postanowiła zadać także kres informacjom, jakoby mogła pozwolić sobie na rozliczne wycieczki po całym świecie. Przyznała, że rzeczywistość jest zupełnie inna.

–  Może ludzie myślą, że ja jako gwiazda potrzebuję Florydy do szczęścia. A poza tym, że mąż mi funduje. Ludzie nie rozumieją, że ja sobie sama wszystko funduję – podkreśliła.

Agnieszka Chylińska kpi z zarobków męża?

Artystka przywołała temat swojego małżeństwa. Można przypuszczać, że różnica pomiędzy zarobkami jej i męża jest spora, a piosenkarka postanowiła uwypuklić ją w lekceważący sposób.

Myśmy kupili pelet w dobrej cenie. Więc ja od męża na 48. rocznicę ślubu, bo tak się czuję, mam pelet w bardzo dobrej cenie – naigrywała się z uśmiechem.

Te słowa można odebrać jako przytyk w stronę ojca swych dzieci. Mamy nadzieję, że ma on poczucie humoru!

Goniec.pl

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Dom piosenkarki zaskakuje wnętrzami, sypialnia robi wrażenie

Agnieszka Chylińska nie należy do osób, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Choć prowadzi popularnego Instagrama, raczej nie pokazuje tam za dużo o swojej rodzinie, związkach, czy jak wygląda jej życie na co dzień. Jednak w czasie pandemii zaczęła nagrywać jak opowiada bajki dla dzieci w swoim domu, podczas tych nagrań pokazała co nieco ze swojego wnętrza. Jej styl jest bardzo ciekawy, z pewnością nie należy do typowych polskich domów.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Pixabay/Henryk Niestrój

Gwiazdy

Christine McVie nie żyje. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac miała 79 lat

Czytaj więcej >
Dziś w tv wielki test dla fanów sportu, rozrywka i dobre kino. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Gwiazdy

Dziś w tv mecz Chorwacja-Belgia, nowe losy niesfornej Bridget Jones i zachwycający hit z Cher. Co obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski "bawią się" w ekspertów od medialnych związków na antenie TVP

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dostanie rozwód kościelny jak Kurski? Przyjaciółka zdradziła jej plany

Czytaj więcej >
Magda Gessler ma na rynku poważną konkurencję. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Magda Gessler ma powody do niepokoju. Anna Korcz oferuje potrawy wigilijne w znacznie niższej cenie

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski może liczyć na wsparcie mamy, która kibicuje mu w Katarze. Fot. Ding Xu/Xinhua News/East News; Facebook.com/iwona.lewandowska.10

Gwiazdy

Mama Roberta Lewandowskiego spotyka się ze znanym artystą. Kim jest jej ukochany?

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko postanowił pozostać w Polsce. Fot. instagram.com/ivankomarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko szykuje się do świąt. Internauci nie kryją oburzenia

Czytaj więcej >