Goniec.pl
Adrianna Biedrzyńska rozstała się z trzecim mężem
(fot. TRICOLORS/East News/instagram.com/adrianna_biedrzynska)

Tricolors/East News/instagram.com/adrianna_biedrzynska)

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z trzecim mężem. "Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn"

9 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Udostępnij:

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z trzecim mężem. O tej sytuacji mówiono już kilka tygodni temu, ale teraz aktorka zdecydowała się zakończyć spekulacje i w ostatnim wywiadzie potwierdziła, że nie jest już z Sebastianem Błaszczakiem. Co wydarzyło się między Biedrzyńską a jej dużo młodszym - już byłym - ukochanym?

Adrianna Biedrzyńska kilka lat temu zdecydowała się po raz kolejny powiedzieć sakramentalne "tak". Tym razem wyszła za konferansjera Sebastiana Błaszczaka, który jest o 12 lat młodszy od aktorki. Para poznała się w Kanadzie w 2012 roku. Wiele wskazywało na to, że kobieta w końcu trafiła na tego jedynego, bowiem często w wywiadach podkreślała, że jest "naprawdę szczęśliwa". Niestety, i tym razem strzała Amora spudłowała, a powiedzenie "do trzech razy sztuka" w tym wypadku się nie sprawdziło.

Dorota Stalińska East News

Dorota Stalińska opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Zaniepokojeni fani wsparli aktorkę

CZYTAJ DALEJ

Adrianna Biedrzyńska i gorzkie wyznania

Pierwsze informacje o rozstaniu Aleksandry Biedrzyńskiej z Sebastianem Błaszczakiem pojawiły się dwa miesiące temu. Wówczas nie pojawił się żaden oficjalny komentarz w tej sprawie, aż do teraz. W najnowszej rozmowie z "Vivą!" aktorka potwierdziła krążące doniesienia o jej rzekomym rozstaniu z trzecim mężem.

- Chyba jestem szczęśliwa, pomimo że nie tkwię obecnie w żadnym związku i nie mam zamiaru tego robić. Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn - wyznała Biedrzyńska w rozmowie z Krystyną Pytlakowską na łamach "Vivy!"

W tej samej rozmowie podzieliła się gorzkim wyznaniem, które jest wynikiem jej życiowych doświadczeń z płcią przeciwną.

- Gdy analizuję swoje życie, to dochodzę do wniosku, że nikt nigdy nie kochał Ady, tylko aktorkę Adriannę Biedrzyńską, która była popularna, zawsze dawała sobie radę w życiu i dużo zarabiała. Ale nikt tak naprawdę mnie, Ady, nie kochał - zwierzyła się aktorka.

Dla przypomnienia, Adrianna Biedrzyńska pierwszy ślub wzięła z Maciejem Robakiewiczem, z którym doczekała się córki Michaliny. Z kolei drugi raz na ślubnym kobiercu stanęła z Marcinem Miazgą.

Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich". Nina Terentiew podała powód

Znane i lubiane polskie seriale wracają po wakacjach 2022. Znamy konkretne daty

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów polskich seriali. Powoli kończy się wakacyjna przerwa, a to oznacza, że już niebawem na szklanym ekranie będziecie oglądać dalsze losy waszych ulubionych bohaterów. Poznaliśmy konkretne daty premier nowych sezonów. Kiedy nowe odcinki "M jak miłość", "Barw szczęścia" czy "Wojennych dziewczyn"? Sprawdźcie w naszej galerii.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Viva

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Franciszek Pieczka, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Franciszek Pieczka zmarł, zanim się urodził? Zadziwiająca wpadka w TVP

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News / min. Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska pokazała prywatne fotosy z wesela. Jej rodzice wywijali na parkiecie

Czytaj więcej >
Viki Gabor, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Viki Gabor po raz kolejny zaskakuje czadową fryzurą. Czegoś takiego jeszcze nie było

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Apolityczny” Maciej Stuhr kąsa Antoniego Macierewicza. W ostrych słowach sugeruje, że polityk powinien zostać beatyfikowany

Czytaj więcej >
TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle groziła Harry'emu rozstaniem? Zaskakujące doniesienia przedstawiają nową perspektywę

Czytaj więcej >
AFP PHOTO / VICTORIA JONES / BUCKINGHAM PALACE

Gwiazdy

Karol III już pracuje, pokazano pierwsze zdjęcie. Jeden szczegół zmartwił Brytyjczyków, niepokoją się o zdrowie nowego króla

Czytaj więcej >