Goniec.pl
Adam Małysz

Andrzej Iwanczuk/Reporter

Adam Małysz tłumaczy niepowodzenia Kamila Stocha

11 Października 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Choć Kamil Stoch odniósł druzgocącą porażkę w ostatnich zawodach letniego Grand Prix w skokach narciarskich, Adam Małysz nie traci wiary w sportowca. Twierdzi, że skoczek potrzebuje trochę czasu na powrót do formy.

Małysz nie jest zachwycony wynikami polskiego skoczka, choć nie traci nadziei. Twierdzi, że Stoch zdecydowanie lepiej radził sobie na treningach niż w samym konkursie.

ferreras-nie-zyje

Nie żyje aktorka Danuta Nagórna

CZYTAJ DALEJ

Porażka Stocha

Ostatnie skoki Kamila Stocha nie można zaliczyć do udanych. Zawody letniego Grand Prix przyniosły znaczną porażkę trzykrotnego zdobywcy złota na Olimpiadzie.

Ostatecznie skoczek zakończył zawody na 21. miejscu, ustępując m.in. Lovro Kosowi ze Słowacji, czy Daniłowi Sadrejewowi z Rosji. W rozmowie z portalem skijumping.pl Stoch przyznał, że ma problem z powrotem do formy.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideoStwierdził, że coś go "blokuje", ale nie potrafi jeszcze zdefiniować na czym konkretnie polega problem, co budzi dodatkową frustrację.

- Jeszcze niedawno wszystko było super - stwierdził Stoch - Nie mogę złapać dobrego rytmu, a to mnie trochę denerwuje - dodał.

Małysz nie traci nadziei

Adam Małysz przyznał, że jest zaskoczony porażką Kamila Stocha podczas ostatnich zawodów. Zasugerował jednak, że o niczym to nie przesądza i podkreślił, że jest spokojny o Stocha.

- Na pewno potrzeba mu trochę czasu, bo na treningach naprawdę skacze rewelacyjnie - powiedział w rozmowie ze Sportowefakty.wp.pl - W tym roku sporo odpuszczał ze względu na kontuzję i choćby dlatego byłbym ostrożny z prognozowaniem wyników Kamila - dodał.

Stwierdził, że jest przekonany o tym, że Kamil Stoch zdoła powrócić do swojej dawnej formy w zawodach tym bardziej, że świetnie radzi sobie podczas prób.

Korzystając z okazji Adam Małysz pochwalił formę młodszych polskich zawodników: Kacpra Juroszka i Tomasza Pilcha. Pełen optymizmu orzekł, że "młodzi gonią starszych".

Powalające sceny na grobie Krzysztofa Krawczyka. Wszystko w jego urodziny

Slajd 1 z 5

fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Odwiedziny na grobie ojca

W rocznicę urodzin Krzysztofa Krawczyka jego grób odwiedził syn wspólnie z wieloletnim przyjacielem ojca, Marianem Lichtmanem. / fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista i filmoznawca. Miłośnik kina - tego dobrego i tego złego również, kociarz i w pełni poprawny romantyk. Przez lata związany z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielał się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. był redaktorem portali WTV i Wawa Info. Obecnie pracuje w Goniec.pl, gdzie opisuje wydarzenia z Polski i ze świata. Stale współpracuje również z magazynem "Netfilm". Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Co Piotr Mróz zrobi z pieniędzmi za wygraną w "Tańcu z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
Doda i Kajra

Gwiazdy

Zakulisowe zdjęcie Kajry i Dody z "TzG" obiegło właśnie sieć

Czytaj więcej >
Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Specjalny odcinek "Barw szczęścia". Upamiętnienie zmarłych aktorów

Czytaj więcej >
Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny zażartował w "Tańcu z gwiazdami"

Czytaj więcej >
Piotr Mróz

Gwiazdy

Live po finale "Tańca z gwiazdami". Widzowie zachwyceni zwycięzcami

Czytaj więcej >
Polsat

Gwiazdy

Kajra podziękowała Rafałowi Maserakowi za współpracę

Czytaj więcej >