Goniec.pl
Justyna Żyła

Instagram/justynazyla

Adam Małysz wypowiedział się o nowym związku Justyny Żyły

9 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Dawno niewidziana Justyna Żyła pojawiła się ostatnio na weselu córki Adama Małysza z nowym partnerem. Póki co niewiele wiadomo na temat mężczyzny. Rąbek tajemnicy uchylił jednak kuzyn Żyły, Adam Małysz.

Justyna Żyła wzbudza skrajne emocje. Była żona polskiego skoczka narciarskiego po rozwodzie zaczęła robić karierę w mediach. Nic więc dziwnego, że te interesują się jej życiem prywatnym. Ostatnią okazją do zobaczenia co słychać u pani Justyny było wesele córki Adama Małysza, Karoliny, na którym pojawiła się z tajemniczym ukochanym.

wieslaw golas

Nie żyje Wiesław Gołas

CZYTAJ DALEJ

Adam Małysz o nowym partnerze Justyny Żyły

W ostatnią sobotę Adam Małysz wydał za mąż jedyną córkę. Zabawa trwała dwa dni, a jej zwieńczeniem były huczne poprawiny. Państwo młodzi otrzymali także hojne podarunki od swoich rodziców, które pozwolą im rozpocząć nową drogę życia.

Jednym z wielu gości na uroczystości zorganizowanej przez Małyszów była Justyna Żyła, prywatnie kuzynka "Orła z Wisły". Gwieździe towarzyszył nowy partner, którego pokazała w końcu na zdjęciu na Instagramie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Od jakiegoś czasu mówiło się, że Żyła jest ponownie zakochana. W sierpniu zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie opatrzone hashtagiem "love" oraz selfie z bukietem czerwonych róż. Teraz na temat związku kuzynki wypowiedział się sam Adam Małysz.

Dziennikarka "Jastrząb post" postanowiła zapytać skoczka o nową miłość Justyny Żyły. Na pytanie o to, czy para jest zakochana, Małysz odpowiedział w wymijający sposób.

- Tak było widać. Ale jak jest naprawdę, to ja nie wiem. My nie spotykamy się na co dzień. Ja jestem bardzo zabiegany. Justyna była z nowym partnerem. Bawili się dobrze. Przynajmniej mam taką nadzieję i mam nadzieję, że Justyna też to potwierdzi - powiedział i dodał, że ma nadzieję, że "to ten jedyny".

Medialny rozwód

Justyna Żyła przez lata była żoną Piotra Żyły, polskiego skoczka narciarskiego. Razem doczekali się dwójki dzieci, które po rozwodzie zostały przy matce. Rozstanie pary było głośno komentowane przez media, głównie ze względu na publiczne brudy, które małżonkowie nawzajem wywlekali.

Teraz wygląda na to, że oboje układają sobie życie. Piotr Żyła jest w związku z młodszą od siebie aktorką TVN, Marceliną Ziętek, z którą wprowadził się do nowego domu. Justyna Żyła coraz częściej daje do zrozumienia fanom, że również jest zakochana, co, mamy nadzieję, wkrótce oficjalnie potwierdzi.

Trudno uwierzyć, co zrobił Robert Lewandowski. Nieprawdopodobne rekordy

Pytanie 1 z 7

Lewandowski zagrał w kadrze 124 razy (stan na 5 września). Kto ma więcej spotkań w reprezentacji?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Ada Rymaszewska

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Siostrzenica premiera to gwiazda telewizji. Wcześniej zmieniła nazwisko, odpowiedziała na spekulacje

Czytaj więcej >
Radosław Liszewski

Gwiazdy

Syn Radosława Liszewskiego dostał zatrudnienie w Lasach Państwowych. Wcześniej gwiazdor miał śpiewać na weselu rzecznika

Czytaj więcej >
nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michał Banaszek "Bezczel"

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >