Goniec.pl
lewandowski list

facebook.com Słownik polsko@polski / JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News

9-latek napisał list do Roberta Lewandowskiego. Żona napastnika reaguje

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

9-letni Kuba postanowił napisać list do samego Roberta Lewandowskiego. Jako wierny kibic polskiej reprezentacji chciał pocieszyć napastnika po porażce drużyny na Euro 2020. Przyznał także, że chciałby spełniać marzenia, ale choroba mu to uniemożliwia.

List Kuby lotem błyskawicy rozniósł się po największych facebookowych profilach. Internauci udostępniali zdjęcie w nadziei, że wieść dojdzie do Roberta Lewandowskiego. Na list zareagowała jego żona, Anna.

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak nagle przerwała występ. Na scenie pojawił się jej były mąż

CZYTAJ DALEJ

Wzruszający list 9-latka do Roberta Lewandowskiego

Na facebookowym profilu Słownik polsko@polski pojawiło się dziś zdjęcie wraz z prośbą mamy 9-latka. Mały Kuba jest wielkim fanem polskiego napastnika i z powodu przegranej na Euro 2020 postanowił napisać do niego list. Treść jest pełna emocji oraz bolesnego wyznania chłopca.

- Cześć, jestem Kuba, mam 9 lat i jestem Twoim wielkim fanem. Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny, prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację - czytamy w pierwszej części wzruszającego listu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie mam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba - kończy list 9-latek.

Mama Kuby, pani Martyna, dotrzymała słowa i poprosiła o pomoc użytkowników Facebooka w udostępnianiu listu. Jest pod wrażeniem jego miłości do piłki i wrażliwości. Internauci stanęli na wysokości zadania i tylko z jednego profilu na Facebooku post miał ponad 900 udostępnień.

Anna Lewandowska reaguje

Po krótkim czasie spełniło się marzenie 9-letniego Kuby. Dziś Anna Lewandowska opublikowała w swojej relacji na Instagramie screen z listem chłopca do jej męża.

Zdjęcie opatrzyła czerwonym sercem oraz emotikoną wzruszonej twarzy. Teraz Kuba może być już pewny, że list - choć w formie zdjęcia - trafił do samego Roberta Lewandowskiego.

Internauci byli pod wrażeniem treści listu, życzyli też Kubie dużo zdrowia i wytrwałości. Zapewniali mamę, że marzenie chłopca się spełni. Jak widać, udało się to dzięki wspólnej sile udostępnień.

lewandowska instagram

Fot. screen instagram.com annalewandowskahpba

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Facebook

Podobne artykuły

Lifestyle

Mężczyzna rozkuł ścianę podczas remontu. Znalazł podziemne miasto

Czytaj więcej >

Lifestyle

Sąsiadowi nie podobały się kredowe rysunki dzieci na chodniku. Zagroził policją

Czytaj więcej >

Lifestyle

Złodzieje oznaczają mieszkania, które chcą obrabować. Co mówią poszczególne znaki?

Czytaj więcej >

Lifestyle

Przyszła panna młoda z Indii odwołała ślub. Powodem wada wzroku narzeczonego

Czytaj więcej >
Poruszający ślub

Lifestyle

Podczas ślubu pan młody nagle chwycił za mikrofon. Wzruszające słowa

Czytaj więcej >
Kobieta zabiła męża

Lifestyle

Żona odkryła, że mąż wykorzystuje ich dzieci. Zemściła się w bolesny sposób, mężczyzna zmarł

Czytaj więcej >