Goniec.pl
Najpiękniejsza babcia świata, czyli 65-letnia Yazemeenah Rossi

Fot. Instagram/yazemeenah

65-letnia modelka robi furorę na Instagramie. Obserwuje ją 300 tys. ludzi

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

"Najpiękniejsza babcia świata", bo tak w mediach opisywana jest Yazemeenah Rossi, robi furorę w internecie. Modelka ma 319 tys. obserwujących na Instagramie i naprawdę trudno uwierzyć w to, że ma 65 lat. Wygląda wspaniale, a w jednym z wywiad&o

Jest babcią dwojga wnucząt, ma za sobą dwa rozwody, a mimo to jej pozytywna energia przyciąga tysiące internautów z całego świata. Yazemeenah Rossi, bo o niej mowa, jest 65-letnią modelką, która dzięki Instagramowi pokazuje, że wiek to tylko liczby.

„Najpiękniejsza babcia świata" podbija serca internautów

Yazemeenah Rossi w rozmowach z dziennikarzami otwarcie przyznaje, że aktywność w internecie jest jej sposobem na przekazywanie fanom energii i radości z życia innym. Deklaruje, że czuje się spełniona i patrząc na jej fotografie, trudno w to nie wierzyć. 

Na publikowanych fotografiach, nie retuszuje swoich zmarszczek, nie próbuje również farbować włosów. Udowadnia, że piękno człowieka to o wiele więcej niż gładka cera.

Jak sama stwierdziła, jest świadoma tego, że dzisiejszy świat modelingu zdominowany jest przez ludzi młodych. Ona jednak udowadnia, że dojrzałe i zadbane kobiety również są wyjątkowo piękne, a jej zdjęcia są na to dowodem.

W jednym z wywiadów zdradziła, że piękne włosy zawdzięcza nakładaniu oleju rzepakowego. Jej zdaniem to właśnie dzięki niemu na zdjęciach widać elastyczność i miękkość kosmyków. Skórę z kolei pielęgnuje raz w tygodniu oliwą z oliwek, którą łączy z cukrem

W rozmowie z The Guardian wyznała kiedyś, skąd bierze siłę i energię do intensywnego działania w mediach społecznościowych. Stwierdziła, że jej tajemnica tkwi w pozytywnym nastawieniu do życia, regularnym trenowaniu jogi oraz zdrowym odżywianiu.

Na długo przed pojawieniem się mody na ekologiczne jedzenie, Yazemeenah Rossi sięgała już po organiczne mięso, ryby oraz awokado. Życie w zgodzie z naturą stanowi ważny element jej tożsamości, z którego stara się nie rezygnować ani na chwilę. 

Według niej sekret tkwi również w podejściu do seksualności. Przekonuje kobiety, że muszą pozytywnie podchodzić do swoich ciał. Podkreśla, że poznanie ich stanowi drogę do spełnienia osobistego.

Szczęście i satysfakcje z życia czerpie również z faktu, że może samodzielnie podejmować decyzje. Miała dwóch mężów i przyznaje, że każde z małżeństw przyniosło jej pewne korzyści i pozwoliło na spojrzenie na samą siebie i życie z szerszej perspektywy. 

Obecnie Yazemeenah Rossi wciąż pracuje jako modelka, a na wybiegach pojawia się, odkąd skończyła 30 lat. Sama przyznaje, że swoją karierą chce wysyłać przekaz nie tylko do swoich równolatek, uświadamiając je, jak piękne są w swej dojrzałości. Podkreśla, że chciałaby zostać usłyszana też przez młode kobiety. Pragnie uświadamiać je, że to, jaki tryb życia prowadzą obecnie, może mieć ogromny wpływ na ich aktywność w wieku dojrzałym.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Wnuczek wyrzucił swoją babcię przez balkon. Kobieta zmarła, wszystko zarejestrowała kamera

  • Policjanci odkryli fabrykę narkotyków w zakładzie pogrzebowym w Ostródzie

  • Przykre sceny w szpitalu tymczasowym w Poznaniu. Zmarło 6 osób, gdy zabrakło tlenu

Patryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michał Banaszek "Bezczel"

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >