Goniec.pl
zrzut ekranu, Youtube/Polsat

zrzut ekranu, Youtube/Polsat

25-lecie Ich Troje. Michał Wiśniewski zachwycił mrągowską publiczność

13 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Michał Wiśniewski to „kolorowy ptak” polskiej sceny muzycznej. Wszyscy, którzy są ciekawi recitalu piosenek zespołu „Ich Troje”, mogą to zrobić podczas trwającej właśnie transmisji z jubileuszu 25-lecia zespołu. Koncert pokazuje telewizja Polsat.

Michał Wiśniewski na scenie występuje w towarzystwie kobiet, które miały i mają duże znaczenie nie tylko w jego zawodowym, ale także prywatnym życiu. Przed występem z Justyną Majkowską bezpośrednio przyznał, że „przez 21 lat nie był z nią w łóżku”. Później, oboje ubrani na biało, oddali się miłej pogawędce na czerwonej kanapie, a zaraz po tym wspólnie wykonali utwór „Wypijmy za to”. Niestety, Majkowska nie ma już takiego głosu, jak kiedyś.

25-lecie Ich Troje. Michał Wiśniewski porwał publikę

Oprócz (prawie) wszystkich żon gwiazdora o czerwonej czuprynie, na scenie pojawiła się także córka Etiennette. Nastolatka zaskoczyła zgromadzoną publiczność świetnym głosem. Z pewnością talent odziedziczyła po rodzicach (jej matką jest Anna Świątczak). Piosenkarz ze łzami w oczach przyznał, że jest niesamowicie dumny z córki. To samo wyznała jej matka, z którą Michał Wiśniewski wykonał kolejny utwór.

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zapowiada niesamowity wieczór - dołączy do niego syn

CZYTAJ DALEJ

Byli małżonkowie wykonali utwory z najnowszej płyty zespołu. Ubrana na czarno piosenkarka nie ma już wprawdzie czerwonego koloru włosów, jednak w dalszym ciągu może pochwalić się wyćwiczonym i soczystym wokalem.

Lider „Ich Troje” z odpowiednią dla siebie „zadziorą” wykonał mocną piosenkę w stylu rockowym. Razem z „Anką” (to nowy pseudonim Świątczak) śpiewał o poszukiwaniu miłości. „Zgubiłem się w szczerym polu, byle gdzie. Nie ma Cię, nie ma mnie, nie ma nas”. Towarzyszyli im tancerze.

W trakcie jubileuszu wyświetlane są pozdrowienia od znanych przyjaciół, m.in. Adrianny Biedrzyńskiej i Piotra Gąsowskiego, który oprócz życzeń złożył wokaliście propozycję wspólnego lotu samolotem.

W przerwach pomiędzy występami wystąpił Nocny Kochanek z utworem „Kochaj mnie, kochaj”. Wokalistka śpiewał „Miałeś wszystko, a teraz nie masz nic” – mamy nadzieję, że tekst piosenki nie był skierowany do bohatera dzisiejszego koncertu znanego z roztrwonienia sporej fortuny.

Prowadzące doceniały piosenkarza za odwagę w kreowaniu wizerunku scenicznego. Przyznały, że wiele lat temu wymagało to jeszcze większej determinacji i pewności siebie, niż teraz. Przypomniały, że kostiumy, w których występował na scenie na przestrzeni lat, okazały się intratnymi okazami podczas aukcji charytatywnych.

Michał Wiśniewski w znakomitej kondycji i świetnym humorze rozbawiał widzów zgromadzonych na mrągowskiej scenie. Publiczności z łatwością przychodziło wspólne śpiewanie znanych hitów „Ich Troje”. Występujący na scenie piosenkarzy to doceniali, kierując wobec publiki pochwały.

Co jeszcze czeka nas dzisiejszego wieczoru? Prowadzące przekonują, że przed widzami jeszcze wiele atrakcji. Transmisja zaplanowana jest do 22:40.

Kasia Wilk, Kuba Zdrójkowski i Katarzyna Ucherska wezmą udział w 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".
(fot. TRICOLORS/Paweł Wodzyński/East News)

Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto wystąpi w 17. edycji "TTBZ"?

Przed nami 17. już edycja "Twoja twarz brzmi znajomo". Wydawałoby się, że po tylu edycjach może zabraknąć gwiazd, które pojawią się w polsatowskim programie. Nic bardziej mylnego. W 17. edycji zobaczymy kolejnych uczestników. Udział w "Twoja twarz brzmi znajomo" wezmą znów gwiazdy większego formatu, ale stacja zaprosiła także aktorów czy wokalistów, których nie znamy z telewizji. Od nas duży plus za to, że Polsat daje szansę wypromowania się artystom, którzy do tej pory nie mieli okazji pojawić się w telewizji. Przypomnijmy, że w jury 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiadać będą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski oraz Robert Janowski, który zastąpi tym samym Krzysztofa Cugowskiego. W naszej galerii zobaczycie wszystkich uczestników nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: GoniecKacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Lech Wałęsa, fot. Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons

Gwiazdy

Lech Wałęsa przeszedł metamorfozę. Pochwalił się imponującym zarostem

Czytaj więcej >
Sara James

Gwiazdy

Sara James eksperymentuje z kolorem włosów. W swojej nowej stylizacji jest nie do poznania

Czytaj więcej >
Andrzej Piaseczny zdradził z kim mieszka. Dzień "zaczynamy od przytulania"

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny zdradził z kim mieszka. Dzień "zaczynamy od przytulania"

Czytaj więcej >
Michele Morrone, fot. instagram.com/iammichelemorroneofficial

Gwiazdy

Michele Morrone z "365 dni" romansuje z Khloe Kardashian? Menadżer aktora zabrał głos

Czytaj więcej >
Karol Strasburger, fot. facebook.com/Karol.Strasburger.FP

Gwiazdy

Czy Karol Strasburger planuje kolejne dziecko? Prezenter podjął ostateczną decyzję

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Wiemy, gdzie zostanie pochowany Franciszek Pieczka. To miejsce bliskie sercu aktora

Czytaj więcej >