Goniec.pl
anna-dymna-przykre-slowa

East News Jakub Kaminski

20-letni chłopak zaczepił na ulicy Annę Dymną. Obraził ją prosto w twarz

11 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Niedawno Anna Dymna udzieliła wywiadu, podczas którego opowiedziała o nieprzyjemnym doświadczeniu, jakie ją spotkało. Pewnego dnia aktorkę, w której kiedyś kochała się publiczność, zaczepił przechodzień. Nieznajomy wygłosił niemiłą uwagę na temat jej wyglądu. Stwierdził, że bardzo się postarzała. Artystka przyjęła komentarz ze spokojem.

Udzielając wywiadu Kubie Wojewódzkiemu i Piotrowi Kędzierskiemu, Anna Dymna poruszyła temat przemijającego czasu. Aktorka, która w lipcu br. będzie obchodziła swoje 70. urodziny, nie stara się odmładzać. Jak sama zaznacza, ma inne cele. Nie wszyscy jednak podchodzą do tego z szacunkiem i zrozumieniem.

minister-zdrowia-przekazal-wiesci

Minister zdrowia przekazał najnowsze dane. Ostrzega przed 4 falą i jej możliwymi skutkami

CZYTAJ DALEJ

Pewnego dnia Annę Dymną zaczepił młody przechodzień. 20-latek przyznał, że niedawno oglądał „Janosika” – serial o rozbójniku, w którym zagrała aktora. Wówczas nie miała nawet 30 lat. Nieznajomy stwierdził, że artystka bardzo się zestarzała i zrobiła się brzydka.

Anna Dymna miała niemiłe spotkanie z przechodniem

Z opowieści Anny Dymnej wynika, że nieznajomy był bardzo zdziwiony tym, że od czasów nagrywania „Janosika” aktorka aż tak się zmieniła. 20-latek nie wahał się stwierdzić, że 70-letnia artystka zrobiła się bardzo brzydka i nie przypomina już Hrabianki Klarysy, w którą wcieliła się podczas produkcji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Aktorka ze spokojem stwierdziła, że młody człowiek również zmieni się przez 50 lat i jako 70-latek, będzie wyglądał zupełnie inaczej. Po chwili dodała, że ona z pewnością już tego nie dożyje. W końcu każdy się starzeje, co wydaje się artystce zrozumiałe. Całą sytuację zniosła ze spokojem.

Rozmawiając z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, wcześniej Anna Dymna stwierdziła, że nie zamierza walczyć z przemijającym czasem. Nigdy nie myślała o zabiegach chirurgii plastycznej i poprawianiu wyglądu. Jak przyznała, nie miała do tego głowy. Zauważyła, że w przeszłości mogła cieszyć się urodą i komplementami, a teraz walczy o inne wartości.

Aktorka wiele też przeszła w swoim życiu. Przypomniała, że przeszła kilka poważnych wypadków. Po jednym z nich uznano, że jej kariera się skończyła. Urodziła dziecko i miała problemy z hormonami, przez co przytyła 32 kilogramy. Jednak wydaje się, że artystka niczego nie żałuje i przyjmuje los z pokorą.

Anna Dymna – od aktorki do działaczki

20 lipca Anna Dymna skończy 70 lat. Gdy stawała się gwiazdą polskiego kina, trudno było znaleźć wśród publiczności widza, który by się w niej nie kochał. Zagrała w znanych filmach, jak „Nie ma mocnych”, „Trędowata” czy „Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny”.

W kultowym „Janosiku” zagrała w 1973 roku. Wówczas miała zaledwie 22 lata – była niewiele starsza od niemiłego przechodnia, który ją zaczepił. Trudno się dziwić, że niemal pół wieku później nie bije od niej młodzieńczość i uroda. Nadal nie zakończyła jednak kariery aktorskiej. W 2022 roku pojawi się film „Miłość na pierwszą stronę”, w którym zagra.

Anna Dymna skupiła się również na działalności charytatywnej. Od lat prowadzi fundację „Mimo wszystko”, która pomaga osobom chorym oraz z niepełnosprawnością na terenie całego kraju.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Władze TVP właśnie potwierdziły. Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro

  • Marta Kaczyńska wygadała się o dodatkowych dopłatach dla księży

  • Ksiądz ze słynnego nagrania przerwał milczenie. Pojawiły się jego "przeprosiny"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zakończono śledztwo ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski uczęszcza do lekarzy przez udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma problem ze skórą

Czytaj więcej >
Stan zdrowia Bogumiły Wander nie uległ polepszeniu

Gwiazdy

Bogumiła Wander choruje na Alzheimera. Nie pamięta już, że była gwiazdą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edward Dymek został pochowany w kwaterze dla bezdomnych. Jego grób może przestać istnieć

Czytaj więcej >
Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

Gwiazdy

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

Czytaj więcej >
Roman Płatek

Gwiazdy

Nie żyje aktor Roman Płatek

Czytaj więcej >