Goniec.pl
Andrzej Szopa

TRICOLORS/East News

Andrzej Szopa z "Plebanii" przebywa w domu opieki. Mieszka w fatalnych warunkach

31 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Andrzej Szopa, znany z roli Franciszka Piętaka w serialu „Plebania" mieszka w skandalicznych warunkach. Aktor przebywa w domu opieki, ale ten nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Żona artysty jest wściekła.

Andrzej Szopa mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie odwiedza go żona Izabela. To właśnie ona zaalarmowała media o skandalicznych warunkach, w jakich przyszło spędzić starość jej mężowi.

Policja

Mazowsze: W lesie znaleziono ciała dwóch 13-latek

CZYTAJ DALEJ

Dramatyczne warunki w domu opieki

Pani Iza opowiada o wyrwanych drzwiach od szafy, połamanym łóżku i lepiących się naczyniach. Jest wściekła i żali się, że ktoś wyraźnie zapomniał o szacunku należnym każdemu człowiekowi. Podczas ostatniej wizyty u męża zastała w jego pokoju totalny brud i bałagan. W pomieszczeniu znajdowały się nawet zakurzone stroiki ze Świąt Bożego Narodzenia.

Tak mieszkał w czasie izolacji mój mąż, nie wiem jakie warunki mają w swoich pokojach pozostali pensjonariusze. Mam prawo jednak sądzić, że bardzo podobne. Pobyt w domu Artysty Weterana kosztuje 5900 złotych. Pozostawiam to bez komentarza!!! - grzmi kobieta na łamach „Super Expressu”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Szopa znajduje się w części domu, w której jest pod opieką lekarzy i pielęgniarek. Tym bardziej powinny znajdować się tam sterylne warunki. Jak jednak mówi pani Izabela, nikt z personelu nie zwrócił uwagi na fatalne położenie pensjonariuszy.

Nie chciał być ciężarem dla żony

Andrzej Szopa nie chciał być ciężarem dla swojej żony. Kiedy zaczął poruszać się o wózku inwalidzkim i potrzebował całodobowej opieki, zdecydował, że zamieszka w Skolimowie. Pani Iza ma bowiem na głowie dwoje starszych, schorowanych rodziców, którzy są pod jej opieką.

Żona gwiazdora boi się, że brud nie zniknie, a mieszkańcy nie otrzymają należytego szacunku. Wysłała w tej sprawie e-maile, ale martwi się, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Gdy nadejdzie czwarta fala koronawirusa, ośrodek znów zamknie drzwi dla odwiedzających i ponownie wrócą stare przyzwyczajenia.

Dziennikarze „Super Expressu” dzwonili do dyrektor Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, Ewy Jagiełły, ale była nieosiągalna, dlatego wysłali prośbę o komentarz drogą mailową.

Screen z materiału portalu se.pl pt. „Skandal w domu opieki! Gwiazdor seriali mieszka w strasznych warunkach. Porażające zdjęcia”

Screen z materiału portalu se.pl pt. „Skandal w domu opieki! Gwiazdor seriali mieszka w strasznych warunkach. Porażające zdjęcia”

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Willie Garson

Gwiazdy

Nie żyje aktor Willie Garson

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger stanął przed sądem. Jest oficjalne oświadczenie jego prawnika

Czytaj więcej >
nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje aktor Melvin Van Peebles. Syn potwierdził tragiczne informacje

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Przemysława Salety musi przejść kolejny przeszczep nerki. Szuka dawcy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger został oskarżony o zniesławienie Stana Borysa i jego partnerki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >