Goniec.pl
Zbigniew Zamachowski

TRICOLORS/East News

Zbigniew i Monika Zamachowscy myślą o rozwodzie? Niepokojące słowa dziennikarki

2 Marca 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Zbigniew i Monika Zamachowscy to para, której związek od samego początku budził wiele kontrowersji. Dla obojga jest to już trzecie małżeństwo, a Zamachowski zostawił poprzednią żonę z czwórką dzieci. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty, kt&oacu

Związek Zbigniewa i Moniki Zamachowskich od początku budził wiele kontrowersji i mieszanych uczuć. Zamachowski zostawił dla nowej partnerki żonę z czwórką dzieci. Nie skończyło się to dla niego dobrze - wiele prywatnych informacji pojawiło się w prasie, a pod adresem aktora rzucane było wiele oskarżeń.

Ataki na byłą żonę i córkę

Nowa miłość Zamachowskiego nie pozostawała jednak dłużna drugiej stronie, raz po raz ostro atakując byłą żonę, a nawet córkę artysty. Jednak pomimo wzajemnych oskarżeń i medialnej burzy wydawało się, że para odnalazła szczęście oraz życiowy spokój, którego nic nie będzie w stanie zakłócić.

Monika Zamachowska bardzo wspierała swojego męża w spłacaniu dość wysokich alimentów, jednak jej konflikt z byłą żoną, a także córką aktora przybierał coraz mocniej na sile. Pisały o nim ogólnokrajowe media, a Zamachowski próbował usprawiedliwiać żonę i łagodzić sytuację.

Zbigniew Zamachowski podkreślał, że jego żona robi to wszystko w dobrej wierze - jest przy tym bardzo temperamentna, ale jedyne, do czego dąży, to pokazanie prawdy o ich życiu i wyjaśnienie sytuacji, w której się znaleźli. Niestety krytyka Moniki Zamachowskiej dosięgnęła nawet jego córkę Marię, która w momencie komentarzy miała 23 lata.

Monika Zamachowska walczyła o męża

Monika Zamachowska zarzuciła córce Zbigniewa trzymanie strony matki i chęć wygodnego życia za pieniądze ojca. Mówiła także o tym, że młoda kobieta nie ma pomysłu na życie, a jedyne, co robi, to podczepia się pod czyjeś żale i pretensje.

Gdy sytuacja się uspokoiła, wydawało się, że to koniec rodzinnych dramatów u Zamachowskich. Okazuje się jednak, że Monika Zamachowska udzieliła niedawno wywiadu tygodnikowi Twoje Imperium, w którym ponownie odniosła się do swojej życiowej sytuacji, a także poruszyła temat małżeństwa oraz tego, jak obecnie wygląda życie u Zbigniewa i Moniki Zamachowskich.

Wyznania Moniki Zamachowskiej

Była gwiazda TVP rozpoczęła wypowiedź od wspominania poprzednich związków i szukania przyczyny ich rozpadu: - Głównym powodem mojego rozwodu z ojcem moich dzieci było to, że nie mogłam, po prostu nie umiałam żyć za granicą - tłumaczyła. Jej małżeństwo z pilotem Jamie'em Malcolmem trwało 11 lat.

Mimo trzykrotnego stania na ślubnym kobiercu Zamachowska wie, że w małżeństwie nie chodzi o wystawne wesele: - Z perspektywy czasu wiem, że nie o ślub chodzi. Najważniejsza jest dobra komunikacja i szacunek - kontynuowała. Kolejna wypowiedź spowodowała, że fani zaczęli zastanawiać się, czy w małżeństwie dwójki dzieje się dobrze:

- Od początku wiedzieliśmy, że nasz związek jest obarczony wysokim ryzykiem. I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się skończyć. Nie mamy wspólnych dzieci, które mogą być mocnym spoiwem rodziny, choć nie muszą - wyznała Monika Zamachowska.

Kryzys w małżeństwie Zamachowskich?

Przyznała również, że największym wyzwaniem w małżeństwie są według niej rutyna i codzienne obowiązki, które potrafią zabić czujność na potrzeby drugiej strony, a także ekscytację. Te wypowiedzi dotyczące małżeństwa są naprawdę niepokojące. Czy mogą one oznaczać kłopoty w związku Zamachowskich i rozstanie pary?

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

  • Rząd rozważa wprowadzenie uciążliwych obostrzeń. "To jeden z wariantów"

  • Dziecko szło samotnie wzdłuż ruchliwej drogi. Rodzice ukarali je za nieporządek?

  • Nowe obostrzenia dla kierowców. Brak maseczki może skutkować mandatem

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >