Goniec.pl
edyta-gorniak-miala-problem

East News Jan Bielecki

Za kulisami koncertu Edyty Górniak pojawił się mężczyzna. Żądał ogromnych pieniędzy

28 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Podczas jednego z ostatnich koncertów Edyta Górniak najadła się stresu. W pewnym momencie za kulisami niespodziewanie pojawił się rozwścieczony mężczyzna, który zaczął się awanturować z polską diwą. Powodem okazały się pieniądze, które artystka rzekomo jest mu winna. Mowa o 80 tysiącach złotych za wynajem domu w górach.

Mężczyzna, który nagle pojawił się za kulisami, chciał koniecznie rozmawiać z Edytą Górniak. Według świadka zdarzenia w trakcie awantury „wykrzykiwał, że jest mu winna 80 tysięcy za wynajem domu w górach i chciał się z nią natychmiast rozliczyć”. W pewnym momencie atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca.

donald-tusk-niewygodne-pytanie

Nagle zadał Donaldowi Tuskowi pytanie o ślub z chłopakiem. Po odpowiedzi rozległy się brawa

CZYTAJ DALEJ

Całą sprawą powinien zająć się manager Edyty Górniak, jednak obecnie piosenkarka nie ma takiej osoby. Jej przedstawiciel został zwolniony przez diwę w lipcu 2021 roku. Rozmówca portalu Pomponik.pl ujawnił, że „wybuchła awantura, ale na szczęście znalazł się ktoś, kto uspokoił i przekonał tego człowieka, by spróbował w inny sposób skontaktować się z Edytą”.

Problemy Edyty Górniak

Nie po raz pierwszy Edyta Górniak zmaga się z takimi problemami. Nieprzyjemna sytuacja związana z wynajmem domu pojawiła się w 2016 roku. Wówczas piosenkarka wynajmowała nieruchomość w Mogilanach pod Krakowem. Początkowo dobre relacje z sąsiadami bardzo się popsuły.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

– Najpierw zbliżyła się z sąsiadami na wspólnych imprezach, a potem jeden z nich podawał się ponoć za jej managera; inny miał rzekomo ubliżać jej synowi. Na koniec pojawiły się kłopoty z rozliczeniem za wynajem – razem z kluczami zostawiła najemcy list, którego treść opublikowało „Życie na gorąco” – ujawnił były współpracownik artystki.

Z doniesień mediów wynika, że rodzina oraz przyjaciele wokalistki od dawna naciskają na nią, by wreszcie kupiła mieszkanie i skończyła z wynajmowaniem nieruchomości. Warto przypomnieć, że jedyny syn diwy także mieszka w wynajmowanym lokum. Aż trudno uwierzyć w to, że gwiazda nie ma swojego domu w Polsce.

Edyta Górniak ma apartament w Portugalii

Nie wszyscy wiedzą, że Edyta Górniak jednak jest właścicielką pewnej nieruchomości. Mowa o letnim apartamencie w Portugalii. Zdaniem informatora serwisu Pomponik.pl diwa nie zaglądała tam już od lat. Fakt ten również daje podstawę do licznych spekulacji.

Według informatora portalu niewykluczone, że w przypadku nieruchomości w Portugalii także pojawiły się pewne problemy. Rozmówca nie przekazał jednak, o jakie trudności może chodzić. Sama Edyta Górniak jak dotąd nie odniosła się do tej sytuacji.

– To letni apartament, w którym Edyta nie była od lat. Nikt tak naprawdę nie wie, co się z nim dzieje i czy przypadkiem i tam nie ma jakichś problemów – czytamy na stronie Pomponik.pl.

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Pomponik.pl

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Córka Przemysława Salety musi przejść kolejny przeszczep nerki. Szuka dawcy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger został oskarżony o zniesławienie Stana Borysa i jego partnerki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karolina Małysz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest zainteresowana sławą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >