Goniec.pl
Rafał Brzozowski szykuje się do występu

youtube.com Eurovision Song Contest

Wypłynęło nagranie z Brzozowskim. Wiadomo, jak będzie wyglądał występ na Eurowizji

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

W tym roku Rafał Brzozowski będzie reprezentował nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji w Holandii. Polski piosenkarz ma już za sobą pierwsze próby na scenie w Rotterdamie, gdzie najpierw odbędą się półfinały zmagań. W sieci pojawiło się nagranie z występu naszego reprezentanta, a internauci nie kryli zdziwienia.

Półfinały tegorocznej Eurowizji odbędą się 18 i 20 maja 2021 roku, a Rafał Brzozowski będzie walczył o miejsce w finale m.in. z reprezentantami Austrii, Finlandii oraz Czech. W sieci udostępniono nagranie z próby polskiego wokalisty, które poruszyło fanami międzynarodowego konkursu.

Rafał Brzozowski reprezentuje Polskę w tegorocznej Eurowizji

Zeszłoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji został odwołany z powodu zagrożenia wywołanego przez pandemię koronawirusa, jednak tegoroczna edycja międzynarodowych zmagań artystycznych odbędzie się zgodnie z planem. W Rotterdamie pojawił się już Rafał Brzozowski, który w tym roku będzie reprezentował Polskę.

Piosenkarz i gwiazdor TVP, znany jako prowadzący programów „Jaka to melodia?” oraz „Koło fortuny”, zaśpiewa w konkursie piosenkę pt. „The Ride”. Utwór już od jakiegoś czasu można usłyszeć w sieci, a wielu Polaków nie był zadowolonych z piosenki, która będzie reprezentować nasz kraj.

Pod adresem Rafała Brzozowskiego i jego piosenki padło wiele krytycznych słów. Polacy nie byli przekonani, czy jest to właściwy utwór, który mógłby zapewnić Polsce nie tyle zwycięstwo, ile choćby awans do finałowego konkursu. Internauci żartowali również z charakterystycznych czarnych okularów, z którymi gwiazdor nie rozstaje się w teledysku do piosenki.

Rafał Brzozowski ma za sobą pierwsze próby na eurowizyjnej scenie. Półfinał z udziałem polskiego wokalisty odbędzie się 18 maja 2021 roku, a w sieci pojawiło się właśnie nagranie z próbnego występ naszego reprezentanta na eurowizyjnej scenie.

Piosenkarz w czasie próby ubrany był w czarny garnitur, a na scenie towarzyszyło mu czterech tancerzy. Co ciekawe, Rafał Brzozowski na czas występu ściąga swoje słynne okulary przeciwsłoneczne wokalista i zakład je ponownie dopiero na zakończenie piosenki.

Nagranie opublikowane na kanale Eurowizji wywołało spore poruszenie w sieci. Wielu internautów przyznało, że po pierwszym odsłuch utworu w sieci nie spodziewało się, że nasz wokalista tak dobrze śpiewa na żywo. Kilku zwróciło również uwagę na to, że w okularach Rafał Brzozowski sprawia wrażenie znacznie młodszego, niż jest w rzeczywistości.

- Dlaczego to jest takie dobre, dlaczego? To przez te okulary, przysięgam - żartowała jedna z internautek na temat występu Brzozowskiego.

Pierwszy półfinał konkursu Eurowizji odbędzie się 18 maja. Wówczas poznamy 10 wykonawców, którzy zaprezentują swoje występy w finale. Z kolei 20 maja w dziesiątce finalistów będziemy wypatrywać polskiego wokalisty.

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >