Goniec.pl
shaun-ley-wpadka-prezentera

YouTube Guardian News screen z materiału „BBC presenter Shaun Ley spotted wearing shorts on air on hottest day of 2021 so far”

Wpadka w zagranicznej telewizji. Kamery pokazały prezentera bez spodni

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Niedawno Shaun Ley potwierdził, że nawet najbardziej doświadczonym ekspertom może zdarzyć się wpadka na wizji. Prezenter telewizyjny, który od ponad trzech dekad pracuje w stacji BBC, nie miał pojęcia, że kamera pokaże go od pasa w dół. Widzowie zobaczyli niecodzienną stylizację dziennikarza, która nie była zbyt szykowna.

Widzowie, którzy oglądają program informacyjny BBC, kojarzą Shauna Leya głównie z profesjonalizmu, elegancji oraz ogromnego doświadczenia. Tym bardziej każdy, kto niedawno oglądał wydanie brytyjskiej stacji, mógł się bardzo zaskoczyć, gdy kamera telewizyjna pokazała, co znajduje się pod stołem prezentera.

Przez to zdarzenie Shaun Ley stał się już bohaterem innych brytyjskich mediów. Oficjalny kanał Guardian News opublikował za pośrednictwem YouTube’a materiał o znanym i cenionym w opinii publicznej prezenterze. Choć to z pewnością nie załamie jego kariery, to mogło nieco zmienić jego wizerunek w oczach widzów.

Shaun Ley – pan profesjonalista

Dla wielu młodych dziennikarzy w Wielkiej Brytanii Shaun Ley może uchodzić za wzór do naśladowania. 51-latek już ponad połowę swojego życia poświęcił pracy w telewizji. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy dużej stacji BBC, w której prowadzi program informacyjny.

Prezenter, który jest związany z Brytyjską Korporacją Radiofoniczną od ponad trzech dekad, budzi ogromny szacunek w środowisku. Decyduje o tym nie tylko jego imponujące doświadczenie, ale również profesjonalizm. Gdy Shaun Ley pojawia się na ekranie, widzowie wiedzą, że nie tylko w rzetelny sposób przedstawi informacje, ale także sam będzie wyglądał nienagannie.

szpital pacjent

Policja wparowała na SOR, doszło do wielkiej demolki. Straty wyceniono na 100 tysięcy złotych

CZYTAJ DALEJ

Jednak nawet tak starej wydze medialnej mogą zdarzyć się małe wpadki. Warto zaznaczyć jednak, że nie można w tym przypadku mówić o skandalu z jego udziałem. Natomiast część widzów, oglądając jedno z wydań programu BBC, mogła się uśmiechnąć.

Zabawne wideo z Shaunem Leyem

Do mediów trafiło nagranie, które pokazało całą stylizację, jaką tego dnia wybrał do pracy prezenter. Od pasa w górę wyglądał – jak zwykle zresztą – nienagannie. Był ubrany w elegancki garnitur, koszulę i krawat. Nie spodziewał się jednak, że kamery pokażą, co jest pod stołem.

Jak się okazało, Shaun Ley postawił na sprytne połączenie elegancji i wygody. Jeśli przyjrzymy się nagraniu, zobaczymy, że dziennikarz nie nałożył spodni od garnituru ani pantofli. Wybrał luźne krótkie spodenki oraz tenisówki. Nagranie wyświetlono już blisko 45 tysięcy razy.

Łatwo można znaleźć usprawiedliwienie dla prezentera. Tego dnia w Wielkiej Brytanii było bardzo gorąco. Jednak część internautów zasugerowało, że studio tak prestiżowej stacji BBC powinno być wyposażone w klimatyzację, by dziennikarze nie musieli decydować się na tak komiczne stylizacje.

Sam Shaun Ley nie odniósł się do tego zdarzenia, ponieważ nic takiego się nie stało. Są dziennikarze, których wpadki zadecydowały o całej późniejszej karierze. Niedawno w Wielkiej Brytanii wybuch skandal po tym, jak dwie prezenterki nie ubrały się na czarno po śmierci księcia Filipa.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ksiądz zakończył komunię kontrowersyjną piosenką

  • Wielkie szczęście w domu Kwaśniewskich. Uradowana Jolanta świętowała urodziny

  • Sebastian Wątroba był gwiazdą W11. Wiemy, czym dzisiaj się zajmuje i jak wygląda

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska; Guardian News

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >