Goniec.pl
Facebook/Christy West Warner

Facebook/Christy West Warner

Właściciel zmarł i zostawił swojego psa. Zwierzę na pogrzebie zrobiło coś niespodziewanego

2 Maja 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

James William Warner zmarł w wieku zaledwie 22 lat. Zostawił swoją matkę oraz ukochanego psa, z którym nie rozstawał się nawet na krok. Pupil pozostał z nim do końca - pojawił się na pogrzebie i zrobił coś niezwykle wzruszającego.

Zdjęcie z pogrzebu, które może wzruszyć do łez, zamieściła w mediach społecznościowych mama Jamesa. Wiele osób prosiło, by jakoś pocieszyć zranionego odejściem swojego pana psa.

Władimir Putin chce wykorzystać Naddniestrze a potem zaatakować Mołdawię?

The Times: Władimir Putin wykorzysta Naddniestrze, a później zaatakuje Mołdawię. "Kreml już podjął decyzję"

CZYTAJ DALEJ

Właściciel zmarł, ale jego pies został z nim do końca. Wzruszająca fotografia

James William Warner zmarł niespodziewanie w wieku 22 lat. Jego śmierć złamała serca jego bliskim i przyjaciołom, ale niewiele osób mogłoby pomyśleć, jak bardzo odejście swojego ukochanego właściciela przeżył jego pies.

Warner miał psa w typie border collie o imieniu Ace, z którym często pokazywał się na zdjęciach i który towarzyszył mu niemal na każdy kroku. Pies często pojawiał się również na rodzinnych fotografiach.

Matka Jamesa była zdruzgotana śmiercią syna. Poinformowała, że ta wieść sprawiła, że omdlała, a jej dusza "rozpadła się na milion kawałków".

- Każda sekunda, którą dzieliłam z Willem była radością. Cieszył się życiem i był po prostu dobrym chłopcem - opowiadała.

Ciepło wspominała również wspólne chwila syna z jego ukochanym psem, który jeździł z nim do szkoły i często czekał na niego w aucie lub innych miejscach.

- Ten pies jest wyjątkowy i James był z niego bardzo dumny - dodała Christy West Warner opłakująca swoje jedyne dziecko.

Ace pojawił się również na pogrzebie i wzruszająco pożegnał swojego właściciela po raz ostatni. Pies podszedł do grobu i położył się na nim, a matka zmarłego chłopaka uwieczniła to na wyjątkowym zdjęciu pokazującym prawdziwą miłość psa do człowieka.

ace pies

Facebook/Christy West Warner

fot. "Kochaj albo rzuć", Studio Filmowe Iluzjon, 1977.
Z pewnością każdy pamięta uroczą Shirley Gladys Wright, bratanicę Kazimierza Pawlaka z filmu "Kochaj albo rzuć" Sylwestra Chęcińskiego. Jej wujek był w prawdziwym szoku, gdy dowiedział się, że brat Jaśko ma czarnoskórą córkę. Szybko jednak przekonał się do niej, a rasistowskie uprzedzenia odeszły w niepamięć. / fot. "Kochaj albo rzuć", Studio Filmowe Iluzjon, 1977.
Wcielająca się w postać Shirley amerykańska aktorka Duchyll Martin Smith przed występem w "Kochaj albo rzuć" miała za sobą tylko jedną rolę w filmie "The Monkey Hustle", gdzie partnerował jej popularny gwiazdor z "Obcego: 8 pasażera Nostromo", czy przygód Jamesa Bonda, Yaphet Kotto. / fot. "Kochaj albo rzuć", Studio Filmowe Iluzjon, 1977.
Niestety występy w dwóch uznanych dziełach nie przyniosły jej wielkiej kariery. Po "Kochaj albo rzuć" na ekranie pojawiła się dopiero w 2010 r. w niewielkiej roli w filmie "Innocent", który przeszedł bez wielkiego echa. / fot. "Kochaj albo rzuć", Studio Filmowe Iluzjon, 1977.

Pamiętacie Shirley z trzeciej części "Samych swoich"? Sprawdziliśmy czym gwiazda zajmuje się dzisiaj

Polscy kinomani dobrze pamiętają postać Shirley z komedii "Kochaj albo rzuć". Jak odtwórczyni roli radzi sobie dzisiaj w show-biznesie? Sprawdziliśmy co u niej słychać. / fot. "Kochaj albo rzuć", Studio Filmowe Iluzjon, 1977.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Już dziś w Polsacie wielki hit na majówkę. Gwiazdorska obsada, czekało na niego wielu Polaków

  • Zmarł Igor Tarczykowski. 18-latek był docenianym dziennikarzem sportowym

  • Matura z języka polskiego 2022. O której zaczyna się matura podstawowa, a o której matura rozszerzona?

Źródło: Goniec.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Youtube/Krzysztof Bach

Lifestyle

Pierwsza komunia święta nieomal skończyła się pożarem. Dekoracje stanęły w ogniu

Czytaj więcej >
Facebook

Lifestyle

Matka opublikowała zdjęcie swojego dziecka i ostrzegła rodziców. Dziewczynka doznała udaru cieplnego

Czytaj więcej >
Paragon

Lifestyle

Majówka 2022. Odwiedzili restauracje w Zakopanem. Na widok paragonu złapali się za głowę

Czytaj więcej >
Krem

Lifestyle

Przykry finał wakacji. Kupili w Tajlandii krem do opalania, który zniszczył ich skórę

Czytaj więcej >
Pixabay/Emilia_Baczynska

Lifestyle

Wielkanoc 2022. Co symbolizują jajka i baranek? Wielkanocne tradycje w Polsce

Czytaj więcej >
Pixabay/Kalasancjusz

Lifestyle

Wielkanoc 2022: Jakie ciasta piecze się na Wielkanoc? Najlepsze przepisy na świąteczne wypieki i pieczone mięsa

Czytaj więcej >