Goniec.pl
Pilot

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

W sobotę TVN wyemituje film "Bodyguard" z Whitney Houston i Kevinem Costnerem

28 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

TVN pokaże w sobotę ponadczasowy przebój "Bodyguard" w reżyserii Micka Jacksona, z nieodżałowaną Whitney Houston i Kevinem Costnerem w rolach głównych. Przed telewizorami zasiądzie wielu Polaków.

Romantyczny wieczór z drugą połówką? TVN ma na to plan - wspólny seans "Bodyguarda" to idealny pomysł na randkę.

Krystyna Pawłowicz

Miss Polonia Krystyna Sokołowska skrytykowana przez Krystynę Pawłowicz. Co jej się nie spodobało?

CZYTAJ DALEJ

"Bodyguard" dziś w TVN

Sobotni wieczór obfituje w ciekawe propozycje telewizyjne, z finałem Ligi Mistrzów na czele. Tysiące kibiców z pewnością włączą dziś TVP, by móc zobaczyć na własne oczy starcie najlepszych piłkarskich drużyn.

Co jednak z tymi, którym sportowe wydarzenia nie dostarczają tak silnych emocji? Czy i dla nich znajdzie się coś ciekawego? TVN wyszedł na przeciw oczekiwaniom i zaproponował wyjątkowy hit.

Chodzi o "Bodyguarda" z 1992 r. - sensacyjny romans z iście gwiazdorską obsadą. W rolach głównych wystąpili bowiem zabójczo przystojny Kevin Costner oraz zmarła przed dziesięciu laty Whitney Houston.

"Bodyguard" był filmowym debiutem nieodżałowanej piosenkarki i zdecydowanie najlepszym z filmów, w których wystąpiła. Gwiazda nagrała na potrzeby obrazu kilka nowych utworów, w tym jeden z jej najsłynniejszych przebojów - "I Will Always Love You".

Jaruś Mergner

"Chłopaki do wzięcia". Jarek Mergner przerywa milczenie. Wiemy, jak wygląda jego relacja z żoną

CZYTAJ DALEJ

Wieczór przed telewizorem

"Bodyguard" opowiada historię ochroniarza Franka Famera (Kevin Costner), który otrzymuje zlecenie pełnienia protekcji nad znaną piosenkarką Rachel Marron (Whitney Houston). Wszystko, z powodu anonimowych gróźb, jakie otrzymuje gwiazda.

Początkowo, para nie pała do siebie sympatią. Z czasem jednak odnajdują wzajemną fascynację, a rosnące uczucie sprawia, że nie wyobrażają już sobie życia bez siebie. Film wyreżyserował Mick Jackson, zdobywca nagrody BAFTA, który odpowiedzialny jest za takie dzieła jak "Detektyw bez pamięci", "Wulkan", czy "Program Hades".

Miłośnicy romantycznych filmów z dobrze zarysowanym wątkiem sensacyjnym doskonale wiedzą, jak wyglądać będzie ich dzisiejszy wieczór. Spędzą go z "Bodyguardem", który w TVN wyemitowany zostanie o godz. 20.05.

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Kingi i Piotra, którzy kilka lat później zostali małżeństwem. Poznali się jeszcze jako licealiści, a chłopak proponował postaci Katarzyny Cichopek pomoc przy komputerze. / fot. "M jak miłość", 2000/MTL Maxfilm, Agencja Filmowa Telewizji Polskiej/tvp.vod.pl

Niewiarygodne, jak zmienili się aktorzy z "M jak miłość". Wspominamy pierwsze odcinki serialu

"M jak miłość", to jeden z najbardziej cenionych przez Polaków seriali. Na antenie TVP obecny jest już od 2000 r. Przyjrzeliśmy się, jak wyglądali ulubieni bohaterowie telewidzów na początku ich drogi.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >
"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz zdradzili swoje plany

Gwiazdy

"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślub

Czytaj więcej >