Goniec.pl
Urszula Dudziak

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Urszula_Dudziak_2,_%C5%81%C3%B3d%C5%BA_of_Four_Cultures_Festival_2012.jpg, autor: Zorro2212, licencja CC BY-SA 3.0, https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

Urszula Dudziak tęskni za Nowym Jorkiem. Nie może odwiedzić własnego mieszkania

31 Marca 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Urszula Dudziak ma obecnie spory zawrót głowy. Przez pandemię artystka pod ponad roku nie może polecieć do Nowego Jorku, by odwiedzić swoje mieszkanie. Wspomina z utęsknieniem czasy sprzed koronawirusa, gdy nieustannie kursowała pomiędzy Polską a S

Trwająca epidemia koronawirusa sprawiła, że podróżowanie stało się niezwykle trudne i skomplikowane. Przekonali się o tym na własnej skórze wszyscy, z wyjątkiem części celebrytów, która pomimo obostrzeń, ograniczeń i zakazów, wciąż podróżuje do egzotycznych kurortów.

Najpopularniejsze miejsca wypraw polskich gwiazd to Zanzibar i Tulum, miasteczko na południowym-wschodzie Meksyku. Jednak tych, którzy próbują dostać się w inne miejsca, by pracować lub pobyć w nieruchomościach, które są ich własnością, często spotykają nieprzewidziane trudności.

Urszula Dudziak nie może dostać się do mieszkania w Nowym Jorku

Do tej ostatniej grupy m.in. Urszula Dudziak, która od ponad roku nie może dostać się do Nowego Jorku, gdzie ma mieszkanie. Wokalistka podzieliła się swoimi kłopotami podczas rozmowy z Super Expressem. Zdradziła, że od lat krążyła pomiędzy Manhattanem a Warszawą, ale teraz jest to niemożliwe.

Dudziak tęskni za swoim mieszkaniem, w którym spędzała mnóstwo czasu. Artystka postanowiła odpuścić sobie podróżowanie między kontynentami. Jak mówi, już ponad rok nie była w USA. Wróciła do kraju w styczniu 2020 roku, a chwilę później wybuchła pandemia.

77-letnia artystka i jurorka The Voice Senior jest właścicielką mieszkania na nowojorskim Manhattanie, ale zdecydowała się ostrożnie podchodzić do dalekim podróży lotniczych i czeka, aż wszystko wróci do normy, by znów polecieć za ocean.

Urszula Dudziak tęskni za życiem w Nowym Jorku

Urszula Dudziak podkreśla, że bardzo tęskni za życiem, które zostawiła w Stanach Zjednoczonych. Cały czas stara się jednak myśleć pozytywnie i nie traci nadziei. Przyznała również, że kocha zarówno Warszawę, jak i polską wieś, na którą ucieka od zgiełku miasta. Powoli zaczyna jej jednak brakować coraz bardziej Nowego Jorku.

- Powoli brakuje mi Nowego Jorku, choć kocham Warszawę i kocham wieś, na którą uciekam od zgiełku miasta… Nie lubię narzekać, więc cieszę się po prostu każdą chwilą - zapewniła w rozmowie z Super Expressem.

Urszula Dudziak powiedziała również, co robi obecnie, podczas trzeciej fali trwającej epidemii koronawirusa. Wokalistka myśli obecnie o rozpoczęciu pracy nad nowym materiałem muzycznym. W planach ma także zabranie się na pisanie własnej książki.

Wokalistka przyznała, że jest jedną z tych osób, które raczej się nie nudzą - zawsze potrafi znaleźć dla siebie zajęcie. Jest właścicielką pokaźnego archiwum zdjęć i filmów, więc zamierza je najpierw przesortować - być może znajdzie tam sporo inspiracji - a później zabierze się za pracę nad materiałem muzycznym oraz książkowym. Jak sama przyznała, w domu na wsi na swoje instrumenty i zamierza znowu po nie sięgnąć.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Super Express, Pudelek

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >