Goniec.pl
Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

www.instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

13 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Michał Wiśniewski wczesne lata swojego dzieciństwa spędził w rodzinach zastępczych i domu dziecka. Wszystko przez chorobę alkoholową, z którą przez lata zmagała się jego mama. W sieci pojawiła się treść intymnego listu, który wokalista napisał do rodzicielki po przeczytaniu jej książki pt. „Dziewczynka z kieliszkami”.

Michał Wiśniewski zwrócił się do mamy w poruszającym liście

W swojej książce Grażyna Wiśniewska opisała trudną walkę z uzależnieniem od alkoholu oraz drogę do odbudowania relacji ze swoim synem. Popularny piosenkarz bowiem z powodu nałogu rodziców spędził dzieciństwo z babcią, a po jej śmierci tułał się po ośrodkach opiekuńczych i rodzinach zastępczych.

Jak przyznał gwiazdor, dopiero po latach zrozumiał, z jak wielkim problemem walczyła jego mama. Wiśniewski napisał do niej poruszający list, którego treść trafiła do sieci. Piosenkarz ujawnił, że spojrzał inaczej na kłopoty matki dopiero po obejrzeniu filmu Sylwestra Latkowskiego pt. „Gwiazdor”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo- Kochana Mamo! Tak, nie Grażynko, tylko Mamo - bo tego słowa musiałem się nauczyć od nowa - zaczął swój list piosenkarz.

Grażyna Wiśniewska pozostaje trzeźwa już od 17 lat. Piosenkarz przyznał, że przeczytał jej książkę z ogromną uważnością i znalazł w niej wiele odpowiedzi na nurtujące go od lat pytania. Ujawnił również, że wciąż czeka na rozwiązanie kilku rodzinnych sekretów, które mama obiecała mu wyjawić w liście pożegnalnym po swojej śmierci.
TVP Sport

Skandal w TVP. Słowa prowadzącej oburzyły widzów, domagają się jej zwolnienia

CZYTAJ DALEJ

- Oczyszczenie głowy przychodzi z trudem nawet najodważniejszym, bo wiąże się z ujawnieniem wielu najbardziej skrywanych tajemnic duszy. Tobie się to udało - kontynuował piosenkarz.

Na koniec swojego listu gwiazdor przyznał, że dziś Grażyna Wiśniewska jest nie tylko jego mamą, ale również przyjaciółką. Matka i syn utrzymują bliskie relacje pomimo trudnych doświadczeń z przeszłości. Oboje mieszkają w podwarszawskim Milanówku i często się widują.

Michał Wiśniewski również zmagał się z chorobą alkoholową, jednak obecnie zachowuje trzeźwość. Niedawno na świat przyszedł jego kolejny syn, Falco Amadeus, a Grażyna Wiśniewska chętnie zajmuje się kolejnym wnukiem.

To owoc piątego małżeństwa piosenkarza, który w 2020 roku stanął na ślubnym kobiercu z tajemniczą Polą, poznaną za pomocą aplikacji randkowej. Piosenkarz ma też czworo dzieci z poprzednich związków, tak samo, jak jego obecna ukochana.Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:
  • Rodzice usłyszeli, że mają zrzucić się po 500 zł na prezent dla nauczycielki. Ich reakcja była bezcenna

  • Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska

  • Episkopat wydał komunikat dot. obowiązkowej religii lub etyki w szkołach

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: WP

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >