Goniec.pl
Karolina Małysz

Instagram/izamalysz

Wyciekły szczegóły wesela Karoliny Małysz. Mama pokazała zdjęcia

5 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Adam Małysz wydał właśnie swoją jedyną córkę, Karolinę, za mąż. Na hucznej imprezie bawili się także znani goście. Panna młoda zachwycała w pięknej sukni ślubnej, jednak show skradł pan młody, który pojawił się w wielkiej bańce mydlanej.

Ślub Karoliny Małysz i Kamila Czyża odbył się w sobotę 4 września w Szczyrku. Młodzi pobrali się po siedmiu latach znajomości. W 2019 r. w Barcelonie Karolina przyjęła pierścionek zaręczynowy od ukochanego, a ich wesele miało odbyć się już w zeszłym roku, lecz plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. W końcu jednak nadszedł upragniony dzień, w którym nie zabrakło wielkich emocji i zaskoczeń.

Tomasz Karolak

W Opolu Tomasz Karolak zabawiał publiczność żartami. Wielu się nie spodobały

CZYTAJ DALEJ

Karolina Małysz wyszła za mąż

Uroczystość relacjonowana była w mediach społecznościowych m.in. przez mamę Karoliny, Izabelę, która w wielu wywiadach zapowiadała huczną zabawę, nie zdradzając jednak szczegółów dotyczących daty i miejsca ceremonii.

Na zdjęciach i relacjach opublikowanych przez Izabelę Małysz na Instagramie widzimy na przykład pierwszy taniec nowożeńców, który wykonali do piosenki "Something Just Like This" zespołów The Chainsmokers i Coldplay. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak wielka bańka mydlana, w której na chwilę znalazł się pan młody w ramach zabaw weselnych. Goście przecierali oczy ze zdumienia i zachwytu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Wśród zaproszonych na wesele znalazła się Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, która także pochwaliła się zdjęciem z nowym partnerem. Rodzice Karoliny pozowali zaś na tle wielkiego napisu LOVE, wspominając o miłości rodzicielskiej i małżeńskiej.

Izabela Małysz gwiazdą Tańca z gwiazdami

O rodzinie Małyszów głośno jest ostatnio także z innych powodów. Prawdziwą karierę robi w mediach Izabela Małysz, która jest gwiazdą najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami” w Polsacie. O zachęcaniu do głosowania na swoją parę nie zapomniała także w dniu ślubu swojej córki, agitując obserwatorów do wysłania SMS-a wspierającego jej parę ze Stefano Terazzino.

Izabela Małysz jest wyraźnie zadowolona z obrotu ostatnich wydarzeń i nie narzeka na sławę. Nie dość, że wydała ukochaną córkę za cieszącego się jej sympatią chłopaka, którego nazwała nawet „synem”, to jeszcze udało jej się przejść do kolejnego odcinka show. Trzymamy kciuki za dalsze poczynania na parkiecie pani Izabeli.


Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl, Onet, Instagram

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Willie Garson

Gwiazdy

Nie żyje aktor Willie Garson

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger stanął przed sądem. Jest oficjalne oświadczenie jego prawnika

Czytaj więcej >
nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje aktor Melvin Van Peebles. Syn potwierdził tragiczne informacje

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Przemysława Salety musi przejść kolejny przeszczep nerki. Szuka dawcy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger został oskarżony o zniesławienie Stana Borysa i jego partnerki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >