Goniec.pl
fot. TRICOLORS / East News

fot. TRICOLORS / East News

Top of the Top Sopot Festival 2022. Kasia Wilk zaliczyła wstydliwą wpadkę. Tak przywitała się z publicznością

17 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Top of the Top Sopot Festival 2022 trwa w najlepsze. Wczoraj miał miejsce inauguracyjny koncert zatytułowany „You are the champions”. Jak to zwykle bywa podczas transmisji na żywo, nie obyło się od wpadek. Najzabawniejszą zaliczyła Kasia Wilk, która wystąpiła w towarzystwie Mezo. Zanim zaśpiewała przebój „Ważne”, nie omieszkała przywitać się z publicznością, kierując wobec niej niebywałe słowa.

cornelia jakobs eurowizja 2022 faworyci

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Cornelia Jakobs odwołała swój występ. Gwiazda ujawniła powód

CZYTAJ DALEJ

Widownia zgromadzona w słynnej Operze Leśnej w Sopocie w czasie wtorkowego widowiska miała okazję posłuchać przebojów artystów wielu pokoleń. „Starą giardię” reprezentował zespół Lady Pank, Robert Gawliński, lider zespołu „Wilki”, Krzysztof Cugowski, a także między Katarzyna Magda Roojiens z domu Szczot znana szerszej publiczności, jako Kayah.

Młodsze pokolenie muzyków również miało swoją reprezentację. Widzowie transmitowanego w telewizji TVN koncertu zobaczyli m.in. Igora Herbuta (LemON), Mery Spolsky, Kwiat Jabłoni, czy Smolastego.

Organizatorzy zapewnili, że pierwszy dzień festiwalu upłynie pod hasłem miłości, przyjaźni i pomocy potrzebującym. I rzeczywiście tak było. Podczas klimatycznego, muzycznego wieczoru artyści często dziękowali tym, którzy udzielili schronienia obywatelom Ukrainy zaraz po ataku Rosji na ich kraj. Nie zapomniano również o osobach, które okazały bezinteresowne wsparcie podczas pandemii spowodowanej wirusem Covid-19.

Top of the Top Sopot Festival 2022. Kasia Wilk zaliczyła zabawną wpadkę

Kasia Wilk i Mezo pojawili się na scenie, by uraczyć widownię wykonaniem ich największego hitu pt. „Ważne”. W tekście piosenki nie brakuje sformułowań, które niezwykle wpasowały się w tematykę tegorocznego festiwalu. Uniwersalizm tekstu autorstwa Mezo i Tabb udowadnia, że nie jest ważne, w jakim gatunku artysta śpiewa, by mógł trafić do wrażliwości każdego człowieka.

Niestety, nie obyło się bez wpadki. Na szczęście nie miała ona fundamentalnego wpływu na przebieg widowiska i można uznać ją za zabawny „chochlik”. Kasia Wilk, zapewne buzując emocjami na widok licznie zgromadzonej widowni, nieco się zapomniała.

Pragnęła przywitać się z nimi i krzyknęła: „Dzień dobry Opole!”. Publika zareagowała żywo i radośnie, można było usłyszeć ich lekki chichot. Kasia Wilk z pewnością zapamięta ten incydent na długo.

Top of the Top Sopot Festival 2022 – kto wystąpi drugiego dnia?

Już dzisiaj o 19:30 rozpoczyna się drugi z serii koncertów w ramach Top of the Top Sopot Festival 2022. Podczas dzisiejszego wieczoru zostanie przyznana prestiżowa nagroda „Bursztynowego słowika”. Wśród gwiazd znaleźli się: Agnieszka Chylińska, Margaret, Ewa Farna, Cleo, Raplh Kamiński, Michał Szpak, Natasza Urbańska i wielu innych, równie znanych muzyków. Komu przypadnie nagroda? Dowiemy się już dzisiaj!

Top of the Top Sopot Festival 2022. Największe gwiazdy polskiej muzyki wystąpią na scenie Opery Leśnej

To lato będzie wyjątkowe dla wszystkich fanów muzyki. Czekają na was niezapomniane wrażenia, które zostaną zaserwowane na festiwalu w Sopocie. Podczas Top of the Top wystąpią największe polskie gwiazdy, m.in. Wilki, Lady Pank cze Agnieszka Chylińska. Trzy dni wyjątkowych muzycznych emocji i jeden dzień przepełniony kabaretami. Sprawdźcie, kto dokładnie pojawi się w Operze Leśnej 16, 17, 18 i 31 sierpnia.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Cały Sopot zamilkł. Wszyscy ze zdumieniem słuchali Krzysztofa Cugowskiego, pokazał wielką klasę na scenie

  • Top Of The Top Sopot Festival 2022. Gorące sceny podczas występu Oddziału Zamkniętego

  • Top Of The Top Sopot Festival 2022. Kayah nie zachwyciła. Piosenkarka wyraźnie nie była w formie    Źródło: Pomponik

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

"Love Island 6". Paula i Patryk odpadli z programu
(fot. Polsat)

Gwiazdy

"Love Island 6". Paula i Patryk odpadli z programu. Nie kryli rozczarowania

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Dawid Ozdoba nie żyje. Służby wszczęły śledztwo, by wyjaśnić okoliczności jego tajemniczej śmierci

Czytaj więcej >
Sara James miała problemy. Przez rówieśników musiała zmienić szkołę

Gwiazdy

Sara James u Kuby Wojewódzkiego o problemach przez kolor skóry. "Zmieniłam szkołę" - szczere wyznanie wokalistki

Czytaj więcej >
EAST NEWS / TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewiele osób zna szczegóły tej historii

Czytaj więcej >
fot. Instagram @s_rozenek / Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o 16-letnim synu. Różni się od pozostałych członków rodziny

Czytaj więcej >
Netflix

Gwiazdy

Dziś w TV sportowe emocje i "Ojciec chrzestny". Co obejrzeć w środę?

Czytaj więcej >