Goniec.pl
twoja twarz brzmi znajomo

instagram.com twojatwarzbrzmiznajomo

Tomasz Ciachorowski uczęszcza do lekarzy przez udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma problem ze skórą

16 Października 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Aktor Tomasz Ciachorowski nie ukrywa, że udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" się na nim odbija. Na Instagramie ciesząc się ze swoich kolejnych muzycznych wcieleń, podkreśla, że radość wywołuje u niego również znajoma dermatolożka. Tomasz Ciachorowski poddaje się specjalnym zabiegom mającym złagodzić skutki silnej charakteryzacji.

Gwiazdy biorące udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie tylko ćwiczą swoje umiejętności wokalne w sposób, który ma ich upodobnić do odgrywanych postaci.

edward dymek grob

Edward Dymek został pochowany w kwaterze dla bezdomnych. Jego grób może przestać istnieć

CZYTAJ DALEJ

Sporą rolę w dobrym wrażeniu po występie pełni również charakteryzacja. Zanim osiągnięty zostanie końcowy efekt gwiazdy biorące udział w show Polsatu, siedzą w fotelu charakteryzatorskim wiele godzin.

O skutkach długiego noszenia mocnego makijażu, który uniemożliwia skórze właściwe oddychanie, przekonał się Tomasz Ciachorowski. Aktor nie ukrywa, że w związku z udziałem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" korzysta z usług salonu dermatologicznego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tomasz Ciachorowski chodzi do dermatologa, pomaga mu po udziale w "TTBZ"

Niedawno na Instagramie Tomasza Cichorowskiego pojawił się post, który zaniepokoił część jego fanów. - Jak to dobrze mieć w szeregach swoich przyjaciół świetną dermatolożkę i lekarkę medycyny estetycznej - przekazał aktor.

Na zdjęciu obok uśmiechniętego aktora stoi lekarka w białym kitlu. Tomasz Ciachorowski ujawnił, że przeprowadza ona zabiegi mające poprawić stan jego skóry twarzy.

- Po tych wszystkich metamorfozach, które moja twarz ma już za sobą zbawienny jest dla niej porządny serwis pod fachowym okiem - wyjaśnił uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Ciężki makijaż, peruki i dodawane sztuczne kilogramy

Zabiegi, z jakich korzysta Tomasz Ciachorowski, mają zapewne pomóc przeciążonej skórze w regeneracji. Charakteryzacja w poszczególnych odcinkach show może mocno odcisnąć się na stanie twarzy.

Gwiazdy biorące udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" muszą liczyć się z tym, że w każdym tygodniu na ich twarzy wylądują dodatkowe kilogramy. Mowa nie tylko o ciężkich fluidach i pudrach stosowanych w telewizji.

Charakteryzatorzy programu starają się jak najbardziej upodobnić artystów do gwiazd, w które się wcielają. Bardzo często przy pomocy specjalnych trików zmieniany jest kształt twarzy.

Zupełnie nie przypominał siebie

Trzy tygodnie temu Tomasz Ciachorowski pojawił się przed kamerami jako Olek Klepacz. Aktor podzielił się efektami pracy charakteryzatorów na Instagramie.

Nawet najwięksi fani aktora nie byli w stanie dostrzec podobieństwa do oryginalnego wyglądu jego twarzy. Dzięki pracy charakteryzatorów blond włosy Tomasza Ciachorowskiego zmieniły kolor na biały.

Dodatkowo zupełnie zniknęła jego charakterystyczna ostra żuchwa. Twarz aktora w odcinku, gdzie wcielał się w rolę Olka Klepacza, była zaokrąglona i wszystkie zarysowane na twarzy Tomasza Ciachorowskiego kości zostały przykryte.

Łezka sama napływa do oka. Poruszający widok grobu Pawła Królikowskiego przed Wszystkimi Świętymi

Slajd 1 z 5

Grób Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowych na Powązkach. Tuż przed 1. listopada sprawdziliśmy, jak prezentuje się obecnie jego grób. / fot. Irmina Jach

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: instagram.com

Agata JaroszewskaAutor

Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej. Do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

"Rolnik szuka żony"

Gwiazdy

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" przekazał wiadomość o śmierci swojej mamy

Czytaj więcej >
Jurek Owsiak

Gwiazdy

"Bandziorstwo, złodziejstwo i hochsztaplerstwo". Jurek Owsiak o aferze Mejzy

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski z córką i synem

Gwiazdy

Michał Wiśniewski nagrał piosenkę z córką. Powstaje teledysk do ich wspólnego utworu

Czytaj więcej >
Joanna Opozda-Królikowska i Antek Królikowski

Gwiazdy

Joanna Opozda źle znosi ciążę. Aktorka ma problemy zdrowotne

Czytaj więcej >
Basia Kurdej-Szatan

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan lubi imprezować. Zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Jacek Kurski nie czekał na ostateczne pozwolenie. Ruszyły prace przy "Sylwestrze Marzeń"

Czytaj więcej >