Goniec.pl
Maryla Rodowicz

KAPiF

"The Voice Senior". Jurorzy w ogniu krytyki. Oburzył się nawet sam Andrzej Kosmala

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"The Voice Senior" zaczyna wzbudzać mieszane uczucia odbiorców. Wszystko za sprawą niektórych z decyzji podejmowanych przez jury 4. edycji show. Głos w sprawie zdecydował się zabrać sam Andrzej Kosmala, wieloletni menadżer Krzysztofa Krawczyka.

"The Voice Senior" w ogniu krytyki

"The Voice Senior" mierzy się z falą krytyki po tym, jak jurorzy zdecydowali się odrzucić jednego z uczestników tzw. przesłuchań w ciemno. Internauci są oburzeni, a teraz dołączył do nich znany ze współpracy z Krzysztofem Krawczykiem Andrzej Kosmala.

The Voice Senior

"The Voice Senior". Maryla Rodowicz zdecydowała się na smutne wyznanie. Trudno nie współczuć gwieździe

CZYTAJ DALEJ

Chodzi o występ Jana Lalaka, który zaprezentował się w programie z utworem "Byle było tak" wykonywanym przez twórcę "Parostatku". Oceniający pilnie przysłuchiwali się piosence, jednak żaden z nich nie zdecydował się odwrócić swojego fotela.

Wokalista, który pełen nadziei zgłosił się do show, musiał obejść się smakiem, co nie uszło uwadze setkom internautów, a także jednego z najbardziej znanych menadżerów polskich piosenkarzy. Na swoim Facebooku Andrzej Kosmala wyraził swoje oburzenie decyzją jury.

Alicja Węgorzewska

"The Voice Senior". Rafał Brzozowski i Alicja Węgorzewska zalali się łzami

CZYTAJ DALEJ

Andrzej Kosmala zaprasza uczestnika "The Voice Senior" do współpracy

- Piękny program dowodzący, że mamy utalentowany muzycznie naród, ale jednocześnie budzący smutną refleksję, że nie potrafimy odkrywać talentów, pomagać im, że sito gubi diamenty. Ja dzisiaj byłem sercem z Januszem Lalakiem, który śpiewał piosenkę Krawczyka, który znał się osobiście z Krzysztofem i był przez niego ceniony — zauważył Andrzej Kosmala.

Wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka postanowił pomóc podnieść się po porażce uczestnikowi "The Voice Senior" i złożył mu propozycję nie do odrzucenia. - Janusz odezwij się! Do mnie! Nagramy ciebie u mnie w studio w wirtualnym duecie z Krzysztofem — napisał. Czy Janusz Lalak zdecyduje się na ten krok? Z pewnością dowiemy się już niebawem.

Ulgi dla seniorów 2023 r.

Pieniądze dosłownie leżą na ziemi. Seniorze, te ulgi ci się należą

Ulgi dla seniorów mogą realnie pomóc wszystkim, których emerytura nie osiąga najwyższych progów. Nie tylko dodatkowe świadczenia, jak 13. emerytura mogą podreperować domowy budżet. Warto wiedzieć, na czym i jakie pieniądze można zyskać. Emeryci mogą korzystać z szeregu zniżek oraz ulg, ale nie każdy wie, że część z nich nie musi płacić podatku, może jeździć pociągiem PKP ze zniżką, czy mogą otrzymywać leki całkowicie za darmo. Wyjaśniamy, jakie ulgi dla seniorów obowiązują w 2023 r.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdor telenoweli skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Fot. Pinterest

Gwiazdy

Pablo Lyle - aktor znany z telenoweli, skazany. Miał nieumyślnie doprowadzić do śmierci

Czytaj więcej >
Iberion materiały własne

Gwiazdy

Charles Kimbrough nie żyje. Aktor miał 86 lat

Czytaj więcej >
Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Romuald Lipko zmarl trzy lata temu. Jego żona wciąż nie pogodziła się z jego śmiercią. Fot. Kapif

Gwiazdy

Romuald Lipko zmarł 3 lata temu. Wdowa po muzyku wciąż stara się z tym pogodzić

Czytaj więcej >
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >