Goniec.pl
The Voice of Poland

TRICOLORS/East News; Pexels.com

"The Voice of Poland". Kto zastąpi Sylwię Grzeszczak na fotelu trenera?

5 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

"The Voice of Poland" wzbogaci się o nowego jurora. Po tym jak z programu odeszła Sylwia Grzeszczak, produkcja musiała na jej miejsce zatrudnić nową gwiazdę. Nikt nie spodziewał się jednak z pewnością, na kogo padnie.

13. edycja "The Voice of Poland" rozpocznie się już we wrześniu. Widzowie z wypiekami na twarzy oczekują, by zobaczyć, jak sprawdzi się nowe jury.

Shazza

Shazza opowiedziała, jak radzi sobie z nowotworem. Jej opowieść zmusza do refleksji

CZYTAJ DALEJ

"The Voice of Poland". Nowe jury już wkrótce

"The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych polskich talent show. Każda edycja to ogromny sukces - widzowie zasiadają w soboty przed telewizorami, by posłuchać uzdolnionych artystów i być świadkami ich pierwszych kroków w drodze do gwiazd.

Program cieszy się sympatią odbiorców również dzięki charyzmatycznemu jury, które zmieniało się na przestrzeni lat. Na obracających się fotelach zasiadały już największe gwiazdy polskiej muzyki.

W 13. edycji ponownie zobaczymy nowy skład jurorski. Powrócą dobrze znani Tomson i Baron, a także Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk. Zabawę w show zdecydowała się zakończyć jednak Sylwia Grzeszczak.

W związku z powyższym, produkcja musiała odnaleźć nową osobę, która zastąpiłaby gwiazdę z Poznania. Dziś wiemy już, kto to będzie i musimy przyznać - zaskoczenie jest niemałe.

Sara James

Sara James zaskoczyła fanów. To niespodzianka dla wszystkich

CZYTAJ DALEJ

Lanberry w jury "The Voice of Poland"

Tak, to właśnie 35-letnia Lanberry będzie oceniać występy uczestników 13. edycji "The Voice of Poland". Co ciekawe, wokalistka sama brała kiedyś udział w programie! Piosenkarka odpadła jednak na pierwszym etapie 3. odsłony show.

Teraz zasiądzie w jednym z foteli obok Marka Piekarczyka, który wówczas nie odwrócił się, by zapewnić przyszłej gwieździe możliwość podjęcia dalszej przygody w programie. Artystka mimo wszystko osiągnęła sukces.

Niewielu pamięta dziś, że to właśnie Lanberry odpowiadała za przeboje "Anyone I Want To Be" i "Superhero", które zapewniły Viki Gabor i Roksanie Węgiel zwycięstwo podczas Eurowizji Junior.

Artystka znana jest poza tym z własnych hitów. Wykreowała tak popularne utwory jak "Plan awaryjny", czy "Ostatni most". O tym, jak sprawdzi się w roli jurorki dowiemy się już we wrześniu.

Pawel Wodzynski/East News

Programy rozrywkowe jesiennej ramówki 2022. Co zobaczymy oprócz "Tańca z gwiazdami"?

Ta jesień zapowiada się bardzo gorąco! Stacje przygotowały różnorodne programy, które będą umilać nasze wieczory przez cały tydzień. Możemy spodziewać się nie tylko znanych i lubianych formatów, ale także kilka nowości. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kiedy nowa edycja "Mam talent", "The voice of Poland", "Rolnik szuka żony" czy "Love Island"? Przygotowaliśmy zestawienie 13. najlepszych programów, które niebawem pojawią się na szklanym ekranie. Kiedy będą premiery nowych sezonów? Sprawdźcie w naszej galerii poniżej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

fot. instagram.com/joannakrupa

Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała, czego uczy swoją 2-letnią córkę. Nagranie "małej gwiazdy" chwyta za serce

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze swoim synem. Fani zauważyli wielką zmianę

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wspomina Jacka Kurskiego. Twierdzi, że spotkał go ostatnio na stacji benzynowej

Czytaj więcej >
Siedziba TVN SA na rogu Augustowki i Wiertniczej, logo TVN, fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

"Surowi rodzice" powracają. TVN wyemituje kontrowersyjne show, poszukiwani są rodzice i nastolatkowie

Czytaj więcej >
By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

Gwiazdy

Anne Heche nie żyje. Gwiazda "Donnie Brasco" i "Sześciu dni, siedmiu nocy" kilka dni temu miała wypadek

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko niedawno odwiedził Rosję, dziś korzysta z uroków Polski: "Uciekłem z Warszawy"

Czytaj więcej >