Goniec.pl
Teresa Lipowska zmaga się z poważnymi problemami

Piotr Molecki/East News

Teresa Lipowska skarży się na złe samopoczucie

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Teresa Lipowska od lat jest niekwestionowaną gwiazdą telenoweli "M jak Miłość". Aktorka, która znana jest z energicznego usposobienia i niegasnącego optymizmu, przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Stan jej zdrowia psychicznego gwałtownie się pogarsza, co może skutkować niebezpieczną chorobą.

Teresa Lipowska w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” wyznała, że niedawno wróciła z sanatorium, gdzie leczyła zarówno ciało, jak i duszę. Ostatni rok nie był dla aktorki zbyt korzystnym czasem. Pandemia koronawirusa sprawiła, że żyje w ciągłym strachu o siebie i swoich bliskich.

Teresa Lipowska zmaga się z poważnymi problemami

Gwiazda „M jak Miłość”, która słynie z energii i dobrego humoru przyznała, że teraz wręcz zmusza się, by optymistycznie patrzeć na świat. Choć fizycznie czuje się dość dobrze, obawia się, że narastające problemy mogą skutkować depresją.

Nawet w tak trudnym czasie aktorka zdobyła się na żart, że musi dobrze się miewać, gdyż nie chce obarczać najbliższych swoimi problemami osobistymi. Niestety, w ostatnim czasie silenie się na dobre samopoczucie przychodzi jej coraz trudniej.

- Przypomina mi się tytuł filmu, w którym kiedyś grałam. „A żyć trzeba dalej”... I te słowa są moim mottem na najbliższy czas - mówiła Teresa Lipowska w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Gwiazda wciąż kocha pracę zawodową - to właśnie występy na scenie i zdjęcia na planie serialu „M jak Miłość” pozwalają jej zachować nadzieję. Świadomość, że ma do wypełnienia zobowiązania, mobilizują ją do wstania z łóżka i opuszczenia domu.

- Kiedy wiem, że przez kilka dni w miesiącu będę pracować, że będę komuś potrzebna, to od razu łatwiej mi się pozbierać - wyznała aktorka.

Serialowa Barbara Mostowiak z „M jak Miłość” przyznała również, że ostatni rok bardzo ją zahamował, jeśli chodzi o energię, kreatywność i pozytywne myślenie, musi zmuszać się do podstawowych czynności. Przez pandemię coraz częściej nawiedzają ją czarne myśli. Teresa Lipowska nie poddaje się im, bo - jak przyznaje - nie wytrzymałaby psychicznie, gdyby ciągle się nimi zadręczała.

Aktorka od kilku lat podupada również na zdrowiu fizycznym - w 2018 roku zdiagnozowano u niej chorobę nerek. Kompleksowe badania pomogły gwieździe uniknąć hospitalizacji, ale wkrótce pojawiły się nowe komplikacje - Teresa Lipowska zaczęła się bardzo męczyć i uskarżać na bóle w klatce piersiowej. Okazało się, że to problemy natury kardiologicznej.

Mimo dolegliwości zdrowotnych artystka stanowczo zaprzecza, jakoby miała przejść na emeryturę. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że nie chciałaby być problemem dla najbliższych, dlatego jest zmuszona do zadbania o domowy budżet.

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >