Goniec.pl
Marcin Hakiel

Tricolors/East News

Marcin Hakiel nie wróci do "Tańca z gwiazdami". Wiemy, dlaczego

30 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Marcin Hakiel wyjawił w jednym z wpisów na Instagramie, że nie weźmie już udziału w "Tańcu z gwiazdami". Powodem ma być kontuzja, z jaką zmaga się od jakiegoś czasu popularny tancerz.

Fani, którzy mieli nadzieję na powrót Marcina Hakiela do "Tańca z gwiazdami", będą zawiedzeni. Gwiazdor wyraźnie zaprzeczył, jakoby zamierzał wziąć jeszcze kiedykolwiek udział w show.

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel podgrzewa atmosferę wokół rozstania z Katarzyną Cichopek. Niezwykłe wyznanie tancerza

CZYTAJ DALEJ

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel nie pojawi się już w show

W ostatnim czasie, Marcin Hakiel jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Chętnie wchodzi również w dyskusje z fanami, którzy są bardzo ciekawi tego, jak układa się mu życie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek.

Gwiazdor chętnie odpowiada na komentarze swoich miłośników, a nawet hejterów. Atakowany przez przeciwników, odpłaca się jedynie najlepszymi życzeniami. Wielu z fanów zastanawia się też, jak rysuje się przyszłość zawodowa tancerza.

Jedna z internautek napisała pod najnowszym postem Marcina Hakiela, że cudownie byłoby móc zobaczyć go raz jeszcze w którejś z kolejnych edycji "Tańca z gwiazdami". Odpowiedź nie okazała się jednak optymistyczna.

Mąż Katarzyny Cichopek stanowczo zaprzeczył, jakoby miał pojawić się jako trener w popularnym show Polsatu. Jak wytłumaczył, chodzi o względy zdrowotne.

Małgorzata Halber

Małgorzata Halber ponownie trafiła do szpitala psychiatrycznego. Opowiedziała o warunkach w placówce

CZYTAJ DALEJ

Przyszłość Marcina Hakiela

- Na parkiecie na pewno się nie pojawię, kontuzja pleców wyklucza większość unoszeń, pozdrawiam - uciął dociekania fanki Marcin Hakiel.

instagram.com/marcinhakiel

instagram.com/marcinhakiel

W ostatnim czasie, znacznie głośniej od zawodowych dokonań tancerza, słyszy się o jego prywatnym życiu. Wszystko za sprawą rozwodu z Katarzyną Cichopek i związanym z tym skandalu.

Marcin Hakiel krótko po ogłoszeniu rozstania, pojawił się w programie "Miasto kobiet", w który zasugerował prowadzącej Aleksandrze Kwaśniewskiej, że został zdradzony przez swoją żonę.

W komentarzach na Instagramie stwierdził natomiast, że ze względu na dobro matki swoich dzieci, wstrzymał się o wyciągania wszystkich "brudów" związanych z sytuacją. Napisał również, że ich wyjawienie mogłoby narobić sporo zamieszania.

Polscy fani Aleksandra Domogarowa grającego Bohuna w "Ogniem i mieczem" z pewnością będą wstrząśnięci. Nikt nie spodziewał się, że rosyjski aktor w tak dosadny sposób wypowie się na temat wojny w Ukrainie. Kliknij "Dalej", by dowiedzieć się więcej / fot. "Ogniem i mieczem", reż. Jerzy Hoffman, Zodiak Jerzy Hoffman Film Production Sp. z o.o./Syrena EG, 1999.

Grał Bohuna w "Ogniem i mieczem", teraz mówi o wojnie. Fani mogą się oburzyć

Polska fanka zaapelowała do odtwórcy roli Bohuna z "Ogniem i mieczem", Aleksandra Domogarowa, o powstrzymanie działań Władimira Putina w Ukrainie. Odpowiedź aktora zaskakuje i wywołuje ogromny niesmak.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Krystyna Janda fot. TRICOLORS/Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Krystyna Janda gorzko o macierzyństwie: "Trudno było być matką odpowiedzialną"

Czytaj więcej >
Edyta Golec fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Edyta Golec szczerze opowiedziała o swoim życiu. Wyjawiła swoją tajemnicę, ma poważny problem

Czytaj więcej >
Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki fot. Pawel Wodzynski/TRICOLORS/East News

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Łukasz Nowicki może liczyć na wsparcie kolegów z programu. Ida Nowakowska zdradziła szczegóły

Czytaj więcej >
Jacek Kurski wyśmiany w Szkle kontaktowym. Foto: Pawel Wodzynski/East News / screen z programu szkło kontaktowe, tvn24, 2022

Gwiazdy

Jacek Kurski wyśmiany w TVN24. Sianecki przypomniał, co były prezes TVP zrobił 8 lat temu

Czytaj więcej >
ALeksandra Kwaśniewska zapowiada kolejny live z tatą. Foto: Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska przekazała świetne informacje. Kolejny live z jej ojcem już za kilka dni

Czytaj więcej >
Meghan Markle i ksiażę Harry. Jak się poznali? Foto: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Wszyscy się mylili. Wydało się, jak poznali się Meghan Markle i książę Harry

Czytaj więcej >