Goniec.pl
Szczena

Instagram/ryszarddabrowski

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" miał pobić partnerkę i dziecko. Teraz boi się wyjść z domu

13 Października 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Ryszard "Szczena" Dąbrowski został zatrzymany przez policję, bo miał dopuścić się stosowania przemocy wobec swojej partnerki i synka. Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" dementuje doniesienia o pobiciu i mówi wprost, że przez plotki boi się wychodzić z domu. Pod znakiem zapytania stoi też jego występ na gali MMA.

Rysiek Dąbrowski z "Chłopaków do wzięcia" ma poważne kłopoty. Niekwestionowana gwiazda telenoweli Polsatu dała się zapamiętać widzom jako alkoholik i kryminalista, ale jakiś czas temu "Szczena" miał podobno stanąć na nogi i założyć szczęśliwą rodzinę ze swoją partnerką Joanną. Teraz okazuje się, że nie wszystko ułożyło się tak, jak życzyliby sobie jego fani, bo Ryszard znów ma kłopoty z prawem.

jaroslaw kaczynski

Jarosław Kaczyński zapowiedział odejście z rządu

CZYTAJ DALEJ

Domowa awantura w domu "Szczeny"

Jak donoszą media, w domu "Szczeny" miało ostatnio dojść do karczemnej awantury, po której mężczyznę zatrzymała policja. Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili, że Rysiek był nietrzeźwy i postanowiono o umieszczeniu go w areszcie.

Choć służby nie chcą udzielać szczegółowych informacji, dziennikarze nieoficjalnie ustalili, iż Dąbrowski miał stosować wobec swojej partnerki i syna przemoc domową. Joanną zaopiekował się szpital, dziecko trafiło zaś do MOPS-u, a później zajęli się nim lekarze, którzy wykryli we krwi malca alkohol.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Dąbrowski zaprzecza, że pobił partnerkę i dziecko

Niepokojące doniesienia postanowił skomentować sam zainteresowany, który w wywiadzie dla portalu o2.pl zaprzeczył, by kiedykolwiek uderzył wybrankę lub swojego synka.

- Nie było żadnego pobicia. Była zwykła awantura, trochę wypiliśmy i wdaliśmy się w dyskusję. Mieszkamy w bloku, sąsiedzi nie są przychylni i zadzwonili na policję. Byliśmy pod wpływem alkoholu, dlatego zabrali nam nasze dziecko. Zbadali je i nie wykryli żadnych nieprawidłowości - powiedział i zdementował informację o tym, że dziecko miało połamane żebra.

- To wszystko nieprawda. Dziecko zostało zabrane tylko dlatego, że w tamtym momencie nie było dla niego opieki. (...) My nic złego nie zrobiliśmy. Każdy się przecież ku*** kłóci. Ja muszę czasami odreagować - tłumaczył.

Podobno atmosfera wokół gwiazdy Polsatu tak zgęstniała, że mężczyzna boi się wychodzić z własnego domu. Jak mówi, ludzie "się patrzą" i wyzywają go od najgorszych. Na cenzurowanym sąsiadów "Szczena" jest zresztą od dawna, właśnie ze względu na liczne awantury i kryminalną przeszłość.

Kłopoty z występem na gali MMA

Internauci już dawno donosili, że w domu "Szczeny" nie dzieje się najlepiej. Podobno od alkoholu nie stronił zarówno on, jak i jego wybranka. Zdania te ucichły, gdy rękę do bohatera "Chłopaków..." wyciągnął Marcin Najman, proponując występ na gali MMA.

Później pojawiły się jeszcze zdjęcia w mediach społecznościowych, na których fani dostrzegli wyraźną różnicę w wyglądzie Ryśka. On sam pisał o swoim rodzinnym szczęściu, więc wszystko wydawało się być na jak najlepszej drodze.

Z powodu ostatnich wydarzeń pod znakiem zapytania stanął jednak występ Dąbrowskiego podczas zbliżającej się gali. Sponsorzy wycofali się z finansowania wydarzenia, a "Szczenę" porzucili trenerzy przygotowujący go do walki z Najmanem.

Rywal początkującego pięściarza już zapowiedział, że nie zamierza stosować wobec niego żadnej taryfy ulgowej, a wręcz przeciwnie. Sportowiec stwierdził, że Rysiek "zapłaci za to, co wyczyniał".


Oto czym zajmują się w Sejmie, jak nikt nie patrzy. Osiem najbardziej żenujących wpadek polityków

Slajd 1 z 8

Jarosław Kaczyński nawet w Sejmie czuje sportowego ducha

1 października media obiegły zdjęcia z Sejmu, na których Jarosław Kaczyński jest zaaferowany tym, co pokazuje mu Mariusz Błaszczak. Okazuje się, że prezes PiS, prywatnie wielki fan sportu, oglądał z zaciekawieniem oprawę kibiców na meczu Legii z Leicesterem. / Screen z art. "To nie jest fotomontaż. To Błaszczak pokazywał Kaczyńskiemu" dostępny oryg. pod https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/963161/przypatrz-sie-dobrze-to-blaszczak-pokazywal-kaczynskiemu / fot. Agencja Forum

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Doda i Kajra

Gwiazdy

Zakulisowe zdjęcie Kajry i Dody z "TzG" obiegło właśnie sieć

Czytaj więcej >
Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Specjalny odcinek "Barw szczęścia". Upamiętnienie zmarłych aktorów

Czytaj więcej >
Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny zażartował w "Tańcu z gwiazdami"

Czytaj więcej >
Piotr Mróz

Gwiazdy

Live po finale "Tańca z gwiazdami". Widzowie zachwyceni zwycięzcami

Czytaj więcej >
Polsat

Gwiazdy

Kajra podziękowała Rafałowi Maserakowi za współpracę

Czytaj więcej >
Finał Tańca z gwiazdami

Gwiazdy

Piotr Mróz wygrał 12. edycję "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >