Goniec.pl
Piotr Molecki/PAWEL NOWAK/AGENCJA SE/East News

Piotr Molecki/PAWEL NOWAK/AGENCJA SE/East News

Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty

6 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Syn Zenka Martyniuka znowu ma problemy. Prokuratura Okręgowa w Ostrowi Mazowieckiej postawiła mu zarzuty. Chodzi o znieważenie sędzi, do którego miało dojść w mediach społecznościowych dziecka gwiazdora disco polo.

Choć usunięte już z oficjalnego konta Daniela M. wpisy wciąż można odnaleźć w sieci, mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

krzysztof

"Rolnik szuka żony". Bohater show TVP nie żyje, właśnie przekazano przykre informacje

CZYTAJ DALEJ

Syn Zenka Martyniuka w tarapatach

Zenek Martyniuk nie ma łatwego życia ze swoim synem. 32-latek najwyraźniej nie odziedziczył ambicji swojego ojca i zamiast rozwijać się zawodowo, postanowił wzbudzać liczne kontrowersje.

Tych jest oczywiście niemało, a Daniel wciąż zaskakuje media swoimi frywolnymi zachowaniami, z których potem tłumaczyć musi się w sądzie. Najnowsza historia z dzieckiem króla disco polo swój początek miała jeszcze w grudniu ubiegłego roku.

To wówczas mężczyzna usłyszał prawomocny wyrok po tym, jak próbował odwołać się od kary dotyczącej zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sąd Okręgowy w Białymstoku nie okazał wyrozumiałości wobec argumentów syna piosenkarza, dotyczących długich dojazdów do pracy.

Ostatecznie, Daniel otrzymał wyrok 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata, 10 tys. zł grzywny oraz sześcioletniego zakazu prowadzenia samochodu. Wściekły, postanowił wylać swoją frustrację na Instagramie.

Beata Kozidrak (EA)

Beata Kozidrak dostanie wyższy wyrok? Prokuratura nie odpuszcza

CZYTAJ DALEJ

Prokuratura stawia zarzuty

"Z pozdrowieniami dla tych, co myślą, że sterują prawem, a tak naprawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa, wydając niesprawiedliwy wyrok, który prawdopodobnie został wydany przez czystą niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. Pilnuj swojego życia, a nie oceniasz innych chamie" - to słowa, które pojawiły się na Instagramie Daniela M. wkrótce po ogłoszeniu wyroku przez białostocką sędzię.

Wpis trafił do Prokuratury Okręgowej w Ostrowi Mazowieckiej, która postanowiła postawić jego autorowi zarzuty. Chodzi nie tylko o znieważenie, ale również pomówienie sędzi, które skutkować mogły utratą zaufania publicznego.

Jak przekazało RMF FM, na ten moment Daniel M. nie przyznał się do zarzucanych mu czynów oraz odmówił składania wyjaśnień w sprawie.

TRICOLORS/East News

Marek Koterski to twórca kultowych czarnych komedii. Przypominamy najważniejsze filmy reżysera

Marek Koterski, który 3 czerwca świętował swoje 80. urodziny, jest jednym z najwybitniejszych polskich reżyserów. Czarne komedie artysty cieszą się niezmiennie ogromną popularnością. Przypomnijmy sobie najlepsze z nich.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: rmf.fm

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

fot. instagram.com/joannakrupa

Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała, czego uczy swoją 2-letnią córkę. Nagranie "małej gwiazdy" chwyta za serce

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze swoim synem. Fani zauważyli wielką zmianę

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wspomina Jacka Kurskiego. Twierdzi, że spotkał go ostatnio na stacji benzynowej

Czytaj więcej >
Siedziba TVN SA na rogu Augustowki i Wiertniczej, logo TVN, fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

"Surowi rodzice" powracają. TVN wyemituje kontrowersyjne show, poszukiwani są rodzice i nastolatkowie

Czytaj więcej >
By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

Gwiazdy

Anne Heche nie żyje. Gwiazda "Donnie Brasco" i "Sześciu dni, siedmiu nocy" kilka dni temu miała wypadek

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko niedawno odwiedził Rosję, dziś korzysta z uroków Polski: "Uciekłem z Warszawy"

Czytaj więcej >