Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

5 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

W szczerej rozmowie z czasopismem "Replika" Tytus Skiba podzielił się osobistymi refleksjami związanymi ze swoją orientacją seksualną oraz doświadczeniami, z którymi przyszło mu się zmierzyć w dorosłym życiu. Oprócz oficjalnego coming outu młody muzyk opowiedział o niełatwych relacjach z ojcem, który ze względu na swoją karierę rzadko bywał w domu.

Tytus Skiba i coming out

- Od dawna mam jedno credo - jeśli ktokolwiek zapyta mnie o moją orientację, to zawsze odpowiem zgodnie z prawdą. […] Jestem biseksualny i tego nie ukrywam - padło z ust Tytusa Skiby na łamach dwumiesięcznika "Replika".

Małgorzata Rozenek wywołała nie małe zaskoczenie wśród fanów zamieszczając zaskakującą relację w mediach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

CZYTAJ DALEJ

- Nie widzę powodów, dla których miałaby to być tajemnica. A wręcz na odwrót - ukrywanie tego może chyba wiele w życiu zepsuć - mówił otwarcie młody muzyk, który w szczerym wywiadzie podzielił się swoimi doświadczeniami, związanymi z orientacją seksualną w Polsce.

Jak podkreślał syn Krzysztofa Skiby już jego odmienny styl ubierania, który był mocno punkowy, wzbudzał nieprzychylne i obraźliwe komentarze. - Przez ten wygląd doświadczałem homofobii bardzo wcześnie. W wieku 15 lat miałem włosy do ramion i już wtedy ludzie wyzywali mnie od bab, od pedałów, pluli na mnie - opowiadał przejmująco Tytus Skiba.

Jego pierwszy związek z chłopakiem miał miejsce przed siedmioma laty. Jak opowiadał młody muzyk, nie chciał on podówczas obnosić się swoją relacją, jednak pewnego dnia podjął decyzję o złapaniu swojego chłopaka za rękę w miejscu publicznym.

- Pewnego razu jechaliśmy tramwajem i stwierdziliśmy: no dobra, jak wysiądziemy na przystanku, to idziemy już za rękę. To było samo centrum Gdańska, przed głównym dworcem. Wychodzimy, łapiemy się za ręce, idziemy w kierunku tunelu, a po pierwszych pięciu metrach na naszej drodze staje ogromny łysy dresiarz. I od razu - cała litania wyzwisk i gróźb. Opluł nas, a my uciekliśmy biegiem - relacjonował syn Krzysztofa Skiby.

Tytus Skiba mówi o relacji z ojcem

W trakcie wywiadu młody muzyk podzielił się również opowieścią o niełatwej relacji ze swym ojcem, który ze względu na charakter prowadzonej kariery rzadko bywał w domu.

- Nie byliśmy nigdy jakoś wyjątkowo zżyci. Zdarzały się wspólne wakacje, wspólne wyjazdy na koncerty, bo jednak dzięki muzyce złapaliśmy kontakt, ale mimo wszystko do teraz nie mamy jakichś wyjątkowo zażyłych relacji. Mogłoby być lepiej, ale mogłoby być i gorzej. Nie jest to łatwa relacja - opowiadał Tytus Skiba, który podkreślał, iż odczuwał pełne wsparcie rodziny.

- Dobrze, że ma [ojciec - przyp. red.] takie nastawienie, a nie inne. Gdybym miał za ojca Jarka Jakimowicza, byłoby mi znacznie gorzej - mówił z uśmiechem muzyk.

Katarzyna Skrzynecka kończy 52. lata. Foto: Kadr z reklamy produktów firmy Profi, Youtube, 2006. / TRICOLORS/East News / Tomasz Zukowski/East News

Katarzyna Skrzynecka - ikona stylu, "twarz pasztetów" i wierna towarzyszka Marcina Łopuckiego. Jak zmieniła się przez dekadę?

Katarzyna Skrzynecka dzisiaj kończy 52. lata. Z tej okazji warto nieco bardziej przybliżyć jej wieloletnią obecność na celebrytkim poletku. Jak zaczynała, jakich wpadek nie uniknęła i czy któryś stylizacji powinna się wstydzić? Jakie są jej największe sukcesy i kiedy zrodziła się miłość, która trwa do dziś? Te fakty z życia Skrzyneckiej przedstawimy w fotograficznym skrócie, głęboko sięgając do archiwów polskiego show-biznesu. Katarzyna Skrzynecka kończy 52. lata. Jak wpływała na krajowy show-biznes? Katarzyna Skrzynecka urodziła się 3 grudnia 1979 roku, jest rodowitą warszawianką. Od najmłodszych lat wykazywała zdolności do występów na scenie. Przez lata było ich wiele, a w najlepszych czasach jej kariery (od 2003 roku) fraza "Katarzyna Skrzynecka" była szóstą najczęściej wyszukiwaną w Google w kategorii "najpopularniejsze aktorski polskie". W 2005 roku była to siódma pozycja,, zaś rok później uplasowała się na 20. miejscu w rankingu najbardziej znanych polskich gwiazd. Nie ma więc wątpliwości, ze miała wpływ na polską popkulturę. Katarzyna Skrzynecka obchodzi 52. urodziny. Nie zawsze wszystko jej wychodziło Nie wystawiamy jednak Katarzynie Skrzyneckiej laurki, bo dobrze pamiętamy rozkoszne kadry sprzed dekady oraz pamiętną kampanię medialną, która do dziś zapewne przyprawia ją o bóle głowy. Nie wszyscy wiedzą, ale kilka lat temu Katarzyna Skrzynecka była złośliwie nazywana "królową pasztetów" W galerii wyjaśnimy, dlaczego, a zatem jeśli chcecie powrócić do ubiegłych lat – usiądźcie gdzieś wygodnie, aby udać się w wir wspomnień śladami Katarzyny Skrzyneckiej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Paulina Smaszcz reaguje na wieści o zaręczynach Cichopek i Kurzajewskiego. Mówi o "rychłej śmierci"

  • Paulina Smaszcz przekazała niepokojące wieści. Celebrytka ma poważne problemy ze zdrowiem

  • Paulina Smaszcz ujawniła związek Cichopek i Kurzajewskiego. Teraz twierdzi, że prosili ją o to synowie

Źródło: plotek.pl/fb/Replika

Tagi:

Eryk BłaszakAutor

Redaktor portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: eryk.blaszak@goniec.pl

Podobne artykuły

Pamela Anderson / Wikipedia Commons/9EkieraM1

Gwiazdy

Pamela Anderson doczekała się dwóch synów. Chłopcy są już dziś mężczyznami, jak wyglądają?

Czytaj więcej >
To nie koniec Dody w Polsacie. Stacja już szykuje nowy program, wiemy, kiedy go zobaczymy

Gwiazdy

Doda wraca do Polsatu. Gwiazda otrzyma swoje nowe show

Czytaj więcej >
Dziś w tv / Unsplash/Kelly Sikkema

Gwiazdy

Dziś w tv nagradzany przebój. Tysiące Polaków zasiądą przed telewizorami

Czytaj więcej >
Żora Korolyov / KAPiF

Gwiazdy

Żora Korolyov ma piękny nagrobek. Jeden szczegół łamie serce, trudno powstrzymać łzy

Czytaj więcej >
świeczka

Gwiazdy

Nie żyje Melinda Dillon. Gwiazda miała na swoim koncie wiele wybitnych ról

Czytaj więcej >
Krzysztof Jackowski miał rację. Wizja jasnowidza całkowicie się sprawdziła

Gwiazdy

Krzysztof Jackowski miał rację. Wizja jasnowidza całkowicie się sprawdziła

Czytaj więcej >