Goniec.pl
Sylwia Bomba pokazała nowego partnera
(fot. Instagram.com/sylwiabomba)

fot. instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba pokazała nowego partnera. Czy towarzyszył jej na pogrzebie Jacka Ochmana?

10 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Sylwia Bomba przechodzi trudne chwile. Niedawno zmarł jej były ukochany, z którym związek nie należał do najłatwiejszych. Teraz, dzień przed pogrzebem Jacka Ochmana, gwiazda "Gogglebox" podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pokazała nowego partnera.

Sylwia Bomba może liczyć na chwile wytchnienia i wielkie wsparcie, jakiego – jak sądzimy – ostatnio potrzebuje. Okazuje się, że uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” znalazła ukojenie w sferze matrymonialnej, a jej serce jest już zajęte. Aktualny partner, póki co pozostał (jeszcze) anonimowy.

Sylwia Bomba i Jacek Ochman

Sylwia Bomba ze swoim poprzednim partnerem, Jackiem Ochmanem była do 2021 r. Tworzyli szczęśliwą rodzinę 2+1. Para doczekała się potomstwa – córki Antoniny (4 l.). Niestety, bohaterka programu TTV rozstała się z ukochanym z powodu jego uzależnienia. Uważała, że nałóg uniemożliwił im dalsze, wspólne pożycie.

W związku z nagłą śmiercią byłego partnera, Sylwia Bomba wystosowała na łamach mediów społecznościowych specjalne, poruszające oświadczenie.

- Żadne słowa nie wyrażą tego, teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy – napisała.

Nie ono jednak stało się przedmiotem publicznej dyskusji a fakt, że Bomba nie zamierzała poinformować małoletniej Antoniny o śmierci jej ojca. Spotkało się to z ostrą reakcją internautów, którzy – jak zwykle – podzielili się na dwa obozy i – jak zwykle – kierowali do 36-letniej matki same dobre rady dotyczące np. obecności czterolatki na pogrzebie. O szczegółach pisaliśmy w artykule poniżej.

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba odpowiedziała na pytanie, czy jej córka pojawi się na pogrzebie swojego ojca

CZYTAJ DALEJ

„W jej imieniu będę ja” – skwitowała Bomba. Matka półsieroty wdawała się w dyskusje z anonimowymi internautami, co raczej nie dodało jej spokoju w chwilach, w których tak bardzo tego potrzebowała.

Pogrzeb Jacka Ochmana

Jak poinformował za pomocą Facebooka klub Znicz Pruszków, ceremonia pogrzebowa działacza Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jacka Ochmana, odbyła się w środę, 10. sierpnia o 12:00 w Markach. W nekrologu ze szczegółowymi informacjami o miejscu pochówku dołączono, że informację przekazują pogrążeni w smutku mama, syn, synowa, córki oraz wnuczka. W poniższym artykule opisaliśmy, jak okoliczności jego śmierci opisali sąsiedzi.

Jacek Ochman

Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby nie żyje. Sąsiedzi ujawnili zatrważające okoliczności jego śmierci

CZYTAJ DALEJ

Sylwia Bomba – nowy partner

Sylwia Bomba na Instagramie opublikowała relację, na której mająca na twarzy okulary przeciwsłoneczne bohaterka „Googlebox” wtula się w męskie ramię. W krótkiej relacji można również zauważyć, że mężczyzna obdarzył swoją partnerkę delikatnym pocałunkiem w bok czoła.

- Spokój. Wsparcie. Szczęście – wyznała w podpisie dołączonym do InstaStory.

sylwia bomba

fot. Instagram @sylwiabomba

Nie jest znane imię i nazwisko nowego lubego. Nie wiadomo też, czy towarzyszył jej na pogrzebie byłego ukochanego. Tak, jak pisaliśmy wcześniej – oczywiste jest tylko to, że nie będzie tam czteroletniej córeczki zmarłego.

W czerwcu, podczas emisji hitu TTV „Googlebox. Przed telewizorem”, Sylwia Bomba chyba na chwilę zapomniała o obecności kamer i swojej nowej towarzyszce telewizyjnych zmagań (znanej z Tiktoka Lilii Antioniuk) wyznała, że poznała nowego mężczyznę, jednak dzieli ich kilkuletnia różnica wieku. Czy mowa była właśnie o panu, który dzielnie trwał u jej boku podczas ostatnich, ciężkich przeżyć?

Pawel Wodzynski/East News

Programy rozrywkowe jesiennej ramówki 2022. Co zobaczymy oprócz "Tańca z gwiazdami"?

Ta jesień zapowiada się bardzo gorąco! Stacje przygotowały różnorodne programy, które będą umilać nasze wieczory przez cały tydzień. Możemy spodziewać się nie tylko znanych i lubianych formatów, ale także kilka nowości. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kiedy nowa edycja "Mam talent", "The voice of Poland", "Rolnik szuka żony" czy "Love Island"? Przygotowaliśmy zestawienie 13. najlepszych programów, które niebawem pojawią się na szklanym ekranie. Kiedy będą premiery nowych sezonów? Sprawdźcie w naszej galerii poniżej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Pudelek.pl, Pomponik.plTagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Ryszard Kotys, fot. KAPiF

Gwiazdy

Ryszard Kotys miał żonę młodszą o 26 lat. Kobieta była wielką miłością aktora

Czytaj więcej >
Pixabay.com Alehandra13

Gwiazdy

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz, fot KAPiF

Gwiazdy

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

Czytaj więcej >
Jan Paweł II, fot. East News

Gwiazdy

Jan Paweł II skrytykowany przez byłego wokalistę Chumbawamby. Zaczepił kogoś jeszcze

Czytaj więcej >
Katarzyna Skrzynecka fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka nagle przerwała wywiad. Zapytano ją o Edwarda Miszczaka

Czytaj więcej >
Znicz fot. pixabay

Gwiazdy

Nie żyje córka gwiazdora "Rodziny Soprano". Zmarła nagle w wieku 25 lat

Czytaj więcej >