Goniec.pl
Sylwia Bomba

Pawel Wodzynski/East News

Sylwia Bomba odpadła z "Tańca z gwiazdami"

12 Października 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Sylwia Bomba odpadła wczoraj z "Tańca z gwiazdami". Celebrytka nie kryła łez wzruszenia, opuszczając parkiet show. Na zakończenie swojej przygody wygłosiła przemówienie, w którym wyznała, że cieszy się z werdyktu, czym wprawiła wszystkich w osłupienie. Z kolei dla niektórych internautów te słowa były nietrafione - insynuowali, że poszła do tanecznego show, a potem zaczęła wybrzydzać.

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami za nami". Rywalizacja wkracza już w decydującą fazę, co oznacza, że wkrótce poznamy finałowe duety. We wczorajszym odcinku pary zatańczyły po dwa tańce, które tradycyjnie ocenili jurorzy i widzowie. Zdaniem jednych, jak i drugich, najgorzej wypadła Sylwia Bomba i to ona pożegnała się z programem.

kozidrak-zrobila-zakupy

Beata Kozidrak wracała 2km ze sklepu na piechotę

CZYTAJ DALEJ

Sylwia Bomba wywołała skandal

Sylwia Bomba od początku nie za dobrze radziła sobie na parkiecie. Wielokrotnie krytykowała ją zwłaszcza surowa Iwona Pavlovic, jednak dzięki sympatii telewidzów, celebrytce udawało się prześlizgnąć do kolejnych odcinków show. Wczoraj taryfa ulgowa się skończyła i gwiazda "Googlebox" musiała podziękować za udział w zabawie.

- Bardzo się cieszę, że nie będę musiała tańczyć tego jive’a i bardzo się cieszę, że wracam do mojej córki - powiedziała ze łzami w oczach Bomba, nawiązując do tańca, jaki miałaby zatańczyć, gdyby dostała się do kolejnego odcinka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Te słowa wywołały niemałe poruszenie. Celebrytka, choć wyraźnie poruszona, wyznała przed milionami widzów, że jest zadowolona z werdyktu, który kończy jej karierę w show Polsatu. To już kolejna gwiazda, po Izabeli Małysz, która przyznała, że nie smuci ją to, że odpada z programu.

Internauci typowali, że odpadnie albo Sylwia Bomba, albo Oliwia Bieniuk. Według komentujących obie panie najgorzej radziły sobie z tanecznymi układami. Pojawiły się komentarze, że Sylwia Bomba wiedziała, na co się pisze.

Jurorzy ocenili Bombę

W poniedziałkowym odcinku Bomba i jej partner, Jacek Jeschke, zatańczyli dla widzów taniec hip-hop oraz quickstepa. Pierwszy występ para zadedykowała Andrzejowi Grabowskiemu, który w ostatnim odcinku przyznał duetowi 10 punktów. Aktor pozytywnie ocenił poczynania celebrytki, w przeciwieństwie do Iwony Pavlovic, która uznała, że był to jej najgorszy występ.

- Moim zdaniem był to twój najsłabszy taniec. Hip-hop jest tańcem, który daje pewną dowolność, ale jakieś zasady muszą być - skarciła gwiazdę "czarna Mamba".

Drugi taniec wypadł, zdaniem jurorów, nieco lepiej. Pavlovic wprost powiedziała, że Bomba nie ma drygu do tańca, ale złe wrażenie ponownie próbował zatrzeć Grabowski, który stwierdził, że jest o wiele lepiej niż w pierwszych odcinkach.

Za oba tańce para otrzymała 56 punktów, co wpłynęło na to, że ostatecznie stanęła razem z Oliwią Bieniuk i Michałem Bartkiewiczem na drodze do odpadnięcia. Tym razem widzowie dali szansę Bieniuk, choć wiele głosów wciąż uważa, że córka Anny Przybylskiej dawno powinna była opuścić program.

Które zwierzątko zauważyłeś jako pierwsze? Odpowiedź zdradza twój największy sekret

Slajd 1 z 12

Spójrz na obrazek i zapamiętaj, które zwierzątko zobaczyłeś jako pierwsze

Na kolejnych stronach znajdziesz wyjaśnienie swojego wyboru. Test został opracowany przez portal brigtside.me.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gwiazdy

TVN usuwa cały wywiad z Bożeną Dykiel o depresji

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gwiazdy

Kolega Krzysztofa Krawczyka ujawnił kilka nieznanych faktów o artyście

Czytaj więcej >
Piotr Woźniak-Starak

Gwiazdy

Widok grobu Piotra Woźniak-Staraka na chwilę przed Wszystkimi Świętymi

Czytaj więcej >
Finał „Tańca z gwiazdami”

Gwiazdy

Co Piotr Mróz zrobi z pieniędzmi za wygraną w "Tańcu z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
Doda i Kajra

Gwiazdy

Zakulisowe zdjęcie Kajry i Dody z "TzG" obiegło właśnie sieć

Czytaj więcej >
Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Specjalny odcinek "Barw szczęścia". Upamiętnienie zmarłych aktorów

Czytaj więcej >