Goniec.pl
Instagram/katarzynacichopek

Instagram/katarzynacichopek

Amerykański raper obśmiał "Pytanie na śniadanie". Przypomniał kultową scenę sprzed lat

14 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Snoop Dogg zamieścił w swoich mediach społecznościowych fragment "Pytania na śniadanie" z udziałem magika, którego nazwał "baranem tygodnia". Tomasz Kammel szybko zareagował na wpis rapera.

Czy ktokolwiek mógłby spodziewać się, że Snoop Dogg ogląda "Pytanie na śniadanie"? Takiej reklamy polski program śniadaniowy nie mógł sobie wymarzyć.

Jacek Kurski

Jacek Kurski może się wzruszyć. Marcin Miller stanął w obronie TVP, ryzykował oburzeniem fanów

CZYTAJ DALEJ

Snoop Dogg ogląda "Pytanie na śniadanie"

Snoop Dogg to ikona rapu i jedna z najważniejszych postaci amerykańskiego przemysłu muzycznego. Miał nieoceniony wpływ na rozwój gangsta rapu i wraz z Dr Dre na długie lata zdefiniował ten podgatunek.

Muzyk nie jest w żaden sposób związany z Polską, ale ma w naszym kraju niezliczoną rzeszę fanów, dla których kilkukrotnie występował na organizowanych tu koncertach. Nikt nie mógł podejrzewać jednak, że artysta kiedykolwiek będzie miał okazję cieszyć się możliwością oglądania sztandarowego porannego programu TVP, "Pytanie na śniadanie".

Snoop Dogg zaskoczył internautów zamieszczając w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym odniósł się do polskiego śniadaniowego show, a konkretnie jednego z odcinków, w którym wystąpił magik znany jako Pan Ząbek.

Fani "Pytania na śniadanie" z pewnością pamiętają cieszącą się złą sławą wpadkę, podczas której doszło do fatalnego zranienia prowadzącej show Marzeny Rogalskiej.

Tomasz Kammel

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel "oświadczył się" koleżance na wizji. Zadziwiający żart prezentera

CZYTAJ DALEJ

Snoop Dogg nazywa Pana Ząbka "baranem tygodnia", Tomasz Kammel reaguje

Przypomnijmy - magik obecny w "Pytaniu na śniadanie" planował zaprezentować obecnym w studio prezenterom oraz widzom sztuczkę. Na blacie znajdowały się trzy papierowe torby, a w jednej z nich krył się ustawiony pionowo gwóźdź.

Pan Ząbek poprosił Marzenę Rogalską o zgniecenie wybranej przez nią torby. Niestety, okazało się, że to właśnie w niej znajdowało się ostre narzędzie, które wbiło się w rękę gospodyni programu. Show natychmiast zostało przerwane.

- Baran tygodnia - napisał Snoop Dogg pod swoim postem, w którym zamieścił nagranie niefortunnej wpadki z "Pytania na śniadanie".

W sekcji komentarzy pod wpisem amerykańskiego rapera nieoczekiwanie pojawił się wpis Tomasza Kammela, który postanowił pochwalić się muzykowi, że jest jedną z osób na zamieszczonym przez niego filmiku.

- To było naprawdę złe. Niektórzy ludzie nie chcieli wierzyć, że to zdarzyło się naprawdę i robili sobie z tego głupie żarty. Prawdą jest, że to nie ściema, a dziewczyna została poważnie zraniona. Wiem to, bo tam byłem. Złe wspomnienia - napisał prezenter "Pytania na śniadanie".

instagram.com/zygmunt_chajzer

Zaskakujące, jak mieszka Zygmunt Chajzer. Gwiazdor telewizji ceni sobie szczególnie jedną rzecz

Zygmunt Chajzer chętnie publikuje w swoich mediach społecznościowych fotografie wykonane w swoim domu. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, w jakich warunkach mieszka gwiazdor. I trzeba przyznać, że są one naprawdę zachwycające!

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Klan”. Barbara Bursztynowicz narzeka na to, co dzieje się na planie serialu

Czytaj więcej >
Królowa Elżbieta II
FRANK AUGSTEIN/AFP/East News

Gwiazdy

Brytyjczycy oburzeni cenami za odwiedzenie grobu Elżbiety II. W sieci zawrzało

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube/2plus1

Gwiazdy

Elżbieta Dmoch niespodziewanie zwróciła się do fanów. Gwiazda żyje w biedzie i nędzy

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski 
East News Chris Fairweather/Huw Evans/Shutterstock

Gwiazdy

Robert Lewandowski zatrzymany na ulicy przez fankę. Jego reakcja stała się hitem sieci

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

„Ranczo”. Piotr Pręgowski twierdzi, że doznał cudu. Aż dwukrotnie otarł się o śmierć

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Wściekła Julia Wieniawa ostro odpowiada na zaczepki Anny Muchy. „To jest absurd, ku*wa”

Czytaj więcej >