Goniec.pl
doda-wzruszajace-nagranie

instagram.com/dodaqueen

Doda ujawniła, że trzy razy miała załamanie nerwowe

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W mediach społecznościowych pojawiło się poruszające nagranie Dody. Jedna z najsłynniejszych współczesnych piosenkarek wyraziła poparcie dla Britney Spears, która decyzją sądu pozostała pod kuratelą swojego ojca. Polska gwiazda skorzystała z tej okazji i przyznała, że sama kiedyś przeszła poważne załamanie nerwowe. Sama przez lata milczała na temat swoich problemów.

Kilka dni temu Doda zajęła stanowisko w sprawie Britney Spears. Polska królowa popu i wschodząca gwiazda branży filmowej skrytykowała decyzję sądu, który odrzucił apelację amerykańskiej piosenkarki. Ikona popkultury XX wieku, która w grudniu br. skończy 40 lat, nadal pozostaje pod kuratelą ojca.

wypadek-zginelo-dziecko

Lubelskie: Rodzinna tragedia w Rudniku. Dwulatka wpadła do basenu, zmarła w szpitalu

CZYTAJ DALEJ

Doda wykorzystała moment, w którym w mediach toczy się wiele dyskusji w sprawie Britney Spears, by poruszyć temat zaburzeń i chorób psychicznych. Piosenkarka przyznała również, że sama zmagała się z załamaniem nerwowym – i to kilka razy. Stany te były spowodowane jej doświadczeniami w życiu prywatnym.

Apel Dody o oddanie praw Britney Spears

Sprawa, do której za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się Doda, wraca do debaty publicznej co jakiś czas. Już od 13 lat Britney Spears jest pozbawiona wielu praw i pozostaje pod opieką bliskich. Powodem takiej decyzji sądu był zły stan psychiczny amerykańskiej gwiazdy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Od pewnego czasu Britney Spears próbuje jednak wyjść spod kurateli ojca. Jak dotąd jednak jej apelacje były odrzucane przez sąd. Niedawno wymiar sprawiedliwości po raz kolejny zdecydował, że ikona popkultury nie może sama o sobie decydować ani zarządzać własnym majątkiem.

Wyraźny sprzeciw wobec takiego traktowania Britney wygłosiła niedawno Doda. Polska wokalistka i producentka filmowa zaznaczyła, że amerykańską gwiazdę należy podziwiać za upór w walce o swoje prawa. Dodała też, że cały czas stoi po jej stronie, krytykując przy okazji postępowanie prawne.

Zdaniem Dody Britney Spears została skazana na powolne umieranie w domowym więzieniu. Piosenkarka podkreśliła, że jeśli osoby zmagające się z zaburzeniami i chorobami psychicznymi nie zagrażają sobie ani innym, nie powinny być ubezwłasnowolnione. Jak stwierdziła, „ani depresja, ani nerwica, ani załamanie nerwowe nie są powodem do tego, aby zamykać kogoś w więzieniu, aby zabierać mu prawa”.

Na koniec wokalistka zaapelowała, by inne gwiazdy stanęły w obronie Britney Spears. Zasugerowała również, że media, które także miały wpływ na pogorszenie się stanu zdrowotnego Britney Spears, nagłośniły jej walkę o powrót do normalnego życia. Polska gwiazda opowiedziała też o własnych trudnych doświadczeniach.

Doda o swoich załamaniach nerwowych

Niewiele osób wiedziało, że Doda aż trzykrotnie przeszła załamanie nerwowe. Piosenkarka ujawniła, że za każdym razem spowodowane były trudną sytuacją w życiu prywatnym. Przez długi czas artystka nie przyznawała się do swoich problemów i starała się z nimi uporać w tajemnicy.

Gwiazda polskiej estrady dodała, że była na dnie. Dlatego zaapelowała, by Polacy nie wstydzili się mówić swoich problemach natury psychicznej. Jednocześnie też przyznała, że rozumie, dlaczego wciąż zaburzenia pozostają tematem tabu. Zdaniem Dody nigdy jednak nie jest za późno, by poprosić o pomoc.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ryszard Terlecki potwierdził. PiS właśnie podjął decyzję ws. kandydata na RPO

  • Zakonnica nawołuje do Polaków. Siostra Michaela ostrzega przed "zwiększonym popędem"

  • Nie żyje Leszek Faliński, były perkusista zespołu "Dżem"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik.pl; Instagram

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >