Goniec.pl
pogotowie ślubne

mat. prasowe

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Polsat zapowiedział nowy, wzruszający program

29 Lipca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Udostępnij:

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" to nowy program, który już we wrześniu dołączy do ramówki stacji Polsat. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, więc nic dziwnego, że każda para marzy o tym, aby był jak z bajki. A co, jeśli na przeszkodzie stają brak pieniędzy lub inne życiowe problemy? Wtedy na pomoc rusza Izabela Janachowska - ekspertka od weselnych zadań specjalnych.

Izabela Janachowska zyskała popularność dzieląc się przede wszystkim swoją ślubną wiedzą. Nie tylko pomaga wybierać przyszłym Pannom Młodym najpiękniejsze suknie na ten wyjątkowy dzień, ale również dokłada wszelkich starań, żeby miejsce, w którym odbywa się wesele, zachwycało w każdym detalu.

Fort Boyard

Fort Boyard Polska powraca! We wrześniu nowy sezon. Kto wystąpi w programie? Znamy szczegóły

CZYTAJ DALEJ

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej

Od września w Polsacie będziemy mogli zobaczyć kolejny program, który poprowadzi ślubna ekspertka. Tym razem będzie to "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Każda z par, które wzięły udział w programie ma swoją poruszającą, nierzadko dramatyczną historię. Iza będzie dla nich nie tylko ekspertką ślubną i wróżką spełniająca marzenia, ale też najlepszą przyjaciółką, psychologiem i dobrym duchem niosącym wsparcie.

- Śmiało można powiedzieć, że "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" to program, równie emocjonalny, jak "Nasz nowy dom". Opowiada o zwykłych ludziach, którym sytuacja materialna i życiowe problemy nie dają żadnych szans na ślub z bajki, którego pragną wszystkie zakochane pary. I wtedy zjawia się Izabela Janachowska jak dobra wróżka i… wszystko staje się możliwe. Piękna suknia, wesele i łzy szczęścia zakochanych, że spełniło się ich marzenie. To program o zwykłych ludziach, którym nie wszystko układa się dobrze, a którzy zasługują na to, aby znaleźć się w "ślubnej bajce" – mówi dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

Izabela Janachowska zawodowo zajmuje się organizacją ślubów od prawie ośmiu lat. To jej wielka pasja.

- Długo marzyłam o takim programie i cieszę się, że wreszcie pojawiła się okazja to marzenie spełnić. Mocno wierzę, że każda para zasługuje na wspaniały ślub. Spotkania z ludźmi, którzy wzięli udział w naszym programie, dla mnie samej też są ogromnym źródłem inspiracji i wzruszeń. Jestem zaszczycona, że wraz z zespołem najlepszych ślubnych ekspertów możemy dołożyć swoją cegiełkę, by uczynić ich wielki dzień jeszcze bardziej magicznym. To dla mnie największe zawodowe wyzwanie - a łzy nowożeńców to wielka nagroda - powiedziała Izabela Janachowska.

Pogotowie Ślubne

mat. prasowe

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej - kiedy?

Jak podkreśla produkcja, w każdym odcinku programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" prowadząca i jej zespół: tancerz Rafał Maserak, wedding planerka Małgosia Dura, dekoratorka Iza Kurdyła oraz beauty team Wojtek Stasiak i Bartek Osowczyk, specjalnym różowym Wedding Busem odwiedzą najdalsze zakątki Polski, aby spełnić pragnienia zakochanej pary o bajecznym weselu. Spotkają pary, które podzielą się swoimi romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. W programie zobaczymy cały wachlarz emocji - prawdziwą miłość, skomplikowane rodzinne relacje, wsparcie przyjaciół i sąsiadów. Izabela i jej ekipa sprawią, że każda ślubna historia zakończy się prawdziwym happy endem. "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" będzie można oglądać w Polsacie od 4 września w każdą niedzielę o 17.40.

Te pary dzieli ogromna różnica wieku! Rekord to 60 lat. Oni udowodnili, że miłość to nie liczba

"Wiek to tylko liczba" słyszano wielokrotnie. I są pary, które udowodniły, że faktycznie tak jest. Nie da się ukryć, że związek, w którym mężczyzna jest starszy od kobiety np. o ćwierć wieku wzbudza ogromne poruszenie, ale te gwiazdy nie zamierzały przejmować się opiniami innych. Miłość jest dla nich najważniejsza i tego się trzymają, nawet jeśli różni ich... 60 lat. Sprawdź 10 najbardziej znanych par z dużą różnicą wieku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Miss Polski 2022: całe show skradły Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Ich ubiór uderzał w oczy

  • Izabela Janachowska poznała męża, gdy miała 25 lat, a on 53. Zdradziła sekret udanego małżeństwa

  • "Taniec z Gwiazdami". Poznaliśmy wszystkich uczestników 13. edycji. Kto z kim zatańczy?

Źródło: mat. prasowe

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >