Goniec.pl
Youtube/America's Got Talent

Youtube/America's Got Talent

Sara James pierwszy raz skomentowała występ w "Mam talent". Z jej ust padło niespodziewane zdanie

16 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Sara James po swoim występie udzieliła wywiadu dla amerykańskiej prasy i postanowiła opowiedzieć o odczuciach po niezwykłym występie, który zakończył się wręczeniem jej złotego guzika przez samego Simona Cowella. Z jej ust padły też niespodziewane słowa dotyczące Stanów Zjednoczonych.

Polska wokalistka teraz wystąpi od razu w półfinale znanego talent show. To dla niej ogromna szansa na to, żeby zdobyć popularność nie tylko w Europie, ale również za oceanem.

sara james mam talent

Sara James komplementowana na całym świecie za występ w "Mam Talent". Polka stała się skarbem narodowym

CZYTAJ DALEJ

Sara James w wywiadzie opowiedziała o swojej przyszłości. Z jej ust padło niespodziewane zdanie

Sara James wystąpiła w "America's Got Talent", amerykańskim pierwowzorze "Mam Talent" i zachwyciła jurorów z Simonem Cowellem na czele. Surowy w swoich ocenach Cowell postanowił wręczyć wokalistce złoty przycisk i tym samym zaprosił ją od razu do półfinału programu.

- To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze - mówił po występie Sary Simon Cowell.

rolnik szuka żony krzysztof bogusia

"Rolnik szuka żony": Bogusia nabrała wszystkich, byle tylko spędzić czas z Krzysztofem. Smutne wspomnienia

CZYTAJ DALEJ

James zaśpiewała piosenkę Billie Eilish i Khalida o tytule "Lovely". 13-latka zachwyciła wszystkich swoim dojrzałym głosem i porównywana była przez komentujących do wielkich gwiazd amerykańskiej muzyki.

Magazyn "People" postanowił przeprowadzić z nią wywiad i zapytać ją o wrażenia po występie. Polska uczestniczka przyznała, że to czas spełnienia jej marzeń.

- Naprawdę, brak mi słów. Kiedy o tym wszystkim myślę, dosłownie się trzęsę. Jestem bardzo szczęśliwa. Marzyłam o tej chwili i stało się. To prawdziwe szaleństwo! - mówiła.

Okazało się, że Sara James ma również bardzo interesujące plany dotyczące jej przyszłości. Dzięki udziałowi w programie mogą się one spełnić.

- W Ameryce marzenia się spełniają. To niesamowite. Simon uczynił tę podróż do Ameryki tak piękną – a Ameryka naprawdę jest piękna, mówiąc szczerze. Zakochałam się i chcę tu mieszkać, ale to był tak niesamowity moment kiedy o tym myślę, chcę mi się płakać - opowiadała wokalistka.

(fot. Paweł Wodzyński/East News)

Opole 2022 Premiery. Oto 10 artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 59. KFPP

W dniach od 17 do 20 czerwca 2022 Telewizja Polska będzie transmitować 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Przed widzami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje. Drugi dzień festiwalu to 2 koncerty konkursowe oraz wspaniały jubileusz. Muzyczną ucztę rozpocznie koncert „Premiery”, w którym uczestnicy rywalizują o Nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS - owym oraz o Nagrodę Jury. Swoje wyróżnienia dla kompozytora i autora tekstów przyzna też Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. W części konkursowej koncertu zaprezentuje się 10 wykonawców zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Koncert urozmaicą występy: Krystiana Ochmana zeszłorocznego laureata, zdobywcy Nagrody im. Karola Musioła oraz Natalii Zastępy zdobywczyni Nagrody Jury w zeszłorocznym koncercie „Premiery”, a poprowadzą go Agnieszka Oszczyk i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Kim są rodzice Sary James? 14-latka właśnie podbiła serca widzów i jurorów amerykańskiego „Mam talent”

  • Opole 2022. Katarzyna Cichopek wystąpi w niesamowitej kreacji u boku Macieja Kurzajewskiego

  • O której procesja w Boże Ciało 2022? Gdzie oglądać? Lista procesji i program TV

Źródło: Goniec.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >
"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz zdradzili swoje plany

Gwiazdy

"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślub

Czytaj więcej >