Goniec.pl
Ryszard Rynkowski

Tricolors/East News

Ryszard Rynkowski zmaga się z problemami zdrowotnymi. Co z jego występem w Opolu?

28 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Ryszard Rynkowski ma pojawić się na scenie podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Jego występ może stanąć jednak pod znakiem zapytania. Jak ustaliły media, artysta ma bowiem problemy zdrowotne, a wkrótce może czekać go operacja.

Fani bardzo liczyli na występ Ryszarda Rynkowskiego podczas KFPP w Opolu. Zdrowie jest jednak najważniejsze i z pewnością zrozumieją, jeśli piosenkarz odwoła swój koncert.

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał niespodziewany cios od losu. Nikt nie potrafi pomóc

CZYTAJ DALEJ

Ryszard Rynkowski ma problemy zdrowotne

Ryszard Rynkowski to jeden z ulubionych piosenkarzy Polaków. Jego przeboje takie jak "Dary losu", "Za młodzi, za starzy", czy "Szczęśliwej drogi już czas" znają na pamięć tysiące z nich.

Nic dziwnego zatem, iż gdy ogłoszono, że piosenkarz będzie jednym z wykonawców, którzy wystąpią podczas koncertu z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej, odbywającego się na tegorocznym KFPP w Opolu, fani oszaleli z euforii.

Na rok 2022 przypada 35-lecie solowej kariery Ryszarda Rynkowskiego - to więc wyjątkowy czas dla jego miłośników i okazja do świętowania, do którego nie ma lepszego miejsca niż Opole, będące domem polskiej piosenki.

Okazuje się jednak, że występ wokalisty może stanąć pod znakiem zapytania. Wszystko z powodu poważnych problemów zdrowotnych, z jakimi w ostatnim czasie zmaga się artysta.

Jaruś Mergner

"Chłopaki do wzięcia". Jarek Mergner przerywa milczenie. Wiemy, jak wygląda jego relacja z żoną

CZYTAJ DALEJ

Ryszard Rynkowski nie wystąpi w Opolu?

Jak donosi portal Pomponik, Ryszard Rynkowski ma problemy z poruszaniem się, co doprowadziło już do odwołania jednego z koncertów - występu podczas jubileuszowej imprezy poświęconej Jackowi Cyganowi. Z informacji do których dotarł serwis wynika, że wkrótce piosenkarz ma przejść operację stawu biodrowego. Artysta miał już poddać się rehabilitacji, która nie przyniosła jednak satysfakcjonujących efektów.

Od tego, jak przebiegnie zabieg chirurgiczny, zależeć ma występ Ryszarda Rynkowskiego na festiwalu w Opolu. Tezę potwierdziła dziennikarzom Pomponika osoba współpracująca z organizatorami wydarzenia.

- Jeśli wszystko pójdzie dobrze, ma nadzieję, że zdąży na festiwal do Opola. Na razie jest uwzględniany jako jedna z gwiazd w koncercie z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej - powiadomił informator.

Krzysztof Krawczyk to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Nieoczekiwane odejście piosenkarza 5 kwietnia ubiegłego roku, pozostawiło miliony fanów w rozpaczy. / fot. Tricolors/East News

Po roku sprawdzili, jak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Łzy zalewają policzki, co za gest

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już ponad rok, a fani wciąż pamiętają o wielkim artyście. Na grobie muzyka pojawiły się niezwykłe wyrazy sympatii od jego miłośników.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >
"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz zdradzili swoje plany

Gwiazdy

"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślub

Czytaj więcej >