Rafał Mohr na planie Brzyduli Żródło: Facebook.com Rafał Mohr

Rafał Mohr w żałobie. Zmarła jego mama

27 Kwiecień 2021 Bartłomiej CieślakBartłomiej Cieślak

Rafał Mohr, aktor znany m.in. z „Brzyduli”, „Pierwszej miłości” i „Pitbulla”, przekazał bardzo smutne informacje. Nie żyje jego mama. Przejmujący wpis okraszony wspólnymi zdjęciami pojawił się w mediach społecznościowych, a fani od razu zaczęli składać wyrazy współczucia.

Rafał Mohr w poniedziałek 26 kwietnia poinformował za pośrednictwem Facebooka, że zmarła jego mama. We wzruszającym wpisie zamieścił kilka zdjęć z kobietą, której tak wiele zawdzięczał i którą kochał przez całe życie.

Rafał Mohr stracił mamę

- Odeszła moja Mama. Niestety nie wygrała tej walki. Po, jakby się wydawało polepszeniu stanu zdrowia, nastąpiło załamanie. I cisza.....Wierzę głęboko, że jest teraz w lepszym świecie. Jestem ogromnie wdzięczny za to, że miałem tak wspaniałą Mamę. Jestem wdzięczny, że nauczyła mnie prawdy i miłości. Będę o tym pamiętał wiecznie - napisał aktor na Facebooku.

Nie wiadomo na co dokładnie chorowała mama aktora, ale niestety przegrała tą najważniejszą walkę w życiu. Wcześniej nie informował nigdy o problemach zdrowotnych w swojej rodzinie, dlatego informacja ta była smutnym zaskoczeniem dla jego fanów.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy wspierających aktora w ciężkich chwilach. Strata tak bliskiej osoby niewątpliwie jest ogromny cierpieniem, dlatego wszyscy starają się okazać mu wsparcie. My również przekazujemy najszczersze kondolencje.

Policja apeluje do seniorów. Ostrzegają przed oszustamiPolicja apeluje do seniorów. Ostrzegają przed oszustamiCzytaj dalej

Rafał Mohr obecnie gra w nowym sezonie „Brzyduli”, jednak na koncie ma wiele więcej ról. Widzowie z pewnością kojarzą go z takich seriali jak „Pierwsza miłość”, „Graczykowie”, „Archiwista” czy „Znaki”. Na koncie ma też epizodyczne role w takich produkcjach jak „Magda M”, „Czas honoru”, „Na dobre i na złe” czy „Świat według Kiepskich”.

Pojawiał się również w polskich filmach, m.in. trzech częściach „Pitbulla” czy ostatnio w „Klerze”. Pojawiał się również na deskach różnych teatrów.

Rafał Mohr ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie w 1998 roku. Jeszcze w trakcie studiów zadebiutował na ekranie w filmie Władysława Pasikowskiego „Słodko-gorzki”.

W 2015 roku brał udział w czwartej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” stacji Polsat. Występował w parze z Niną Tyrką, odpadł jednak w czwartym odcinku, zajmując ostatecznie 8. miejsce.

Rafał Mohr ma 46 lat. Razem z nim śmierć mamy opłakuje dwójka jego rodzeństwa, siostra Małgorzata i brat Krzysztof.

Rafał Mohr z mamą

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Plejada

Następny artykuł