Goniec.pl
Ida Nowakowska Eurowizja

Screen TVP

Komentator Eurowizji zażartował ze stylizacji Idy Nowakowskiej

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

Dopiero zaczynają stygnąć emocje po wczorajszym konkursie Eurowizji. Wszyscy już wiedzą, że wygrał czarny koń tegorocznych zmagań artystów - najwięcej punktów otrzymał włoski zespół Maneskin. Punktację widzów z Polski przekazała na żywo Ida Nowakowska. Brytyjski komentator nie mógł powstrzymać się od komentarza.

Ida Nowakowska będzie rozczarowana? Jej bluzka przypominająca umaszczenie zebry rzuciła się w oczy brytyjskiemu komentatorowi. Sądził, że to element większego stroju.

Skomentowali strój Idy Nowakowskiej

To właśnie Ida Nowakowska, prowadząca „Pytanie na śniadanie” i świeżo upieczona mama, została wytypowana do odczytania punktów, które polscy widzowie przyznali poszczególnym wykonawcom na Eurowizji poprzez SMS-owe głosowanie. Kompletnie nie była przygotowana na to, co usłyszy.

Jak się okazało, 12 punktów otrzymało od nas San Marino, 10 - Islandia, a 8 - Portugalia. Włochy, które wygrały konkurs, otrzymały od nas 5 punktów. Ida Nowakowska odczytała werdykt w rzucającej się w oko stylizacji.

Kiedy pokazała ją kamera, zobaczyliśmy, że jest ubrana w obcisłą bluzkę we wzór zebry. Kreacja z długim rękawem i półgolfem nie umknęła uwadze prowadzących. Brytyjski komentator zażartował z polskiej prezenterki, nawiązując do tego, że to pewnie część ubioru stroju zebry:

- Ciekawe, czy ma do tego głowę - skometował krótko.

Miejmy nadzieję, że nasza polska celebrytka się nie obraziła, kiedy potem ponownie zobaczyła swój występ wraz ze słowami komentatora. Nie da się ukryć, że dobraną tę okazję kreacją zwróciła na siebie szczególną uwagę.

Tuż przed wejściem na antenę Ida Nowakowska relacjonowała na Instagramie, co dzieje się w studiu. Mówiła o ogromnej ekscytacji, a kiedy weszła na żywo, oczarowała wszystkich świetnym angielskim, uśmiechem i pozytywną energią.

12 punktów od Polski niestety nie pomogło San Marino, które przed przyznawaniem dodatkowych punktów uplasowało się dopiero na 18. miejscu. Emocje dało się czuć do samego końca - podium początkowo należało do Szwajcarii, Francji i Malty.

Potem sytuacja diametralnie się zmieniła: aż 318 dodatkowych punktów otrzymały Włochy, które ostatecznie wygrały i zostały gospodarzem przyszłorocznego konkursu piosenki. W końcowym etapie łeb w łeb walczyli z Ukrainą i Finlandią, która również miała być czarnym koniem Eurowizji.

Fot. screen TVP

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >